xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co dzisiaj totteham ?
8
Zadzwoniłem w środku lata
Chodź minęły już 2 lata
Ty nadal nie odzywasz się
Dziś ten list Ci napisałem taa
2
@Barwindg byle do 12 i też idę ale do biedronki
2
a tym czasem kto pyka w lola :D
Rekkles w g2 esports ;)
2
@Bartunek zdrowia !
15
ale żem pijany, tak ooo w srodku tygodnia
0
@Michal_2003 wyzywam bo dla mnie jest 0 ;) a barca widze lubi kupować drewna ;) w sumie zima idzie
0
Depay jest tak słaby że przegrywa z kędziorą xd
0
Depay chyba nie jadł, i dlatego w Barcelonie by zaginął
0
A wy chcieliście Depaya jak on setek o takich nie strzela xD
0
jak tam mordy macie aktualizacje w xiaomi do MIUI 12 ? ;d
0
pobrane pliki jak zmienić w chrome ? bo gdy pobieram mam na dole a wcześniej miałem na prawym górnym rogu
0
@ketrab321 Najman, kasjo to leszcz ;) pozdro
0
@Kurkmen a nie wiem :D
0
kurła te total casino to fajne -,-
https://zapodaj.net/ec046481b6642.png.html
0
kogo widzicie za trenera Polski ? ja proponuje Probierz a wy ?
0
Problem mam pany, google przekierowuje na yahoo jakieś jak to usnąć ? xD
0
@Encore utopiłem ;/// muszę pauzę zrobić bo same czerwa ;/
0
Ale Anglia dziadostwo gorsze Jak san Marino
0
Dzisiaj 2k idzie na Polskę, te Włochy to mocni na papierze ale graliśmy na nich i bez szału :) Lewy dzisiaj z karnego
1
@cchesterr43 no dokłądnie ;)
4
@kkbarca Materla to był workiem treningowym ;)
2
Dobrze nie stawiałem tego Materlę, wiedziałem że ten słabiak przegra, dałby mu tego Najmana to by miał problemy też
3
@marcin000019 Materla był dobry w 2010
0
materla to jak menel z pod sklepu sie bije xDDD
1
@cchesterr43 wydaje mi się że zrobi to ;)
0
@matirix20 za 12min
1
Szybka akcja Soldic czy Materla ? xD
4
Ta Chorwacja to ładne dziadostwo się zrobiło
0
jak myślicie dzisiaj Materla wychodzi zwycięsko czy Soldić jakie wasze typy |?