0

co dzisiaj totteham ?

8

Zadzwoniłem w środku lata
Chodź minęły już 2 lata
Ty nadal nie odzywasz się
Dziś ten list Ci napisałem taa

2

@Barwindg byle do 12 i też idę ale do biedronki

2

a tym czasem kto pyka w lola :D

Rekkles w g2 esports ;)

2

@Bartunek zdrowia !

15

ale żem pijany, tak ooo w srodku tygodnia

0

@Michal_2003 wyzywam bo dla mnie jest 0 ;) a barca widze lubi kupować drewna ;) w sumie zima idzie

0

Depay jest tak słaby że przegrywa z kędziorą xd

0

Depay chyba nie jadł, i dlatego w Barcelonie by zaginął

0

A wy chcieliście Depaya jak on setek o takich nie strzela xD

0

jak tam mordy macie aktualizacje w xiaomi do MIUI 12 ? ;d

0

pobrane pliki jak zmienić w chrome ? bo gdy pobieram mam na dole a wcześniej miałem na prawym górnym rogu

0

@ketrab321 Najman, kasjo to leszcz ;) pozdro

0

@Kurkmen a nie wiem :D

0

kurła te total casino to fajne -,-

https://zapodaj.net/ec046481b6642.png.html

0

kogo widzicie za trenera Polski ? ja proponuje Probierz a wy ?

0

Problem mam pany, google przekierowuje na yahoo jakieś jak to usnąć ? xD

0

@Encore utopiłem ;/// muszę pauzę zrobić bo same czerwa ;/

0

Ale Anglia dziadostwo gorsze Jak san Marino

0

Dzisiaj 2k idzie na Polskę, te Włochy to mocni na papierze ale graliśmy na nich i bez szału :) Lewy dzisiaj z karnego

1

@cchesterr43 no dokłądnie ;)

4

@kkbarca Materla to był workiem treningowym ;)

2

Dobrze nie stawiałem tego Materlę, wiedziałem że ten słabiak przegra, dałby mu tego Najmana to by miał problemy też

3

@marcin000019 Materla był dobry w 2010

0

materla to jak menel z pod sklepu sie bije xDDD

1

@cchesterr43 wydaje mi się że zrobi to ;)

0

@matirix20 za 12min

1

Szybka akcja Soldic czy Materla ? xD

4

Ta Chorwacja to ładne dziadostwo się zrobiło

0

jak myślicie dzisiaj Materla wychodzi zwycięsko czy Soldić jakie wasze typy |?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?