1

dobra można wyłączyć xD niech Messi pakuje walize i niech leci do francji

0

ale ten Oblak to broni jak w transie

1

ale bym się naje... i w tango poleciał :D

0

Nappoli o bozeeeeeeeeeeee

4

0

@VeB 1899 bo mam fajny pomysł :D ci co obstawiają można zrobić Discorda kanał i razem kroimy :D albo oni nas xDDD

2

ile tu jest La Rambliczów co obstawia mecze ?;d

0

przecież to będzie 5;1

0

Martinez Lautaro bum 2

0

Kto robi lepsze odżywki? KFD czy SFD?



#larambla #silownia #koksy#dziki#wk

0

@kulek22 ładnie ;)

0

@kulek22 pokaż co tam miałeś ;p

2

Ktoś obstawia ? :D 2021 wjeżdżam tak oooo, ale to co Wolves odwaliło to jest dla mnie dramat jak można było sobie dać z 1;3 na 3:3... :D w sumie to jest taki sport my w A klasie przegrywali 3:0 do połowy i zakończyło się też 3:3 ;]

https://zapodaj.net/8f0ad9eb964b4.png.html

0

Aston Villa da radę ?

0

Będziecie przyjmować kolędników w Trzech Króli czy boicie się covid ?

1

Szczęśliwego Nowego Roku ! 21 i lecimy w tym roku z kuponem :D.

0

Wbijam na ramble a tutaj połowa ogląda Rzutki :D

0

a tym czasem znany nam Krzysztof Piątek wraca do Genoi ! ;)

0

co to za emocje ?

1

Chyba dzisiaj zagram w alko Chińczyka (๑˃̵ ᴗ ˂̵)و

0

Sylwester w rodzinie będzie jak: hahaha

https://streamable.com/y6sx66

1

Trzeba trenera zmienić, Tego.sie nie da ogladac

0

jak ja asystent roku 2020, to idę po browara xD

5

0

@ReBorN Subotić

3

Pijcie wódkę, jedzcie śledzie a będziecie jak niedźwiedzie (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)

81

O jakim piwie marzą koty?
- Okocim hehhehe

0

@VenoM jakie . Mm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?