xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Alisson to ładny pachołek jak Klarius :D
1
LISY 2 YEAHHH 15 znaków zal
2
VARDYYYYYYYY ta
0
@Kengo setka to nie była ;)
0
@VenoM Firmino to jednak umi te flick shoty
1
@cchesterr43 jaki w maju jak luty jest co ty ?!
1
@tadzik447 tira nie zostawie :V
0
Jakie macie sposoby na ślizgajace opony, oprócz łańcuchy?
0
Brałbym tego Koundé za 50M + wszyscy nasi defensorzy.
9
I co teraz? Drzwi obrotowe? xD
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/132032168_3510287259054839_8151976005587066514_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3mXmD83NMWwAX-wNqeV&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=78cccf3252cf9da18e03ee6e5f22d978&oe=6048CDB7
0
@Striker to zależy :D niektórzy mają XP i hula ;D
0
@Cariones 8 ale procek słaby ;d
1
Windows 7 czy Win 10 dla słabszego kompa ?
0
@kuz da się żyć, ja tydzien bez telefonu Internetu byłem :D
1
@Barca1992 pizza szybko i tanio
2
GBS DOBRZE JESTTTTTT, i legancko wlatuje w robocie
0
W sobotę pierwszy sparing :D coś pięknego ;)
6
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/0b70afe58be9f.png.html
0
jaką wesje win 10 macie ? home czy pro ?
0
Diabeł spotyka Ukraińca, Niemca i Ruska ... I co dalej ?
0
Mam pytanie do tych co brali kredyt lub mają aktualnie ;) Potrzebuję +- 20k do auta oczywiście chcę spłacić jak najszybciej, czy ktoś może polecić bank gdzie nie robią problemów i nie pobierają dużego oprocentowania ?
1
jadą jak taczką gnoju ;V
0
@Kamilos84 skończył się dawno ;)
0
ale ten Sterling to jest kozak
0
Fajne filmy na cda godne polecenia? Akcja komedia horrory
3
CARLOS TEVEZ:
′′Poświęcenie? Poświęceniem jest to co robił mój ojciec, to co robią moi przyjaciele i co robią pracodawcy, którzy wstają o 5:00 rano i przychodzą do domu o 7:00.
To jest poświęcenie.
Nie poświęcam się.
Robię to, co lubię.
Gram w piłkę nożną.
Płacą mi za robienie tego, co lubię".
0
@YoNoEntiendoNada jest opcja usuń konserwacje ;)
0
@VenoM właśnie potwierdziła bo myślała....
0
Panowie siostra weszła w link na messnger od kogoś kto wyłudził kod blik, gość wyczyścił konwersacje wiadomości ale na kwotę że idzie się zapłakać, wiecie może czy można jakoś odzyskać? Byłem na policji to powiedzieli że nie mają gościa od takich spraw
0
Lewy chyba nie du... cos ostatnio i słabo gra xD