xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YoNoEntiendoNada jest opcja usuń konserwacje ;)
0
@VenoM właśnie potwierdziła bo myślała....
0
Panowie siostra weszła w link na messnger od kogoś kto wyłudził kod blik, gość wyczyścił konwersacje wiadomości ale na kwotę że idzie się zapłakać, wiecie może czy można jakoś odzyskać? Byłem na policji to powiedzieli że nie mają gościa od takich spraw
0
Lewy chyba nie du... cos ostatnio i słabo gra xD
1
@Ghotti ahhahahahahahah ale odwalił hahahaha
1
@NaFazieHitman całe nic, ale wk... to ze Coman ma więcej sytuacji bramkowych jak ta najlepsza 9 na świecie ;]
0
jak ta niemiecka jest słaba wszystko krzyk sędzia drukarz
2
Ku... lewy do 1 połowy na kuponie strzeli a ten kalyka z karnego nie trafia o boze
3
chciałem spłukać a tu takie jaja xDD
https://streamable.com/8ift8l
1
Neymar będzie kręcił obronę jak mieszadlo w pupie
0
No i co , jedziemy dalej nie poddajemy się ukochana nam hahaha wstyd i hańba
1
Koman to taki trochę brzęczyk tylko on zarabia 13M sezon xd
0
I taka Barcelone chce oglądać pfff
0
@MarcelNJ11 no ja też, ale to nie to samo co na siłce, full focus,sprzętu a sprzętu, ekipa i wychodzisz ledwo żywy ;d
5
otwierać siłownię mongoły pisowskie
2
Choć prawda boli mnie, Ja wierzę, że... że nie opuścisz mnie hop hop
1
ktoś chętny zagrać w państwa w miasta ? :D
0
@Croocers @Isso89 zapraszam do związku :D COVIDCABANA :D wracam po przerwie ;d
0
ktoś gra w top eleven ? :D
1
@Nihas Żadna strata. Równie dobrze Rasiaka mogliby wziąć, takie samo drewno. A do grzania ławy nie trzeba kozaka.
16
Nikt z tego strzelać nie będzie :D
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/119967527_4409928715715766_3018831316294674036_o.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=zkpTwcHgDIYAX_WJdXM&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=ec444164dab547a94eaa8bf57309caec&oe=603D72BA
2
@MesQueUnClub96 96 i egzamin ? coś tu Pan ściemnia i to dobrze
43
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/132024187_3511054705644761_2346103943597616315_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LQWjGmuDFQsAX-tSRHH&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=887052dd960c4b595f82f79cd5f3df32&oe=603C38CC
No i fajnie legancko, od razu widać czy zajęte. :D
2
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/30420407_771161069745927_1576411937797113114_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=cdbe9c&_nc_ohc=1722OvGtfX4AX9r2A6e&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=892cbc2609fdf13f8dd1c1a2c467e7c5&oe=603C8832
fajne buciki kupiłem ? ktoś kopie amatorsko oprócz mnie ? :D aktualnie kopie w A klasie :D
1
bym śmiał jakby tam na 6 piętro wysadził Antek xD
0
zaraz Var i tyle
2
koman jest gorszy od Valverde... tyle w temacie
0
barca to ugra czy 1-1 ? bo jak patrze to kaszanka
0
Messi zawijaj graty z tego dziadostwa
0
Barca fajna taka nie za dobra kurs 1.20 xaxaax