0

@YoNoEntiendoNada jest opcja usuń konserwacje ;)

0

@VenoM właśnie potwierdziła bo myślała....

0

Panowie siostra weszła w link na messnger od kogoś kto wyłudził kod blik, gość wyczyścił konwersacje wiadomości ale na kwotę że idzie się zapłakać, wiecie może czy można jakoś odzyskać? Byłem na policji to powiedzieli że nie mają gościa od takich spraw

0

Lewy chyba nie du... cos ostatnio i słabo gra xD

1

@Ghotti ahhahahahahahah ale odwalił hahahaha

1

@NaFazieHitman całe nic, ale wk... to ze Coman ma więcej sytuacji bramkowych jak ta najlepsza 9 na świecie ;]

0

jak ta niemiecka jest słaba wszystko krzyk sędzia drukarz

2

Ku... lewy do 1 połowy na kuponie strzeli a ten kalyka z karnego nie trafia o boze

3

chciałem spłukać a tu takie jaja xDD

https://streamable.com/8ift8l

1

Neymar będzie kręcił obronę jak mieszadlo w pupie

0

No i co , jedziemy dalej nie poddajemy się ukochana nam hahaha wstyd i hańba

1

Koman to taki trochę brzęczyk tylko on zarabia 13M sezon xd

0

I taka Barcelone chce oglądać pfff

0

@MarcelNJ11 no ja też, ale to nie to samo co na siłce, full focus,sprzętu a sprzętu, ekipa i wychodzisz ledwo żywy ;d

5

otwierać siłownię mongoły pisowskie

2

Choć prawda boli mnie, Ja wierzę, że... że nie opuścisz mnie hop hop

1

ktoś chętny zagrać w państwa w miasta ? :D

0

@Croocers @Isso89 zapraszam do związku :D COVIDCABANA :D wracam po przerwie ;d

0

ktoś gra w top eleven ? :D

1

@Nihas Żadna strata. Równie dobrze Rasiaka mogliby wziąć, takie samo drewno. A do grzania ławy nie trzeba kozaka.

2

@MesQueUnClub96 96 i egzamin ? coś tu Pan ściemnia i to dobrze

1

bym śmiał jakby tam na 6 piętro wysadził Antek xD

0

zaraz Var i tyle

2

koman jest gorszy od Valverde... tyle w temacie

0

barca to ugra czy 1-1 ? bo jak patrze to kaszanka

0

Messi zawijaj graty z tego dziadostwa

0

Barca fajna taka nie za dobra kurs 1.20 xaxaax

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?