xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde ja mam 167 jak stane na taborecie
2
Siedzę w robocie, ziomek pisze mi że Brzęczek zwolniony, ale mi to poprawiło humor. Teraz tylko modlić się oby nie brali kolejnego magika z potężnej Ekstraklasy.
4
Mati, pa tera! Klasycznie BMW i trochę śniegu xD
https://streamable.com/gz7tjt
0
Messi bd selekcjonerem polski
1
znacie jakieś dodatki do chrome gdzie mogę pobrać filmik z grupy fb? kurna bo /m nie działa ;/
0
A my chcieliśmy grać w lidze mistrzostw
0
Barca jest tak słaba że nawet trener nje pomoże, tutaj nawet Rayo Vallecano nas jedzie
0
No można powiedzieć że nam się otworzył worek z bramkami xd
0
przecież ten Juventus to nic nie gra teraz...
0
Ronaldo gol ale spalony.. Inter akcja gol i kupon chyba w kosz
3
przecież ten Liverpool aka United to mecz na poziomie derbów gminy
0
@SonBarcaGoku turbodzbana
0
bede smiał jak cavani zaraz bramke wsadzi xD
0
zaraz valbeuna wejdzie i odmieni losy spotkania United xD
0
ktoś chętny na wieczorne granie meczmejkinga w cs go ? ;d g3 mam
0
@VeB 1899 i to z wolnego xDDDD
3
Liverpool 9 sytuacji United 0 ale kaszanka
1
Ten United to jest słabszy od Eibar
0
ale kopanina w tym Liverpoolu ...
0
United do boju .
0
Program do nagrywania akcji z gry jakiego używacie ?
12
Krótko o moich zdolnościach remontowo-budowlanych :D
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/104317116_2992045667545670_1080490296798551863_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=BEjOlUlNOo0AX-GmkZO&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=8971d5f7f2434b6e9eadd5f2736bc189&oe=6029D320
0
@Tomo1989 tzn co masz na mysli ?
0
Skąd najlepiej i najtaniej kupić klucz windows 10 ?
0
obstawia ktoś dzisiaj coś ? :D Moje typy United,Inter
4
Jedziesz sobie ulicą... a tu lampa :V
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/138779071_3570606276356270_9000541353663668264_o.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=XDF2BTR4MgwAX9h3uA7&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=b7304a41125da86eaf6642670ca8d518&oe=6028CE6C
1
@MesQueUnClub96 Kurs wyłapan na Mainz 11, a ziomkowi pisałem dzisiaj BVB przegra :D
1
mówiłem 137 .
5
stekala widze 140 m
9
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/139487073_1347444708759217_2823383341759527328_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Nv6FQgEuE0gAX83Ftac&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=e9ccd4b1577391d7650193ef4001ecc9&oe=60289DAE
Dziś zadebiutuje nowy zawodnik