0

GKS JAZDA ! 15 znaków

0

Enter the room xD

0

Ogarnia ktoś telewizje naziemną? Kurde chciałem ustawić sąsiadowi no i kurde wyszukaj i co z tego jak nie wyszukało pisze brak sygnału... Xd

0

@reef maniak15 tv wpisz

1

Szkocja,Walia i jedziemy dalej z tym :D

1

hop hop maniury

0

Mógłby brzęczek spróbować zagrać 2 napastnikami Lewy - moder, pomoc płachta, górlaski, Linetty, Jóźwiak i może by to grało

0

@NaFazieHitman screen się nie zmieścił, ale po 500 rozbite

0

Dobra dzięki idę na melo https://zapodaj.net/b8581a48117b1.jpg.html

0

Brzęczek po meczu: dzięki Bogu że nas nie rozstrzelali xD

1

@pauletaa 28k 15 znaków

2

Dobra a teraz po maluchu i hop hop bon ciężko to oglądać

2

@Fawrf uwierz że ciężko strzelić tak

0

To to jest jak w totka zagrać

0

Chyba się przejadę do tego PZPN

8

Hahah gumny już płacze jezu ten brzęczek niech.... Milik piątek się przewracają o własne nogi chyba po 0.7 są

0

Polska hej k.. Po co wy gracie

0

Ale kaszana Polska ... Ja.... To mój klub by ich ograł

0

Ta Chorwacja to jest smiech na Sali

0

@MarioVeB! ehh chorwacja w du.... -.-

1

ach ta Chorwacja c... ....

0

@BarcaInfo dobrze że się nie połamał -.-

1

@MarioVeB! co oślepłeś ? xDDDDD

3

Dobra panowie dzisiaj wjeżdżam grubo albo święta spędzę w domu albo na Bahamach :D 15k poszło na Polskę, VAMOS Brzęczyk !

0

Polska do boju !

3

hahahaha ale poszedł xD

https://streamable.com/xe80qm

1

Ale mnie irytuje jak goście porównują ceny paliw na różnych stacji gdzie jest np 20gr taniej a od siebie masz jakiejś 7km xD

2

Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy

0

@BorzyKrzys lepiej samemu stawiać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?