0

@DonMatteo901 koronawirus

1

potrzebuje cię jak ehhhh i cyk kto na kielicha ? -.-

1

@LionelM95 nawet jest zalecany

25

facet jak jest nieszczęśliwy to szuka kolegów, a jak jest szczęśliwy to go szuka żona (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)

0

Fajnego dilla mam, pracuje w sklepie i mam promocje na piłę CS58T VERKE u mnie 210zl + rabacik, a na all.. Chodzi po 380 xD

0

Huawei p30 pro czy redmi 10 ?

1

Była okazja, nadal jest okazja

0

Obraniaakkkk z daleka i mamy 1;0 xD

0

One lecą, lecą Lebron




0

@Ojciec5tkidzieci zgadza się

0

100zl i 4 punkty xDD

29

Ależ pięknie kibice Lecha przegoniło te hołotę

0

@elmayakos support nie odpowiada na takie coś ;D

0

pyka ktoś w cs lub inne gry na steam ? bo wrcam do gry i nie mogę korzystać z rynku jakąś blokadę mam nie wiem skąd ;d

Rynek jest niedostępny z następujących powodów:

W twojej historii transakcji, w przedziale czasu od 7 dni do roku wstecz, musi figurować potwierdzony zakup i musi być ona wolna od odnotowanych niedawno zwrotów i sporów płatniczych. Aby znieść to ograniczenie... ktoś wie co zrobić?

5

Ajax - Velo kiedy dałeś under -4.5 kurs 1.20 xDDDD

2

GOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL ANSU

0

Dzisiaj Barca pewniak xDDD

0

na te El Clasico mam.... Raczej El mecz przeciętnych drużyn z przeciętnym wynikiem na końcu ;] to już nie te El clasico co kiedyś kurła

11

Słońce świeci, niebo jest niebieskie, a Lewandowski strzela gole.

0

@draxidox 6:1 dla barcelony 3x Piuqe, 2 de Jong, 1 Messi

0

gra Rakieta ? czy ława ?

0

ale tam w tej Warszawie to mają przej... xD

10

dopiero na chate wróciłem takie melo ... A tu za godzinę do roboty.

0

Widziałem gdzieś że gość sella korki gumnego, skąd ta pewność że orginlne? https://zapodaj.net/7a25a6278bda8.jpg.html

0

@dorszyk22 no sprawdzić możesz klikając recenzje ;) i tam masz ale ja np nie mogę wystawić ;d

0

nie wiem czy ktoś prowadzi fp na fb, ale zapytam, mam wrażenie że nie można dawać recenzji firmie ? ;)

1

dobrze ze juz nie stawiam meczy, patrze goscie kaflami stówkami walili na Szachtar a tu chyba będzie remis xD

1

ale bym sie napi.... xD tak przy środzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?