xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/122025641_1944104679064093_4245224978936612736_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=HJRNxuGPMFQAX-y3L6O&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=8c94a51f02b5d73d84097a2b7490e176&oe=5FC24CF7 trochę zostało :D ktoś coś ?
0
@DonMatteo901 koronawirus
1
potrzebuje cię jak ehhhh i cyk kto na kielicha ? -.-
45
Najman :D
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/123335896_3177608029034458_7798263937503810688_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SHGVQ66pb0QAX_YGdXW&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=081b3fab84a26f79b09be43ec54d0e0c&oe=5FC26056 hahahah leżę
1
@LionelM95 nawet jest zalecany
25
facet jak jest nieszczęśliwy to szuka kolegów, a jak jest szczęśliwy to go szuka żona (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)
0
Fajnego dilla mam, pracuje w sklepie i mam promocje na piłę CS58T VERKE u mnie 210zl + rabacik, a na all.. Chodzi po 380 xD
0
Huawei p30 pro czy redmi 10 ?
1
Była okazja, nadal jest okazja
0
Obraniaakkkk z daleka i mamy 1;0 xD
0
One lecą, lecą Lebron
0
@Ojciec5tkidzieci zgadza się
0
100zl i 4 punkty xDD
29
Ależ pięknie kibice Lecha przegoniło te hołotę
0
@elmayakos support nie odpowiada na takie coś ;D
0
pyka ktoś w cs lub inne gry na steam ? bo wrcam do gry i nie mogę korzystać z rynku jakąś blokadę mam nie wiem skąd ;d
Rynek jest niedostępny z następujących powodów:
W twojej historii transakcji, w przedziale czasu od 7 dni do roku wstecz, musi figurować potwierdzony zakup i musi być ona wolna od odnotowanych niedawno zwrotów i sporów płatniczych. Aby znieść to ograniczenie... ktoś wie co zrobić?
5
Ajax - Velo kiedy dałeś under -4.5 kurs 1.20 xDDDD
2
GOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL ANSU
0
Dzisiaj Barca pewniak xDDD
0
na te El Clasico mam.... Raczej El mecz przeciętnych drużyn z przeciętnym wynikiem na końcu ;] to już nie te El clasico co kiedyś kurła
11
Słońce świeci, niebo jest niebieskie, a Lewandowski strzela gole.
0
@draxidox 6:1 dla barcelony 3x Piuqe, 2 de Jong, 1 Messi
0
gra Rakieta ? czy ława ?
0
ale tam w tej Warszawie to mają przej... xD
10
dopiero na chate wróciłem takie melo ... A tu za godzinę do roboty.
0
Widziałem gdzieś że gość sella korki gumnego, skąd ta pewność że orginlne? https://zapodaj.net/7a25a6278bda8.jpg.html
0
@dorszyk22 no sprawdzić możesz klikając recenzje ;) i tam masz ale ja np nie mogę wystawić ;d
0
nie wiem czy ktoś prowadzi fp na fb, ale zapytam, mam wrażenie że nie można dawać recenzji firmie ? ;)
1
dobrze ze juz nie stawiam meczy, patrze goscie kaflami stówkami walili na Szachtar a tu chyba będzie remis xD
1
ale bym sie napi.... xD tak przy środzie