xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ku.... u mnie derby gdzie trzeba iść do młyna, max 250 kibiców hahah jaja ku...
0
czy jest ktoś posiadaczem ALFy 159 ?
1
@VamosRakieta tylko ściany nie biel xDDD
6
Dlaczego blondynka rzuca zegarek przez okno ?
- Bo chce sprawdzić jak czas leci xD
0
jak typerzy ? dzisiaj Polska da radę ? bo nie wiem xD
7
jedno jest pewne jeden wygra albo drugi xD
1
panowie whisky na lepszy humor ? tak ooo ?
0
@sawyer00 prędzej się zesram xD
0
Grizmann to jakieś nie porozumienie,...
0
Fati musi do 1 połowy ;d
0
Lauatrooooo15 znaków
0
dobra pokażcie swoje składy z FIFY 21 PC
https://zapodaj.net/53246f66daebe.jpg.html
5
Neymar od czasu do czasu pyka w cs go :D i taka sytuacja :D
https://zapodaj.net/cd2cc76f9f0ee.png.html
0
@AV0CAD0 stary przyjedzie Merolem
0
Messi ... Lodawoj piniondze
2
Styczeń bartmeu dzwoni do Atletico i mówi damy wam GTIZMAnna + dopłata 20mln za Suareza xD
2
Koman powiedział przychodząc kto nie zapiee... Ten nie gra xd
1
Messi strzelaj coś bo mam cie na kuponie a nie jakiś fati
0
Messi coś nie strzela chyba się skończył jak haland
0
Lyon ustalił cenę 12,5 mln euro za Depaya. Barça szuka pieniędzy na ten transfer xDD
1
ależ ta Korona to ładnie się spartoliła :D
0
kurła a ja do 6 października muszę czekać na fife xD
0
i cyk Lautaro ..
0
@Masti_Real_Madryt Witam, na razie korzystasz z darmowej funckji la rambla, jeśli chcesz premium zgłoś się do mnie na PW ;)
0
@Sztywno ooo dałem że lukaku wsadzi w 1połowiej :D
9
Byłem sobie na grzybach i trochę sobie nazbierałem ;)
https://zapodaj.net/c589e3d6ae7f9.jpg.html
0
i kiedy prezentacja Verrattiego ?
0
@nammah jakich?
1
@MarioVeB! owczarek środkowoazjatycki
0
@ranger3120 mówisz ?