xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ojciec mu wrogiem lalalaaaaaaaaaaa
0
Ty no nie wiem jak wasz ten Totteham zaj... XD
1
jeszcze brakuje Fabregasa na 9 i możemy grać o puchar gminy xD
0
@PanZagadka nie no co ty
0
ale te fajerwerki fajne jak da się tarcze :D
6
@abram3k nie no ja słyszałem że to złoty chłopak i ma najlepszy drybling xDDDDDDD
0
dobra można wyłączyć kaszana jak za czasu Valverde, Wygrana 1:0
2
hahah ten dembele to przecież podać nie umi
0
@PanZagadka bo pić nie umiesz hahah
0
zaraz Van Persie strzeli z połowy xDDD
0
@PanZagadka ooo a ty co taki wybredny xD
3
a teraz idziemy na jednego hop hop hop
https://zapodaj.net/dadc511d94ace.jpg.html xD
2
@IronSanHybrid ooo :D
2
Siemanko, jest jakiś grafik który by zrobił reklamę ? ;)
1
@draxidox haha wyglądasz jak menel z pod żabki xd
2
@Witam xjaomi lepse
0
jak kliknięcie 3x w czapkę to wam się przekręci na lewą stronę, fajny motyw ;)
0
@Barca1992 próbowałem i nic ;/
0
ku... włączam tv a tu brak sygnału ... szukam kanałów wyszkuje mi tylko 7 kanałów ktoś wie jak rozwiązać problem ? antenta DVB-T ...
0
Administracje chyba corona dopadła xD bo Mikołaj jest dopier 6 grudnia a mamy piździernik xD
0
Kfd czy sfd? Chlopy
0
@wycha jak z zasięgiem?
0
Nju mobile ktoś posiada? Warto się przenieść z play?
2
z Bośnią powinniśmy wygrać ale z Hercogowiną możemy mieć problem
1
Zna ktos jakieś sposoby/tabletki na rzucenie palenie?
37
coś na lepszy wieczór :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/s1080x2048/121149156_261600491837666_6876329210943217185_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=ecFraH6uyeEAX-slvs8&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&tp=7&oh=69088ef04c234c16a68115d58788100b&oe=5FA9F13A
0
@Rust_Cohle google---> forum pc i masz :D
0
@Katalończyk 99 na zmywakru xd
0
K... Za staż niby teraz ludzie dostaną 1500 bez kitu , to ja jak miałem staż to dostawałem 900 xD fck
1
Autobus w bramke lewy i piątek na atak i se grają chłopaki pio pio