0

ojciec mu wrogiem lalalaaaaaaaaaaa

0

Ty no nie wiem jak wasz ten Totteham zaj... XD

1

jeszcze brakuje Fabregasa na 9 i możemy grać o puchar gminy xD

0

@PanZagadka nie no co ty

0

ale te fajerwerki fajne jak da się tarcze :D

6

@abram3k nie no ja słyszałem że to złoty chłopak i ma najlepszy drybling xDDDDDDD

0

dobra można wyłączyć kaszana jak za czasu Valverde, Wygrana 1:0

2

hahah ten dembele to przecież podać nie umi

0

@PanZagadka bo pić nie umiesz hahah

0

zaraz Van Persie strzeli z połowy xDDD

0

@PanZagadka ooo a ty co taki wybredny xD

3

a teraz idziemy na jednego hop hop hop

https://zapodaj.net/dadc511d94ace.jpg.html xD

2

2

Siemanko, jest jakiś grafik który by zrobił reklamę ? ;)

1

@draxidox haha wyglądasz jak menel z pod żabki xd

2

@Witam xjaomi lepse

0

jak kliknięcie 3x w czapkę to wam się przekręci na lewą stronę, fajny motyw ;)

0

@Barca1992 próbowałem i nic ;/

0

ku... włączam tv a tu brak sygnału ... szukam kanałów wyszkuje mi tylko 7 kanałów ktoś wie jak rozwiązać problem ? antenta DVB-T ...

0

Administracje chyba corona dopadła xD bo Mikołaj jest dopier 6 grudnia a mamy piździernik xD

0

Kfd czy sfd? Chlopy

0

@wycha jak z zasięgiem?

0

Nju mobile ktoś posiada? Warto się przenieść z play?

2

z Bośnią powinniśmy wygrać ale z Hercogowiną możemy mieć problem

1

Zna ktos jakieś sposoby/tabletki na rzucenie palenie?

0

@Rust_Cohle google---> forum pc i masz :D

0

@Katalończyk 99 na zmywakru xd

0

K... Za staż niby teraz ludzie dostaną 1500 bez kitu , to ja jak miałem staż to dostawałem 900 xD fck

1

Autobus w bramke lewy i piątek na atak i se grają chłopaki pio pio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?