0

w sercu masz jedyny najcenniejszy far

on pozwoli drogą iść

gdy inni będą drwić

da siłę, żeby żyć i nie liczy się nic innego...

0

https://www.facebook.com/watch/?v=2356558241305923

Obczajcie sobie,bo szybko nie zobaczycie takich momentów

29

Cześć kochanie. Dzwonię żeby zapytać czy jesteś jeszcze na mnie zła.
- Nie, już mi przeszło.
- Uff, to dobrze, bo już prawie kwiaty kupiłem.

xDDDDD

13

- Franek, drzwi zamknięte?
- Zamknąłem.
- Na klucz?
- Na klucz.
- Dwa razy obróciłeś?
- Dwa razy.
- Chłopaki, Frankowi więcej już nie polewajcie, przecież my pijemy w namiocie

2

Co ty mi dasz? Niczego nie żałuj
Kawałek dnia krótki podaruj
Co ty mi dasz? Nie zwlekaj z tym więcej
Czego mi brak? Proszę o więcej

2

Co jak co ale o odejściu Messiego jest głośno nawet w radiu maryja ksiądz powiadał xD a Ronaldo jak odchodził to gdyby nigdy nic ło poszedł do Juventusu i tyle gadki xd

0

@Lincolm panie pijemy mocnego stronga xD

3

Piątek piąteczek piątunio byle do 18 i wyje.. Xd

5

@IronSanHybrid o której to przemówienie ?

0

@D10SLEO panieee lepsze niż z roksy xD

1

Impreza firmowa iść czy nie iść ? xD

8

@Bartunek a potem Lech to też poczekamy

2

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim Legia i na dobre i na złe

0

0

Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem, żeby ciebie spotkać w małym kącie świata, żeby z tobą zostać na calutkie lata.
Po po po po

2

@Dani13 i jeszcze tshabalala i atak na lata

0

@Pawelsky paanieee to jest nic na TV Trwam puszczali za miast mszy xD

1

Adebayor o krok od związania się z Barceloną xD

1

@korzeń1 dołóż i weź Huawei p20 pro

3

Burczy mi w serduszku

4

"Ojciec Lionela Messiego, Jorge, wylądował w Manchesterze, aby omówić z The Citizens warunki dwuletniego kontraktu."

#MCFC

1

@VamosRakieta ten co poleciał xd

0

Suarez polubił profil na instagramie Arsenal może z Aubameyang będzie jazda

2

Mam dla was dobra i złą wiadomość, jedna jest taka że bartomeu sam się poddał a druga że Messi odchodzi...

1

Bartomeu chce się spotkać i porozmawiać z Leo Messim.

Messi zwolnimy cię i przyjmiemy cię na gorszych warunkach xD

6

Łezka się kręci gdy Messi postanowił opuścić Barcelonę..

2

To teraz na Barce z Levante np będzie kurs ponad 4.0 xD

0

Ta strona to dramat 502 bad away xd

1

Chcieliście trenera z jajami to macie xD Suarez wylot, Messi wylot

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?