xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w sercu masz jedyny najcenniejszy far
on pozwoli drogą iść
gdy inni będą drwić
da siłę, żeby żyć i nie liczy się nic innego...
0
https://www.facebook.com/watch/?v=2356558241305923
Obczajcie sobie,bo szybko nie zobaczycie takich momentów
29
Cześć kochanie. Dzwonię żeby zapytać czy jesteś jeszcze na mnie zła.
- Nie, już mi przeszło.
- Uff, to dobrze, bo już prawie kwiaty kupiłem.
xDDDDD
13
- Franek, drzwi zamknięte?
- Zamknąłem.
- Na klucz?
- Na klucz.
- Dwa razy obróciłeś?
- Dwa razy.
- Chłopaki, Frankowi więcej już nie polewajcie, przecież my pijemy w namiocie
2
Co ty mi dasz? Niczego nie żałuj
Kawałek dnia krótki podaruj
Co ty mi dasz? Nie zwlekaj z tym więcej
Czego mi brak? Proszę o więcej
2
Co jak co ale o odejściu Messiego jest głośno nawet w radiu maryja ksiądz powiadał xD a Ronaldo jak odchodził to gdyby nigdy nic ło poszedł do Juventusu i tyle gadki xd
0
@Lincolm panie pijemy mocnego stronga xD
3
Piątek piąteczek piątunio byle do 18 i wyje.. Xd
5
@IronSanHybrid o której to przemówienie ?
0
@D10SLEO panieee lepsze niż z roksy xD
1
Impreza firmowa iść czy nie iść ? xD
8
@Bartunek a potem Lech to też poczekamy
2
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim Legia i na dobre i na złe
0
https://zapodaj.net/a2c6496ab6fae.jpg.html xd
0
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem, żeby ciebie spotkać w małym kącie świata, żeby z tobą zostać na calutkie lata.
Po po po po
2
@Dani13 i jeszcze tshabalala i atak na lata
0
@Pawelsky paanieee to jest nic na TV Trwam puszczali za miast mszy xD
1
Adebayor o krok od związania się z Barceloną xD
1
@korzeń1 dołóż i weź Huawei p20 pro
3
Burczy mi w serduszku
4
"Ojciec Lionela Messiego, Jorge, wylądował w Manchesterze, aby omówić z The Citizens warunki dwuletniego kontraktu."
#MCFC
1
@VamosRakieta ten co poleciał xd
0
Suarez polubił profil na instagramie Arsenal może z Aubameyang będzie jazda
2
Mam dla was dobra i złą wiadomość, jedna jest taka że bartomeu sam się poddał a druga że Messi odchodzi...
1
Bartomeu chce się spotkać i porozmawiać z Leo Messim.
Messi zwolnimy cię i przyjmiemy cię na gorszych warunkach xD
6
Łezka się kręci gdy Messi postanowił opuścić Barcelonę..
2
To teraz na Barce z Levante np będzie kurs ponad 4.0 xD
0
Ta strona to dramat 502 bad away xd
1
Chcieliście trenera z jajami to macie xD Suarez wylot, Messi wylot
3
https://zapodaj.net/eb1a082893355.jpg.html
XDD