xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnego dnia opowiem historię moim dzieciom i zacznę od: Dawno dawno temu był sobie Cristiano Ronaldo :V
1
Nam ciąlgle mało...
3
A kto nie wypije, tego we dwa kije
Łupu-cupu, łupu-cupu xD
3
@SHIBA w Francji się piło, sztosik
3
@malyras elegancko w sobotę wesele ćwiczę wątrobę xD @FeloRPS siema byku u mnie też tyskie
11
to co panowie po szklanie i na rusztowanie ?
3
https://zapodaj.net/1041b0be4660c.png.html i ooo
4
@Striker dobrze że go nie zgubiłeś bo byłby przypał na dzielni xD
14
Jak ja gardze kierowcami co jadac po prostej drodze, co 500 metrow wciskaja delikatnie pedal hamulca. Nic przed nimi nie ma, jada tak że nie da się ich wyminąć a mimo to co chwile hamulec wciskaja nie wiadomo po co...
0
@KapiFCB pobrałem i nie czaje nic xd
2
Siema, mam pytanie gra ktoś w world of Warcraft? Lub gral? Bo nie mogę zmienić języka z angielskiego na pl :/
0
@Striker a ty już byś mógł zmienić tego wąsacza xD
5
Roman Abramowicz chyba gra sobie w tryb kariery w Fifie.
Ostatnie transfery Chelsea:
Pulisic ☑️
Kovacic ☑️
Ziyech ☑️
Werner ☑️
Havertz ????
4
Początek tęczy
https://zapodaj.net/401c0e5412ab6.jpg.html
0
Chelsea jedzie jak po szma... Xd
2
Ajajaj 8.5 koła było, stal walczyła ale nie wywalczyła :/
https://zapodaj.net/a040b525b0759.jpg.html
0
@adamt1996 a co ty wiesz co będzie? Xd
0
@Elnuum Chelsea totteham
0
@puyol_presidend5 smaczne były?
82
Pierwszy raz udało mi się zobaczyć dzieci jeża.
https://zapodaj.net/b23d0d4c57d71.jpg.html
1
@MesQueUnClub96 ja mam pewniaki ;) dubelek Totteham i Chelsea ;)
51
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/109592511_3194303200629391_7445255369551042945_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=ogotx8XqHpMAX9MgaTp&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=41f797b19cd5932ca3b3df012d649cfe&oe=5F38CD80
Nominacja do tytułu matoła roku. W pod poznańskiej wsi auto wjechała pod pociąg na przejeździe niestrzeżonym. Kierująca wyjaśniła iż, cytat " Maszynista zwolnił przed przejazdem i dał sygnał dźwiękowy. Byłam przekonana, że w ten sposób... chce mnie przepuścić". Ruszyła więc na przejazd...........To nie jest post prześmiewczy, to ostrzeżenie dla nas wszystkich, że w każdej chwili możemy spotkać na drodze kogoś, kto interpretuje przepisy ruchu drogowego wg. własnego uznania.
7
Kiedy trochę za dobrze nauczyłeś (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)
https://zapodaj.net/0fdbe88fe6b52.jpg.html
2
@MichVeB nikt mi tego nie zabierze
0
Napisałbym coś ale nie chce bana xd
1
25min dotrzymaj to Arsenal
1
@Hiacynk prawie jak ja w Fifie
11
Ajjj Jezuss Maria jaki błąd Boruca
0
@pauletaa mój mój ;)
1
na tej La Rambli to są spoko i dobrzy ludzie, nie pytałem o linka do meczu ale odświeżam stronę i patrzę 3 PW a tutaj link do meczu z Arsenalu ;) dziękuje