xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Thierry Henry 2001/2002 ✅
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/107381130_3079647232112989_4458822381491552765_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_ohc=uJusHLKxjx8AX8WJPz1&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=8b69d3b3e6dad029f6c735e1a0b8da64&oe=5F27B27A
2
@Chwytliwy jednak ty to jesteś chwytliwy :D taak
2
@VamosRakieta świr paleta, czasem go na smycze biorę bo się boje że mi ucieknie
4
a takie mam zwierzątko xD
https://zapodaj.net/2020a10b867a8.jpg.html
1
@PeteR10 to dawaj tu flachy, 20 chłopa chętnych xD
60
Ona: Jestem modelką na Instagramie, a Ty czym się zajmujesz?
On: Jestem żołnierzem w Call of Duty xDDDD
1
Wymienilibyście Griezmann na Firmino.?
0
Dziwne jakby nie strzelił xd
1
Spokojnie chłopaki zaraz real spuchnie i będzie 3:0 dla Bilbao
0
Kupiłem PPV a tutaj KSW nie ma xD
0
Lech dał zarobić ;) Wódka się leje https://zapodaj.net/52897c3c7c476.png.html zimniutka :) Miłej soboty bo ja dzisiaj lecę w melo :D
0
A wy jak tam zipy? Tylko Lech
https://zapodaj.net/82f183fc8ec9c.png.html
0
@busquets5 bmx tanio
1
@Danny Gaucho widzę masz lovelasow hehe xd
0
@Encore gramy Lech, Lechia, wolve
0
https://zapodaj.net/aafeb78adbb19.jpg.html https://zapodaj.net/442b19811f744.jpg.html
Puta xD robota znalezione i bun
12
https://zapodaj.net/e985830893c60.jpg.html
Messi swędzi xd
6
„Chiny mają siłę finansową i składają oferty, które trudno odrzucić. Każdy pracownik chce zarabiać duże pieniądze aby pomóc swojej rodzinie. Pochodzę z biednej rodziny, która nie miała nic, a to jest owoc mojej ciężkiej pracy, bo piłka to moja praca. Jeśli tyle zarabiam, to dlatego, że na to zasłużyłem. Nie obchodzi mnie, czy pojadę na Mistrzostwa Świata i że ludzie krytykują mnie za transfer do Chin. Po prostu myślę o mojej rodzinie i przyszłości. Nie chcę zostać biednym starcem i żyć na wspomnieniach,że kiedyś grałem na Mistrzostwach Świata bo to jeść mi nie da.”
~ Oscar
3
Kto rano wstaje ten ma wcześniej weekend :D pozdro z roboty
0
Siedze se w robocie, pije kawe i czytam LA Ramble, a wy jak tam? Piasek cement?
52
https://zapodaj.net/a13c6fe1611ca.jpg.html hehe
4
@Chwytliwy może jego stary xd
8
@masq a wyobrażasz sobie Messiego pod pod okiem Franciszka Smudy?
0
Zaraz city zejdzie w 85 i Liverpool strzeli 5 na pustą
0
Wracam z treningu a tutaj Liverpool psuje kupona no co za...
0
@adrix8 lata masz ? :D
0
@PanZagadka już po robocie czas na browarka :D
3
xD
https://zapodaj.net/077fcf3348874.png.html
0
Nie ma co robić to cza iść oglądać GKS xD
2
Sane w Bayernie za 50mln , będzie dogrywanie Lewemu, A Bartomeu daje 60 mln za Pjanica żeby było śmiesznie i ciekawie...