1

Jak narazie taktyka z meczu przeciwko Liverpoolovi się sprawdza :D

0

@Encore dzięki ;) dasz linka do meczu na pw ? bo ja mam opóźnienie

0

@Encore dla kogo ? xD

2

@Danny Gaucho szukałem i szukałem tej bramki :D dzięki !

4

Dawaj dawaj Arsenal hajs czeka ;)

1

@FeloRPS ajajaj spalony

6

hej nannanana https://zapodaj.net/abef7ab7a0b66.png.html dobranoc ;)

4

panowie dzisiaj Arsenal bierze to ;)

1

Co tam katalońskie świry skąd to zwątpienie?

1

@mr_robot zrobiłbym ale to by trwało z godzinę

0

jest jakaś aplikacja co polepsza w telefonie zdjęcia ? Redmi 8t :)

0

Szukam sobie nowych korek na ligę i tak patrzę i patrzę, wiecie że Suarez miał korki za 300zł ? xD model ADIDAS X 16.1 sezon 2016 :D

0

Jak przygotować się do emigracji? Co ze sobą zabrać? Jak się przeprowadzić? O czym pamiętać? Który kierunek jest najlepszy?

4

0

@ksobi sprawdzę

1

Macie jakieś domowe sposoby aby opuchlizna zeszła? Kopie w a klasie i dzisiaj miałem sparing gość mi się w kostkę w... Że nie mogę chodzić ;(

5

@VamosRakieta Rafał Boguski

0

Wku mnie robota już, pracuje rok jako magazynier ale co szefowa wymyśla to już mnie szlak trafia... Wczoraj przeladowalem gościowi towar o 20kg jakieś 40zl ruch jak nigdy nie ma czasu na takie ubieranie... I wiecie co mi powiedziała? Za nie pisanie na kartce co wydaje 50zl odejmie z pensji, ;d zawsze ja dostaje zjebki a ziomek co 3 lata tam robi to wielki kierownik za dychę i nigdy mu się nie oberwie, chyba psycha mi siada XD

0

Spokojnie Panowie zaraz Boguski wejdzie i odmieni grę

0

I wszyscy.... Wina wina wina dajcie a jak nie to spie XDD

0

@Colon magulo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hiacynk Bestia to by była jakby klub zmienił na lepszy ;)

4

Ile zarabia mechanik samochodowy?
- 4 koła hue hue

0

@Elnuum w domu wszyscy zdrowi?

1

@MesQueUnClub_87 no socjopata

0

@baczmus @Mamrotek22 wracam po rocznej przerwie zaledwie to zagrałem 5/10 meczy nie pamiętam ale kumpel mnie namówił i nie wiem jakie linie robić bo mam T28 :D jedni mówią IS a drudzy w B54

0

Gra ktoś w word of tanks ? ;) wracam do gry i mam parę pytań :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?