xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak narazie taktyka z meczu przeciwko Liverpoolovi się sprawdza :D
0
@Encore dzięki ;) dasz linka do meczu na pw ? bo ja mam opóźnienie
0
@Encore dla kogo ? xD
2
@Danny Gaucho szukałem i szukałem tej bramki :D dzięki !
4
Dawaj dawaj Arsenal hajs czeka ;)
1
@FeloRPS ajajaj spalony
6
hej nannanana https://zapodaj.net/abef7ab7a0b66.png.html dobranoc ;)
4
panowie dzisiaj Arsenal bierze to ;)
1
Co tam katalońskie świry skąd to zwątpienie?
1
@mr_robot zrobiłbym ale to by trwało z godzinę
0
jest jakaś aplikacja co polepsza w telefonie zdjęcia ? Redmi 8t :)
0
Szukam sobie nowych korek na ligę i tak patrzę i patrzę, wiecie że Suarez miał korki za 300zł ? xD model ADIDAS X 16.1 sezon 2016 :D
0
Jak przygotować się do emigracji? Co ze sobą zabrać? Jak się przeprowadzić? O czym pamiętać? Który kierunek jest najlepszy?
4
Hahahah
https://zapodaj.net/3f43a77b7d5f7.jpg.html
0
@ksobi sprawdzę
1
Macie jakieś domowe sposoby aby opuchlizna zeszła? Kopie w a klasie i dzisiaj miałem sparing gość mi się w kostkę w... Że nie mogę chodzić ;(
5
@VamosRakieta Rafał Boguski
7
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/108004234_2882724098502978_7419938143817912110_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=nfG_VbLOlcQAX9EnaPS&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=da8e946c8854ef615f7c11d162c0af5d&oe=5F3179CC xD
0
Wku mnie robota już, pracuje rok jako magazynier ale co szefowa wymyśla to już mnie szlak trafia... Wczoraj przeladowalem gościowi towar o 20kg jakieś 40zl ruch jak nigdy nie ma czasu na takie ubieranie... I wiecie co mi powiedziała? Za nie pisanie na kartce co wydaje 50zl odejmie z pensji, ;d zawsze ja dostaje zjebki a ziomek co 3 lata tam robi to wielki kierownik za dychę i nigdy mu się nie oberwie, chyba psycha mi siada XD
0
Spokojnie Panowie zaraz Boguski wejdzie i odmieni grę
0
I wszyscy.... Wina wina wina dajcie a jak nie to spie XDD
0
@Colon magulo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hiacynk Bestia to by była jakby klub zmienił na lepszy ;)
4
Ile zarabia mechanik samochodowy?
- 4 koła hue hue
0
@Elnuum w domu wszyscy zdrowi?
1
@MesQueUnClub_87 no socjopata
0
@baczmus @Mamrotek22 wracam po rocznej przerwie zaledwie to zagrałem 5/10 meczy nie pamiętam ale kumpel mnie namówił i nie wiem jakie linie robić bo mam T28 :D jedni mówią IS a drudzy w B54
0
Gra ktoś w word of tanks ? ;) wracam do gry i mam parę pytań :D