xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Wstawaj Venum, Barca wygrała... zesrałeś się xDDDD
0
A kto nie wypije, tego we dwa kije
Łupu-cupu, łupu-cupu xD
1
@FDJ XDD już lepiej tego Miśka wysłać tego co tak rowerem jeździł co przywiózł Coutinho, trzeba go wynająć aby go wywiózł
0
@Danny Gaucho jeszcze to Czarnym na białym
8
Jak Pory roku Vivaldiego
Zmienia się światło w twoich oczach
Powiedz mi życie coś miłego
Nie pędź tak, proszę, daj odpocząć
1
@Comentateiro gdzie mogę sprawdzić takie statystyki biegowe?
1
Ło w Arsenalu nie ma srania po krzakach,Raul Sanllehi zwolniony z Arsenalu.
Vinai Venkatesham przejmie jego obowiązki.
0
A teraz idziemy na jednego, hop hop hop
2
Bartmoeu do Setien: Zwalniam cię, ale przyjmiemy cię na gorszych warunkach xDDDDD
11
WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA
BAYERN OSIEM BARCY NI MA
4
Utopiłem wczoraj jak nigdy,nie spodziewałem się tego...Jako kibic Barcy gratuluję Bayernowi. Czuje wstyd, ale też nadzieję. Ten mecz zatrzesie Barceloną, przyspieszy wotum nieufności wobec tragicznego zarządu i jeszcze tragiczniejszych działań i zaczną się niezbędne zmiany i odbudowa zespołu. Z popiołów... Visca el Barca!
https://zapodaj.net/d96aa54e86055.jpg.html
2
Tak mój kupon poszedł w spłuczkę... Dobranoc chłopaki poczytam jutro
0
Halo? Policja? Chciałem zgłosić gw.łt w Lizbonie
0
Bayern tak dobry że sami muszą sobie coś strzelić żeby wstydu dla rywala nie było...
0
straszny film cz. 10
0
Wyłączam to dziadostwo... Bo już mnie oczy kują
0
Do zmiany Busquets Vidal Suarez dno jak
1
Dawać dembele może on rozkręci coś
0
7min to ja tu wyczuwam worek z bramkami xD
1
No to są jaja ...
1
@SHIBAw przerwie ktoś skoczy na CPN xd
2
Wziąłem sobie flaszkę na relax, vamos Barca
8
https://zapodaj.net/2deda35842875.jpg.html Waldus też wspiera
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@replikant hahaha
77
dzisiaj gram w otwarte karty, albo zysk albo w pysk :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/117543007_3405202459523993_3757985916176300344_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=VrJWxch2l6cAX8vnW3V&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=b01f07a1394e978b0766649c8fdd3459&oe=5F5C872F
lecę do roboty byle do 18 a potem czekam na meczyk ;) Vamos Barca !
0
@kamson24 jak najbardziej ;)
0
Bo dziś jest Krzysztof Piątek pio pio pio pio pio pio
21
https://zapodaj.net/bc1d0a619eeda.jpg.html
Neymar
1
@MesQueUnClub96 jest za młody my tylko starych wisz o co chodzi ?