8

Wstawaj Venum, Barca wygrała... zesrałeś się xDDDD

0

A kto nie wypije, tego we dwa kije

Łupu-cupu, łupu-cupu xD

1

@FDJ XDD już lepiej tego Miśka wysłać tego co tak rowerem jeździł co przywiózł Coutinho, trzeba go wynająć aby go wywiózł

0

@Danny Gaucho jeszcze to Czarnym na białym

8

Jak Pory roku Vivaldiego
Zmienia się światło w twoich oczach
Powiedz mi życie coś miłego
Nie pędź tak, proszę, daj odpocząć

1

@Comentateiro gdzie mogę sprawdzić takie statystyki biegowe?

1

Ło w Arsenalu nie ma srania po krzakach,Raul Sanllehi zwolniony z Arsenalu.

Vinai Venkatesham przejmie jego obowiązki.

0

A teraz idziemy na jednego, hop hop hop

2

Bartmoeu do Setien: Zwalniam cię, ale przyjmiemy cię na gorszych warunkach xDDDDD

11

WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA
BAYERN OSIEM BARCY NI MA

4

Utopiłem wczoraj jak nigdy,nie spodziewałem się tego...Jako kibic Barcy gratuluję Bayernowi. Czuje wstyd, ale też nadzieję. Ten mecz zatrzesie Barceloną, przyspieszy wotum nieufności wobec tragicznego zarządu i jeszcze tragiczniejszych działań i zaczną się niezbędne zmiany i odbudowa zespołu. Z popiołów... Visca el Barca!

https://zapodaj.net/d96aa54e86055.jpg.html

2

Tak mój kupon poszedł w spłuczkę... Dobranoc chłopaki poczytam jutro

0

Halo? Policja? Chciałem zgłosić gw.łt w Lizbonie

0

Bayern tak dobry że sami muszą sobie coś strzelić żeby wstydu dla rywala nie było...

0

straszny film cz. 10

0

Wyłączam to dziadostwo... Bo już mnie oczy kują

0

Do zmiany Busquets Vidal Suarez dno jak

1

Dawać dembele może on rozkręci coś

0

7min to ja tu wyczuwam worek z bramkami xD

1

No to są jaja ...

1

@SHIBAw przerwie ktoś skoczy na CPN xd

2

Wziąłem sobie flaszkę na relax, vamos Barca

8

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@replikant hahaha

0

@kamson24 jak najbardziej ;)

0

Bo dziś jest Krzysztof Piątek pio pio pio pio pio pio

21

1

@MesQueUnClub96 jest za młody my tylko starych wisz o co chodzi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?