xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i kiedy prezentacja Verrattiego ?
0
@nammah jakich?
1
@MarioVeB! owczarek środkowoazjatycki
0
@ranger3120 mówisz ?
31
Jerzy Brzeczek: "Obejrzałem wszystkie mecze Adama Nawalki i przy całym szacunku jak na nie popatrzyłem i na to, jak my gramy to jest różnica. Właśnie pod względem poruszania się taktycznego w kreowaniu akcji ofensywnych. Na naszą korzyść. Sorry ale tak jest."
Chyba miał juz gorączke jak je oglądał xDD
0
@BoRoWieC o nie ma lipy
0
#Siłka
Kreatyna od sfd czy kfd ?
1
@Hubso Bary+tric i cardio
0
już mnie nic .... nie zaskoczy , idę na trening spompować się bo mnie ch... trafi jeszcze ta Efortuna zamulona :/
0
@PanZagadka ej smarku xD
4
Hochland się skończył
0
Poleci ktoś żarówy godne do auta długie h1 ? :D
0
@seneridex to co ty nie pracujesz? Że od paru miesięcy xd
3
Pije tyle lat i nadal krzywi xD
0
pany palca wybiłem tak ze nie mogę go ruszyć ,jakieś metody znacie aby szybko przeszło ?
1
@MesQueUnClub96 mnie boli wybity palec ( kciuk ) ...
0
siemanko, są tutaj jacyś spawacze co spawają aluminium ?
1
j.. .Widzew x:)
0
Wczoraj byłem świadkiem wypadku, najlepsze jest to ze goście uciekli z auta i się do tej pory ukrywają, auto nie Przerejstrowane, brak ubezpieczenia, brak przeglądu, ja tam się nie znam ale co takie goście dostaną?
4
Liverpool mógł stracić punkty to karnego menda zrobiła...
0
Dembele to tylko takie farfocle strzela :V
1
@natanvip a weź panie jak się nie chce
45
Jerzy Brzęczyk: z Bośnią to może się uda ale z Hercegowiną może być ciężko xD
2
@MichalZZZ on jak wypije to wszystkie języki zna xD
0
legalne czy nielegalne ten kopa od Ferrariego ?
1
#bukmacherka xD ja to jakoś tam sobie gram, ale gość co dowalił na live to nie wierzę...
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/118970888_1738021029685708_4402740208860365518_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=aV-1vFuFE1sAX8JU33R&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&tp=7&oh=9255911b9b8dc01ef74af190ec799b54&oe=5F798337
0
@cchesterr43 panie takie kupony to jam mam co drugi dzień xD
0
zaraz Ferarka robi rozp... :DD
0
@Bykunn albo w ci... xD
1
#Team Ferrari ? ;P #famemma