0

i kiedy prezentacja Verrattiego ?

0

@nammah jakich?

1

@MarioVeB! owczarek środkowoazjatycki

0

@ranger3120 mówisz ?

31

Jerzy Brzeczek: "Obejrzałem wszystkie mecze Adama Nawalki i przy całym szacunku jak na nie popatrzyłem i na to, jak my gramy to jest różnica. Właśnie pod względem poruszania się taktycznego w kreowaniu akcji ofensywnych. Na naszą korzyść. Sorry ale tak jest."

Chyba miał juz gorączke jak je oglądał xDD

0

@BoRoWieC o nie ma lipy

0

#Siłka
Kreatyna od sfd czy kfd ?

1

@Hubso Bary+tric i cardio

0

już mnie nic .... nie zaskoczy , idę na trening spompować się bo mnie ch... trafi jeszcze ta Efortuna zamulona :/

0

@PanZagadka ej smarku xD

4

Hochland się skończył

0

Poleci ktoś żarówy godne do auta długie h1 ? :D

0

@seneridex to co ty nie pracujesz? Że od paru miesięcy xd

3

Pije tyle lat i nadal krzywi xD

0

pany palca wybiłem tak ze nie mogę go ruszyć ,jakieś metody znacie aby szybko przeszło ?

1

@MesQueUnClub96 mnie boli wybity palec ( kciuk ) ...

0

siemanko, są tutaj jacyś spawacze co spawają aluminium ?

1

j.. .Widzew x:)

0

Wczoraj byłem świadkiem wypadku, najlepsze jest to ze goście uciekli z auta i się do tej pory ukrywają, auto nie Przerejstrowane, brak ubezpieczenia, brak przeglądu, ja tam się nie znam ale co takie goście dostaną?

4

Liverpool mógł stracić punkty to karnego menda zrobiła...

0

Dembele to tylko takie farfocle strzela :V

1

@natanvip a weź panie jak się nie chce

45

Jerzy Brzęczyk: z Bośnią to może się uda ale z Hercegowiną może być ciężko xD

2

@MichalZZZ on jak wypije to wszystkie języki zna xD

0

legalne czy nielegalne ten kopa od Ferrariego ?

0

@cchesterr43 panie takie kupony to jam mam co drugi dzień xD

0

zaraz Ferarka robi rozp... :DD

0

@Bykunn albo w ci... xD

1

#Team Ferrari ? ;P #famemma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?