6

5

Siemanko, ja po robocieee a teraz ide na wódzitsu ktoś chętny na kielonka ?

1

ale się nie chce a tu do 18... Łeb mi pęka

25

Dzień dobry, ja na na badania lekarskie do prawa jazdy.
- widzisz mnie?
- tak
200zl xD

1

Co oni myśleli fraj... Z Lyonu

https://zapodaj.net/299043795fa0e.jpg.html xd

2

@justfootball skończył się

2

Robert strzały słyszał od niemców to jak polak prawdziwy na glebe.

1

Jeszcze 8 bramek gnabry i pobije rekord Ronaldo xd

0

@Explode nie myślę grubo na Lyon wjechać :D

1

hahah kurs na lewego ze strzeli w 1 polowie 2.20 hahahahahhahaha

1

@DanielOOL ja pamiętam jak Fabregas grał na 9 xDDDDDDDDDDD

0

Dawać Sterlinga, rudego de Bruyne jakiegos so i jedziemy po tryplet z komarenkiem, wstawaj venum zesroles się xD

4

Dzisiaj sytuacja w pracy,ogolnie to rozwoze towary, chodzę sobie po placu a tu nagle słyszę jakiś trzask patrzę a tu auto w rowie, zrobiłem chyba dobry uczynek,pomogłem dziadkowi wyciągnąć z rowu gość nie może chodzić na nogi, ja go wyciganlem a gość ani dziękuję ani nic i pojechał, raz też wyciąganalem i dostałem 200 za pomoc .

3

Messi zabieraj graty i uciekaj z tego syfu...

0

@szymon6847 chyba na bieżni xDDDDDD

0

trzeba zmienić nazwę klubu ...

12

0

7

Tylko jedno w głowie mam… xDDDDDDDDD ten nagłówek

0

@Mario96w gdzie taki zakład można ?

0

@kamson24 już odrobiłem :P

6

0

Mówię głośno skąd pochodzę, kiedy pytasz mnie

Złota owca w czarnym stadzie, jestem pasterzem

Tu, gdzie beton zawsze żyzny, ziomów prowadzę

Wspólny krwiobieg, jedno serce, a nie biznesmen...

0

@RosjaninBut no oczywiście że słaba...

0

Śmiać mi się chce z tego ufc całego walka jakaś dwóch mistrzów jeden gruby drugi chudy i tylko do siatki i na punkty, idź pan w... Z takimi mistrzami

0

@Granto tak zgadza się :D

15

0

Przecież ten Lyon to jest słaby jak borszcz, bramka zdobyta z farfocla

0

@WisniaKala Zwykły chłopaczyna ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?