xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@FeloRPS https://zapodaj.net/22e22267428a3.png.html dawajcie na flaszkę zimną :P @mrboom
14
#bukmacherka a widzieliście to ? xD
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118287270_4495647610475718_666800589333769922_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=qc18-0GKB8YAX8yRkHP&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=df74de7b21b18ac5c27aecb1ecdf9711&oe=5F67125B
5
Siemanko, ja po robocieee a teraz ide na wódzitsu ktoś chętny na kielonka ?
1
ale się nie chce a tu do 18... Łeb mi pęka
25
Dzień dobry, ja na na badania lekarskie do prawa jazdy.
- widzisz mnie?
- tak
200zl xD
1
Co oni myśleli fraj... Z Lyonu
https://zapodaj.net/299043795fa0e.jpg.html xd
2
@justfootball skończył się
2
Robert strzały słyszał od niemców to jak polak prawdziwy na glebe.
1
Jeszcze 8 bramek gnabry i pobije rekord Ronaldo xd
0
@Explode nie myślę grubo na Lyon wjechać :D
1
hahah kurs na lewego ze strzeli w 1 polowie 2.20 hahahahahhahaha
1
@DanielOOL ja pamiętam jak Fabregas grał na 9 xDDDDDDDDDDD
0
Dawać Sterlinga, rudego de Bruyne jakiegos so i jedziemy po tryplet z komarenkiem, wstawaj venum zesroles się xD
4
Dzisiaj sytuacja w pracy,ogolnie to rozwoze towary, chodzę sobie po placu a tu nagle słyszę jakiś trzask patrzę a tu auto w rowie, zrobiłem chyba dobry uczynek,pomogłem dziadkowi wyciągnąć z rowu gość nie może chodzić na nogi, ja go wyciganlem a gość ani dziękuję ani nic i pojechał, raz też wyciąganalem i dostałem 200 za pomoc .
3
Messi zabieraj graty i uciekaj z tego syfu...
0
@szymon6847 chyba na bieżni xDDDDDD
0
trzeba zmienić nazwę klubu ...
12
xDDDDDDD
https://zapodaj.net/2b4fb3016f6ba.png.html
0
Ooo
https://zapodaj.net/2b0ae5565b9a4.jpg.html
7
Tylko jedno w głowie mam… xDDDDDDDDD ten nagłówek
0
@Mario96w gdzie taki zakład można ?
0
@kamson24 już odrobiłem :P
6
Mówiłem sevilla :P auuu https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIwMjI5MjI0NDIwMjpxsIOkOmpYGsVXrc4%3D&kind=M
dniówki fest
0
Mówię głośno skąd pochodzę, kiedy pytasz mnie
Złota owca w czarnym stadzie, jestem pasterzem
Tu, gdzie beton zawsze żyzny, ziomów prowadzę
Wspólny krwiobieg, jedno serce, a nie biznesmen...
0
@RosjaninBut no oczywiście że słaba...
0
Śmiać mi się chce z tego ufc całego walka jakaś dwóch mistrzów jeden gruby drugi chudy i tylko do siatki i na punkty, idź pan w... Z takimi mistrzami
0
@Granto tak zgadza się :D
15
A teraz idziemy na kolejnego :D ja nie wierzę pany :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQwMjI4NzA0OTAwMDoXQQaX6fSBN1M4ADk%3D&kind=L
0
Przecież ten Lyon to jest słaby jak borszcz, bramka zdobyta z farfocla
0
@WisniaKala Zwykły chłopaczyna ;)