22

Blondynka jedzie windą. Nagle wchodzi jakiś facet i mówi

- Na drugie?

Na to blondynka:

- Krystyna xDDDD

1

Lajt mobile posiada ktoś? ;)

0

@elmayakos oczywiście

0

Pany gdzie zamawiacie perfumy ? bo niby notino oryginalne ale skąd ta pewność czy ci nie wyślą podróbki ? :D i pytanie hugo unlimited czy Hugo Boss Energise ?

0

te pierwsze upały to zdradliwe są synek ;D

1

Rakitić powiedz mi jak to jest, wszędzie biegasz nigdzie cię nie ma xd

4

6

Kawał przed meczem :D

Na budowie, podczas szkolnej wycieczki:
- Bardzo ważne jest noszenia kasków. Znałam chłopca, który nie nosił kasku. Pewnego dnia spadła mu cegła na głowę i zabiła go na miejscu. Znałam też dziewczynkę, która chodziła w kasku i gdy spadła jej cegła na głowę, uśmiechnęła się i poszła dalej.
- Ja ją znam. Mieszka w naszym bloku. Do tej pory chodzi w kasku i się uśmiecha.

0

@marko111122 S panie

0

Bukmacherka to frajda, Szachtar dał zarobić ale Martinez niby najlepszy napastnik a tu bramki nie strzelił fck... jednym słowem Lukaku>Martinez

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODUwMjE4Njg1MTAwMDrfFPem7WGYP5AqWfU%3D&kind=L

1

@ranger3120 słuchaj @PanZagadka on zawsze ci coś doradzi, Lagune 3

0

Co robita? Xd

1

Pi.. Nie pije, ostatnio jak wróciłem to zamiast mordki to żem lustro golił xD

0

0

Panowie wam też się tak nie chce dzisiaj? Xd

0

@Homeopata8989 pracuje jako magazynier normalnie od 8-18 nadgodziny mam 15zl a soboty mam 20 ale pracujemy 5.5h

1

Cules a wy jesteście zadowoleni z swoich zarobków? Bo gdzieś czytałem że gosc ma 17 na godzinę a ja mam 13 xD

0

macie jakieś śmieszne filmiki ? xD

0

@Jaca27 miałem taki spód z nike i źle mi się biegało, wolę FG żadne mixy ;)

0

@joloskyy fajnie ale tam połowa to mojego rozmiaru nie ma :D

1

@YoNoEntiendoNada o żesz ty :/

0

Kopie amatorsko w A klasie,dlatego mogę sobie pozwolić na nowe buciki :D które Panowie/Panie brać :D ?

https://zapodaj.net/78d0550669417.jpg.html

8

Tylko jedno w głowie maaaam...

0

Widzieliście jak Resovia zalicza glebę poraz 3 na a4 ?

6

Wasze zdrowie Panowie,

2

I po szklanie i na rusztowanie

0

Na klimie wincy pali xd

3

@FeloRPS dzisiaj nic, meczyk mam o 19 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?