xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Blondynka jedzie windą. Nagle wchodzi jakiś facet i mówi
- Na drugie?
Na to blondynka:
- Krystyna xDDDD
1
Lajt mobile posiada ktoś? ;)
0
@elmayakos oczywiście
0
Pany gdzie zamawiacie perfumy ? bo niby notino oryginalne ale skąd ta pewność czy ci nie wyślą podróbki ? :D i pytanie hugo unlimited czy Hugo Boss Energise ?
0
te pierwsze upały to zdradliwe są synek ;D
1
Rakitić powiedz mi jak to jest, wszędzie biegasz nigdzie cię nie ma xd
4
https://zapodaj.net/79a916fdd09c6.jpg.html xd
6
Kawał przed meczem :D
Na budowie, podczas szkolnej wycieczki:
- Bardzo ważne jest noszenia kasków. Znałam chłopca, który nie nosił kasku. Pewnego dnia spadła mu cegła na głowę i zabiła go na miejscu. Znałam też dziewczynkę, która chodziła w kasku i gdy spadła jej cegła na głowę, uśmiechnęła się i poszła dalej.
- Ja ją znam. Mieszka w naszym bloku. Do tej pory chodzi w kasku i się uśmiecha.
0
@marko111122 S panie
0
Bukmacherka to frajda, Szachtar dał zarobić ale Martinez niby najlepszy napastnik a tu bramki nie strzelił fck... jednym słowem Lukaku>Martinez
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODUwMjE4Njg1MTAwMDrfFPem7WGYP5AqWfU%3D&kind=L
1
@ranger3120 słuchaj @PanZagadka on zawsze ci coś doradzi, Lagune 3
0
Co robita? Xd
0
@Chwytliwy https://thumbs.gfycat.com/EntireInfatuatedKitty-size_restricted.gif wraca magik
1
Pi.. Nie pije, ostatnio jak wróciłem to zamiast mordki to żem lustro golił xD
0
Rocket League :D
https://streamable.com/5qwl0h
0
Panowie wam też się tak nie chce dzisiaj? Xd
0
@Homeopata8989 pracuje jako magazynier normalnie od 8-18 nadgodziny mam 15zl a soboty mam 20 ale pracujemy 5.5h
1
Cules a wy jesteście zadowoleni z swoich zarobków? Bo gdzieś czytałem że gosc ma 17 na godzinę a ja mam 13 xD
0
macie jakieś śmieszne filmiki ? xD
0
@Jaca27 miałem taki spód z nike i źle mi się biegało, wolę FG żadne mixy ;)
0
@joloskyy fajnie ale tam połowa to mojego rozmiaru nie ma :D
1
@YoNoEntiendoNada o żesz ty :/
0
Kopie amatorsko w A klasie,dlatego mogę sobie pozwolić na nowe buciki :D które Panowie/Panie brać :D ?
https://zapodaj.net/78d0550669417.jpg.html
8
Tylko jedno w głowie maaaam...
1
@staszek171 https://gol24.pl/ustawka-kibicow-na-autostradzie-a4-jest-nagranie-video-zdjecia-video/ar/c2-15097387
0
Widzieliście jak Resovia zalicza glebę poraz 3 na a4 ?
6
Wasze zdrowie Panowie,
2
I po szklanie i na rusztowanie
0
Na klimie wincy pali xd
3
@FeloRPS dzisiaj nic, meczyk mam o 19 :D