xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puściłem o tak sobie za drobne było ok 990zł, ah ta 1 liga to korupcja ...
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/104003346_284970779542830_8933307118177081684_n.png?_nc_cat=101&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=3kgUa_QPIMsAX9-A2Ld&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=2280e78720a31cad860f99ca0ea58809&oe=5F0B28FD
0
@Gomess amatorka xd
0
https://streamable.com/bzjie4 Specjalista - ekspert xD
0
kto napisał wiersz dla dzieci samochwała?
- Leo Messi haha
8
Jak się nie da jak sie da Somsiod dobry https://zapodaj.net/f879aeeb0b0ae.jpg.html
1
Ajajaj w twoich oczach widzę Raj
1
kiedyś to się grało w tych :D
https://zapodaj.net/20ad9d2b4fa53.jpg.html
3
Idę na kielicha ktoś coś?
0
Panowie jest sobota a więc chlej barman wódy lej :P
0
Werner skończył się ;/
0
@jeyx77x nie mam BMW :)
0
są tutaj jacyś majstry co obniżają sobie autka ? szukam sprężyn obniżające poleci ktoś coś jakąś firmę godną ?
2
@svensonFCB fasolowa z chlybem xd
0
Zamiast lautaro wolałbym jednak kai havertz ;)
0
@pt9 do pracy i na wypady ;)
0
@pt9 polecisz jakiś model?
0
Wy tutaj o polityce a ja nadal bez roweru xd
Jaki rower w okolicach 1000/1500 zł kolega poleca romet orkan, na forum czytałem że rockider st520 a ja widzę lazaro jakieś :)
1
@IronSanHybrid najlepsze to z tą płytką, ile tam kur poleciało xd
4
Lewandowski skończył się xD
0
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo No mieli, teraz wszystko w czapę xd
1
@Hiacynk dobry trener
0
Wisła poległa xDDD ale to są śmieszki
0
@MarioVeB! Że Wisła skisla..
0
Skład Wisły Błaszczykowski na szpicy HHAHAHAHHAHA
7
Wczoraj jechałem przez las i powiem wam ze truskawki droższe jak tirówki xd
1
@MichalZZZ przytył
1
https://zapodaj.net/c1466b7067e40.jpg.html
Gość nie opuszcza treningów xdd
0
@TheNekro94 ja od 6 już siedzę i czekam do 18 xD
2
Ponad 20 użytkowników brało udział w zabawie :D
Uczta składa się z:
Hamburgerów,Samochód,2x Wódka,Jabol, Mefedron,Kokaina,Krata browara, Panienki,Mentosy, Deneaturat ,Deser,Roladki schabowe,Banany na przekąske,Kondomy żeby nie było szukania ojca xD, Noże zagramy w paluchy, Fafle z sosem miętowym, Browarki na kaca,Napoje żeby przepita była do wódki,Karetka dla bezpieczeństwa, Whisky,oksykodon,Monte,Materac żeby nie spać na podłodze xD Avokado,Spirytus, Fajki i flaszka,Cola do przepity, Etopiryna,Jim Beam,Romper,Rutinoscorbin,Policja