xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zabawa:
Robimy imprezę, każdy z was musi coś przynieść coś co zaczyna się na pierwszą literę waszego nicku.
Vodka 40%
Zaraz się okaże jaka czeka nas uczta xd
0
@KmN @PanZagadka
1
Witam, czy ktoś zamawiał dietę u Adama Piwko / Oskar Tchorzewski ? Zastanawiam się nad tym tylko nie wiem czy jest sens czy dostanę jakiegoś gotowca który jest wysyłany każdemu kto takową dietę zamawia u niego.
1
@Kapitan hawk ooo skurczybyk ;) ładne kurs
1
czy dezodorant chroniące przed potem to chronią przed czy potem ? xD
2
@Zoker kup sobie getry antypoślizgowe aby stopa ci się nie slizgala
7
Ale świetne buty ! Ile dałaś?
- dwa razy xDDD
0
@Hushovt komu żeś się oddał? Xd
0
Stary niedźwiedź mocno śpi
13
wsadził jak Messi kiedyś w którymś tam meczu xDDD
0
ten Halland to za wolny, Sancho to był strzelił ;)
0
Halland dostał lepszego przeciwnika i już nie strzela jak trzeba xD
2
Namieszał chłopina :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/486887_10151435630498837_254032726_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=JkmMKMIQxtsAX_4ah-W&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=87d5ec70b0ec6e2f11ef15a2763a18cc&oe=5EF1428B
0
Znacie jakies strony podobne do ulub, gdzie mogę pobrać muzy na telefon z yt?
0
@Jaca27 moi też ale maczetami ;)
0
@kolo123 ja ci sprzedam z 4f xddd
0
@masq mnie Krychowiaka
1
Werner po raz drugi ⚽⚽
0
Werner nie zawodzi ❌
12
Fajnie zrobiłem ? ;)
https://streamable.com/dj49lv
3
Przez tego koronawirusa stoję w obliczu wielkich wyzwań. Oto jedno z największych:-)
https://zapodaj.net/39334ffdab92c.jpg.html
0
czekam i czekam i nie wiem czy się doczekam :/
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/99073838_2750824365028704_2824523579368931328_n.png?_nc_cat=109&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=NkqQcImk4fsAX_E7sby&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=bbd0885741f9996fdbd1d5bfb89c3994&oe=5EEAD550
1
https://streamable.com/spzrcn hehe
0
@GeFcIo ja wiem xD no ja też myślałem o bip
0
@Transu96 ja wolę smart, bo trenuje piłkę i zawsze chciałem sprawdzić ile zrobię km ile spalę kalorii podczas treningu ;)
0
Siemanko, Da się kupić sensownego smartwatcha do 200zl? Polecicie coś?
1
Siemanko, mam pytanie zajmuje się ktoś izolacje natryskowe piana pur ? :)
9
Alex Song:
"Powiedzieli, że nie będę dużo grał. Miałem to w du... nie odrzuca się takiego kontraktu i możliwości zostania milionerem."
i to jest gość :D :D
0
To by było piękne
https://zapodaj.net/dcea8e36b95bd.jpg.html
1
Wuja kontrakt do 2021 xddd