xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@pazio23 Sikalem na drzewo z zapietym rozporkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
5
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/91601484_247136159670444_4420523668396834816_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=omDk2jQxx-4AX-GPqHX&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=906ff88a97af4cb27681d6cf726f39c6&oe=5EAEF907
Wreszcie ktoś normalny w Sejmie xD
0
https://zapodaj.net/5ebac0da18301.jpg.html na r-golu jest zniżka a kod jak ktoś chce to priv, myślę nad kupnem którejś z tych :D którą wybrać ?
0
Dani Alwis strzela na 2:0 xDDDDDDD
0
Cules potrzebuje kogoś kto zna się na podzespołach komputerowych i pomoże mi ;)
0
https://zapodaj.net/ce4f6eb0d7074.png.html WRÓCI czy nie ? :D
0
ktoś chętny na haxballa ? :D
0
@MarioVeB! nie podam ci bo spał po nocach nie będziesz :D
4
Precyzja i jeszcze raz precyzja! xDDDD
https://streamable.com/ejeywe
0
tęsknię za meczami ligowymi swoimi, już jutro bym miał pierwszy meczyk a tu gdzie mój podokręg zawiesił do 26 kwietnia... prawdopodobnie chyba się runda wiosenna nie odbędzie ;/
0
@Ogorinho1974 a ponad 30 :D
65
Szwagier kupiłeś piwo ?
-Kupiłem
Sobie i mi ?
- Tak Sobie i mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Pytanie do graczy top elven, nie grałem ponad miesiąc w menadżera mój skład ma powyżej 33lat :D budżet na minus co mi nie pozwala na kupowanie zawodników, jak mogę się odbudować ?
57
dobra 10 tarcz i golę się sam na łyso bo nie ma fryzjera :D
6
Ney wróć https://zapodaj.net/b82352dc9952f.jpg.html
1
Okazja jest okazja Ireneusz jeleń 5 do 0. XD
0
Dobra czas do roboty xd
0
Pytanie do Cules, Oferta na kartę w Play jaką polecacie wybrać?
0
@VanBest na PPV
9
https://zapodaj.net/899f73e59d808.jpg.html haha
34
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/91633674_572134803390625_7163702332411084800_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=C35zHqvJKOoAX8oG71g&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=eca9f4c78995a66898aae08c8891d48a&oe=5EA9C9E2 xDD
0
Ludziska, potrzebuje kogoś kto zna strony na projektowanie koszulek firmowych ale ma być kozak bo to co w google szukam to ja bym sam zrobił w paincie xD
0
@PanZagadka Nie kopie, ale jak wypije z 8 to i kopnie :D
0
wyceni mi ktoś kompa ? ;)
1
ale wchodzi piwerko takie lekko zimniutkie że zaraz na orlen pójde xD
0
na jakiej stronie sprawdzę historię pojazdu? oprócz autodna bo tam nic nie ma :D
0
Nie dziękujemy, To nie nasz klimat :D
0
@Chwytliwy gdzie w symulatorze?
0
@xofcbxo a było? Dzień dobry i miłego poniedziałku życzę .
1
Było ?
https://streamable.com/6zm3t hehe #zostanwdomu