xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@elplacek44 ubierz się cieplutko bo żebyś Kurła chory nie był xd
0
@domin682 taaaaa
33
U mnie w biedronce xD
https://zapodaj.net/9c640e197771d.jpg.html
1
trzeba będzie pobrać Avasta :D hehe
3
@kerouac będzie powtórka karnego Błaszczykowskiego ?
14
Sezon rowerowy czas zacząć ;)
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/89804547_2734550223319856_4852063406565359616_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=SsjlMoXrfvgAX_SPy3f&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=b0267aeec67aa63343d128ff9043753a&oe=5E93BC70
0
@Szicek10 ja dopiero mam w piątek, ale w niedzielę kolejny sparing :D
0
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/89183694_616618182249528_4351821453134397440_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=L1V8hh68YisAX8Ug4rY&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=4a5b9d400c553abc9f5fa7730bb33d2e&oe=5E8D97AC chcę ktoś ? :D
1
@TheNekro94 Spanikował jak na pierwszej randce xddd
4
https://zapodaj.net/5ae0e23e54f87.jpg.html Bach Bach
5
A się nie chce pany do roboty iść xd
0
Ale nic nie gra ten Martinez xd
0
@Explode 2 bramki ;)
0
@Encore i pierd... xD
6
7 marca w meczu z Bayernem Leverkusen (7:1) Messi stał się zawodnikiem który jako pierwszy w historii Ligi Mistrzów strzelił 5 goli w jednym meczu.
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/84599284_651792625587334_2064671610471710720_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=Ll7IbPeNVE4AX8I7pOP&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=0ba19a889231bf185fcd2bcc70fae23b&oe=5E92D338 ale to było ;)
0
@DonAndresFCB zaraz 2:2 będzie i tyle xD
0
BF 7 :D
https://zapodaj.net/9e53a62f79598.png.html
0
@puyol_presidend5 śpieszył się na derby Manchesteru :D
0
@cchesterr43 to prawie jak Barcelona xd
15
Było ? :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/87855774_2014106382047534_8978780379561328640_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=xjmaD-nSLaoAX-DTDMU&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=c10e7b03976565a8f044207ac640b3b4&oe=5E9A120A
0
Romero ufc pachołki fest, I lo 200k za walkę to ja też bym se poszedł pomachał łapami pochodził wokół oktagonu i czekał może bym sprzedal jakiegoś cepa xd
0
Ufc też dobre jakieś amatorzy
0
Ani w boksie ani w KSW nie ma dobrego Polaka xd
0
Największe rozczarowanie sezonu?
Jovic,Dembele,Hazard,Felix,Piątek,Mariano ?
1
dzisiaj śląsk !
0
@Getek Krzysztof Hołowczyca
1
hehe na budowie tak ooo :D
https://streamable.com/dwn6e
0
@PanZagadka ruszyła maszyna
0
Dla serialowych maniaków, jaki serial polecacie? podobne do Dom z papieru :D
4
Boisz się koronawirusa? Pie.... Se spirytusa xd