0

Nie rozumiem jak można prowadzić 3;0 i przegrać mecz xDDDDDD

1

@Chwytliwy Musi buty na wyważanie do warsztatu oddać xD

1

Witam serdecznie, dawno mnie tu nie było :D

3

@Rewolucja123 tak myślałem

4

Ten trener nowy to mi gmocha przypomina xd

0

1

Maskara pistolero ;///

0

kiedyś oglądałem filmik jakiś Paulo Dybala skills coś tam i nie wiem czy ktoś się dopatrzył ale on gra bez ochraniaczy ? a jeśli z ochraniaczami, to niech mi ktoś powie co to są za ochraniacze :D bo bym sam sobie takie przygarnął :)

23

Xavi po półrocznym współpracowaniu z Barcą :D

https://zapodaj.net/7cde976ec7302.png.html

4

Lukaku co z Martinem klepią matko :)

0

bawi się ktoś w obróbki filmiku ? :D mam fajną akcje z cs go :D

0

Ospina to już by lepiej ręcznik bronił xDDD

0

Napoli napoli kupon

0

NAPOLI DAWAJ :d

0

Milik Mane brameczkę poproszę :D

0

Lyon ładnie łamie ;)

0

Lyon łam to że :D

1

Lyon ale gość mu dał prezent matko i córko xD

0

@Quanah_Parker oby ! ;)

0

Piątek dziś w totenhamie ma asystę zaliczyć :D

1

@lukasik17 chyba w 1988

3

0

są tutaj jacyś cules co ćwiczą na siłowni ?

13

Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko raz :D

0

@Pietrula95 nie polecam, nic się tam nie dowiesz nawet jak zapłacisz ;)

3

Jeszcze 2 godziny roboty i weekend hehe

0

@zmiter912576 35 był jak atletico przegrywało 2:1 :-P

0

Hahah a był kurs 35 na ATM ale jajca nie zagrałem xd

0

@marcin000019 pokaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?