xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem jak można prowadzić 3;0 i przegrać mecz xDDDDDD
1
@Chwytliwy Musi buty na wyważanie do warsztatu oddać xD
1
Witam serdecznie, dawno mnie tu nie było :D
4
Ostatni mecz, który FC Barcelona przegrała na Camp Nou to ten z drużyną prowadzoną przez Quique Setiéna.
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/83104585_2475829995861477_8185398378373316608_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=cG4Nq5pGtE0AQnTkQY_fqI9Oyo58EDMER6lop8UBul4o5S0oJO83xsgrg&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=ce62df981aeeffdfa31660eaa80d1d3c&oe=5EDAF48C
3
@Rewolucja123 tak myślałem
4
Ten trener nowy to mi gmocha przypomina xd
0
to by było coś :D
https://zapodaj.net/35a89c7ec1598.png.html
1
Maskara pistolero ;///
0
kiedyś oglądałem filmik jakiś Paulo Dybala skills coś tam i nie wiem czy ktoś się dopatrzył ale on gra bez ochraniaczy ? a jeśli z ochraniaczami, to niech mi ktoś powie co to są za ochraniacze :D bo bym sam sobie takie przygarnął :)
23
Xavi po półrocznym współpracowaniu z Barcą :D
https://zapodaj.net/7cde976ec7302.png.html
4
Lukaku co z Martinem klepią matko :)
0
bawi się ktoś w obróbki filmiku ? :D mam fajną akcje z cs go :D
0
Ospina to już by lepiej ręcznik bronił xDDD
0
Napoli napoli kupon
0
NAPOLI DAWAJ :d
0
Milik Mane brameczkę poproszę :D
0
Lyon ładnie łamie ;)
0
Lyon łam to że :D
1
Lyon ale gość mu dał prezent matko i córko xD
0
@Quanah_Parker oby ! ;)
0
Piątek dziś w totenhamie ma asystę zaliczyć :D
1
@lukasik17 chyba w 1988
3
Helena mam zawał xdd
https://zapodaj.net/8d2089deb1bbe.jpg.html
0
są tutaj jacyś cules co ćwiczą na siłowni ?
13
Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko raz :D
0
@Pietrula95 nie polecam, nic się tam nie dowiesz nawet jak zapłacisz ;)
3
Jeszcze 2 godziny roboty i weekend hehe
0
@zmiter912576 35 był jak atletico przegrywało 2:1 :-P
0
Hahah a był kurs 35 na ATM ale jajca nie zagrałem xd
0
@marcin000019 pokaż