xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Jak mogłeś się tak schlać ?
- Było ciężko ale się nie poddawałem :-P
24
https://zapodaj.net/1916e97ed9be9.jpg.html
Poranek xd
0
To co dzisiaj Arsenal bierze united ? :-D
0
do szopy hej .
0
Panowie mam dylemat jechać na imprezę i wypić tam, czy kierować o to jest pytanie :D
0
@TheNekro94 a ja cyk do 18 ...
0
Ronaldo już ubrany na cebulkę xd
https://zapodaj.net/b81a9fd19c060.jpg.html
6
Pojechał po bandzie hahahha
https://streamable.com/4vc2j
20
https://zapodaj.net/ddc480feb601a.png.html no to zdrowie panowie :D
7
Ale bym sobie tak polezał xd a tu cyk zaś do roboty :-P
0
@Damian11 Internet Explorer chłopak ma :D
2
Hahaha https://zapodaj.net/9270a738532dc.jpg.html
6
Żal oglądać powoli skoki, bo z tymi notami to kpina... dobrze że się nie wywrocił, bo by 19 dali...
0
Wolves to bierze
7
@Adamski69 złoto to będzie jak będziesz czerwony xd
1
@damianex10 dawaj na rynek piwo wypijemy xd
0
@Artsss stare jak świat xd
0
@damianex10 dzisiaj wolves Tez
0
Idę robić fikołka xd
0
Kolejny piękny łamak
0
Arsenalowi to nawet trener nie pomoże, 0 dobrych transferów
1
@TheBigShow anulowali zaproszenie xd
0
Zaraz Arsenal spuchnie i tyle będzie xd
4
Zostawić tu tarcze. Naprawdę wszyscy co czytają i strzelają, zobaczymy ilu was jest. Czas start :D
4
@catluck musisz wykupić premium u Barcyinfo a więcej info u niego na PW.
4
Adam Traore to jest czołg !
3
@Suzu Neymar wróci xD
87
Teraz każdy będzie klikał herby żeby sobie postrzelać przed Sylwestrem xD
0
@BarcaInfo jaka cena ?
37
a widzieliście takie podgrzewanie ? :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/48264361_358446901419242_7744150240294338560_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=X6ULDrrGtAwAQnGIapItSLeRPgIG_xi8M6CiH1phw8du4uZC6qphe6LBg&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=476c1da8909348d82e6237edc22f96a4&oe=5E9D2290