0

@marcin000019 pokaż

2

0

@kamilop wchodzi blondynka do windy a tam schody :-P

0

W sumie to tam to było głupie xd

0

@PanZagadka to nie ja xd

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ja tam już nie wiem kogo chcecie czy Lukaku czy Martineza xD ja wolę martineza skurczybyka :D

1

Lautaro !!!!!! kocur

0

Inter ! do boju

0

dzisiaj na spontanie kupon za drobne

https://zapodaj.net/e34e4e996dc5f.png.html

2

INTER !!!!! auuuuuuu

0

no zobaczymy co Martinez pokaże :D

5

dzisiaj Inter do boju !

38

Kubacki:

Mariusz Ludwik ? Ludwikiem to naczynia myje xD

0

@ViscaBarca123 tylko ściany nie biel xd

83

0

Dawid Kubacki skoczek kozacki hue hue

1

0

Joju musiałby chyba w Japonii wylądować, by pokonać Kubackiego. Xd

1

No ładnie dowalił

15

Ronaldo ma więcej goli niż cała Barcelona w 2020 Xd

0

Jakie drrwnaldo to ja bym to strzelił i zrobił jeszcze no look

0

@karlu105 lepiej jakby była nie polecana xD

0

Zaraz Sampdoria strzeli xd

8

Kopalnia soli w Rumuni, Wybudowano tam boisko 30M pod ziemią. Prawo Pascala by nie działało :D

https://zapodaj.net/73669ebd9a717.png.html

8

Gdzieś czytałem że Barcelona chce sprzedać tego lata Dembele, i dobrze w końcu coś im w głowie ruszyło do myślenia zawsze byłem anty temu transferowi...

56

Hahah ah te Janusze olx xd

https://zapodaj.net/b44f7b1e3f04c.png.html

0

Temat całkiem inny, ale panowie szukam jakiegoś hatchback do 17k ktoś coś może polecić ? Do pracy mam 30km w jedną stronę zależy mi jak najmniejszym spalaniu tani w utrzymaniu, aktualnie mam Leona 1.6 1999 i kończy się jego żywotność. :'( Mam na oku opel astra H.

0

@1marcinxd ja grałem :D i mogę grać :D dawaj PW

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?