xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 pokaż
2
Hehe
https://zapodaj.net/1c421d6085320.jpg.html
0
@kamilop wchodzi blondynka do windy a tam schody :-P
0
W sumie to tam to było głupie xd
0
@PanZagadka to nie ja xd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
49
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/81887493_730851737437895_87789320508801024_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=5FG6vHMLJwUAQmWEQN6As8PSQcMRxeqhabd2ueowf5rWDwzkk4cG_EmmA&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=790043216f07c446d6cc11da71e30d02&oe=5EA285D7 xDD
0
ja tam już nie wiem kogo chcecie czy Lukaku czy Martineza xD ja wolę martineza skurczybyka :D
1
Lautaro !!!!!! kocur
0
Inter ! do boju
0
dzisiaj na spontanie kupon za drobne
https://zapodaj.net/e34e4e996dc5f.png.html
2
INTER !!!!! auuuuuuu
0
no zobaczymy co Martinez pokaże :D
5
dzisiaj Inter do boju !
38
Kubacki:
Mariusz Ludwik ? Ludwikiem to naczynia myje xD
0
@ViscaBarca123 tylko ściany nie biel xd
83
Valverde xd
https://zapodaj.net/f532af5ec1730.jpg.html
0
Dawid Kubacki skoczek kozacki hue hue
1
Nowy skoczek xd https://zapodaj.net/b6717334e60c5.jpg.html
0
Joju musiałby chyba w Japonii wylądować, by pokonać Kubackiego. Xd
1
No ładnie dowalił
15
Ronaldo ma więcej goli niż cała Barcelona w 2020 Xd
0
Jakie drrwnaldo to ja bym to strzelił i zrobił jeszcze no look
0
@karlu105 lepiej jakby była nie polecana xD
0
Zaraz Sampdoria strzeli xd
8
Kopalnia soli w Rumuni, Wybudowano tam boisko 30M pod ziemią. Prawo Pascala by nie działało :D
https://zapodaj.net/73669ebd9a717.png.html
8
Gdzieś czytałem że Barcelona chce sprzedać tego lata Dembele, i dobrze w końcu coś im w głowie ruszyło do myślenia zawsze byłem anty temu transferowi...
56
Hahah ah te Janusze olx xd
https://zapodaj.net/b44f7b1e3f04c.png.html
0
Temat całkiem inny, ale panowie szukam jakiegoś hatchback do 17k ktoś coś może polecić ? Do pracy mam 30km w jedną stronę zależy mi jak najmniejszym spalaniu tani w utrzymaniu, aktualnie mam Leona 1.6 1999 i kończy się jego żywotność. :'( Mam na oku opel astra H.
0
@1marcinxd ja grałem :D i mogę grać :D dawaj PW