xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nawet na Camp Nou reklamują Sthil xD
1
de jong to jest fenomen
2
Rakietę po sylwestrze jeszcze trzyma xD
0
@deyna2018 pewnie że tak
0
@Moolek może się zesrales ? Xd
33
Ibrahimović
"Nie da się grać z taką prędkością jak 10 lat temu, ale wiem co zrobić. Zamiast biegać, będę strzelał z 40 metrów"
A piątek będzie dobijał i duet idealny xd
0
@PaulFCB żonę Messiego :-P
1
@VamosRakieta xddd
0
@ksobi https://zapodaj.net/dc1d80fb6c450.jpg.html
0
@ksobi o kurde xd
0
Włoskie vs Polskie media xD
https://zapodaj.net/upload.html
0
@DaPi pokaż kupon
12
@Gaspar zazwyczaj kto wrzuca takie linki to pomagam, dlatego zamiast ładować w bukmacherkę zrobię uczynek i pomogę ;)
2
@DaPi gdzie to ?
0
Panowie godna polecana strona z historią auta ? ;)
0
Mam nadzieję że firmino wsadzi ;)
0
NBA minoseta ładnie jedzie
3
@BARCA_FOR_EVER Demebele jest to na co nam :D
3
ale bym chciał zobaczyć Sancho w Arsenalu :)
0
@Vxb93 nie mów hop :P ładnie gra Arsenal, myślę że dotrzymają ;)
1
ESAAAAA 2;0 ! Arsenal
0
@MarioVeB! śmieszny ten sędzia Kolasinac za pchnięcie żółta, gość Lingard fauluje na wślizgu 0 żółtej :D
4
https://zapodaj.net/bf5043f41ebc8.png.html oby ! ;)
2
Arsenal mój kochanie xD
3
zobaczymy dzisiaj czy Mikel Arteta potrafi zmienić Arsenal :D
0
@Batys bo to pachołki :-P
0
Dobrze że nie dawałem Tottenham xd
0
@Avada Kedavra no też czytałem tam hahah
2
Arsenal dobrze się prezentował ostatnio mam nadzieję że pokonają diabłów .
0
@JimMorrisonFCB nie. }:‑)