0

nawet na Camp Nou reklamują Sthil xD

1

de jong to jest fenomen

2

Rakietę po sylwestrze jeszcze trzyma xD

0

@deyna2018 pewnie że tak

0

@Moolek może się zesrales ? Xd

33

Ibrahimović

"Nie da się grać z taką prędkością jak 10 lat temu, ale wiem co zrobić. Zamiast biegać, będę strzelał z 40 metrów"

A piątek będzie dobijał i duet idealny xd

0

@PaulFCB żonę Messiego :-P

1

0

@ksobi o kurde xd

0

Włoskie vs Polskie media xD

https://zapodaj.net/upload.html

0

@DaPi pokaż kupon

12

@Gaspar zazwyczaj kto wrzuca takie linki to pomagam, dlatego zamiast ładować w bukmacherkę zrobię uczynek i pomogę ;)

2

@DaPi gdzie to ?

0

Panowie godna polecana strona z historią auta ? ;)

0

Mam nadzieję że firmino wsadzi ;)

0

NBA minoseta ładnie jedzie

3

@BARCA_FOR_EVER Demebele jest to na co nam :D

3

ale bym chciał zobaczyć Sancho w Arsenalu :)

0

@Vxb93 nie mów hop :P ładnie gra Arsenal, myślę że dotrzymają ;)

1

ESAAAAA 2;0 ! Arsenal

0

@MarioVeB! śmieszny ten sędzia Kolasinac za pchnięcie żółta, gość Lingard fauluje na wślizgu 0 żółtej :D

4

2

Arsenal mój kochanie xD

3

zobaczymy dzisiaj czy Mikel Arteta potrafi zmienić Arsenal :D

0

@Batys bo to pachołki :-P

0

Dobrze że nie dawałem Tottenham xd

0

@Avada Kedavra no też czytałem tam hahah

2

Arsenal dobrze się prezentował ostatnio mam nadzieję że pokonają diabłów .

0

@JimMorrisonFCB nie. }:‑)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?