xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
hehe :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/87370696_239456767218032_7861728577794867200_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=Byc6aLE-gM0AX_83233&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=f128c3e4034e6e58772b3e650b4b94d4&oe=5E981BCA
31
hahha ale ktoś ułożył, majster fest :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/87937522_786582875163955_4122208240882679808_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=XUVf-A8G3CgAX_pIrol&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=e3cc7d498c5e9bf2c2d9ce31482e442b&oe=5EFF8B23
0
@FC1899Barca jak głupiec? Myślałem że się przelamią a tu jak grali piach tak pozostało..
0
Barca oddawaj moje 2k cielaki bez ambicji... Tyle w temacie wasze zdrowie
1
@patrickk103 w darze xD
2
@Szicek10 dzięki byczku od razu mi się lżej zrobiło na serduszku ;)
0
wołajcie jak coś dobrego będzie :D
2
Piękna pogoda, byle do 14 bo mam pierwszy sparing i łogień na tłoki :D
0
Nie chcę nic mówić ale ty na bank nie śpisz :D
0
Salzburg da radę ? :D
0
@4drian0 S1mple
22
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/87663621_2566390300138779_8384443178803003392_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=110474&_nc_ohc=XKWzVlEkW84AX_INBFh&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=b585bafc6a0980e695a48282a77dedcb&oe=5EF5E252
Real Szykuj się :)
2
Lampard po porażce 3:0 z Bayernem chce dokonać rewolucji kadrowej i aż ośmiu piłkarzy na wylocie z Chelsea. Wilian,Pedro,Kepa,Alonso,Palmieri,Jorginho,Barkley,Zouma, Franek się nie pier****
:D
8
ale jestem Janusz :D Kupiłem u siebie na sklepie maskę przeciwpyłowa za 2zł, wystawiłem na allegro i napisałem maska KORONAWIRUS za 20 i już mi 5 osób kupiło xD
7
hehe :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/87617378_1616246321832312_9141592402090262528_n.png?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=4V4oEEne3sYAX9gpAyJ&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=70b70da02c1a2ee4a06537b2a49b4ee2&oe=5EBBE2FE
0
Według autora video przy prędkości 150 km/h został wrzucony 3 bieg. Skończyło się zgrzytem i choinką na blacie. Jest to BMW M2 COMPETITION, czyli najdroższe BMW 2 jakie można skonfigurować. Awarii uległ silnik, dokładnie wał, a cały koszt naprawy w ASO przekroczył 10 tys EURO. ^^
1
https://zapodaj.net/e10d8b565cd77.png.html essa :D
0
@Transu96 no też mogłoby być :D
1
ależ to by było pie..... :D
https://zapodaj.net/d1fc9a8a17e19.png.html
0
Warto dopłacić 100zł do Redmi 8T wersja 4/64 czy lepiej mieć 100 w kieszeni i wziąć 3/32 ? zawsze mnie zastanawiało jaka jest różnica xD
0
@kubix05 kiedyś nie było czasów xD
38
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/87270601_3093937957283634_5485461466570031104_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=a61e81&_nc_ohc=SKrhgOV4sP4AX_8YKXy&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=9f1687401bfab1f7f3e1db42b212c521&oe=5EB85BEF xD
0
@`Sin @itmustbejoke @SeeleyBooth co sądzicie o skarpetach antypoślizgowe ? :D
0
Oprócz mnie gra ktoś amatorsko w piłkę w jakimś klubie ? B/A/O a może i wyżej ? mam pytanie :D
0
@nadachu a ja mam pierwszy sparing :D
4
co tam mirki ? Jutro piąteczek auuuuuuuu
3
Jakie prawdziwe xd
https://zapodaj.net/a4766ce84b9e5.jpg.html
0
https://zapodaj.net/46f3bd88709ed.jpg.html hehe
1
Chłopaki powiem wam coś :
- city za burtą hehe
0
Zaraz grozer wejdzie i odmieni styl gry city hehe