xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Oooooo jadę jutro rozmienić :D bo wcześniej to było 4.20 jak pamiętam :D
8
Mistrzostwo :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/89951572_2995821310469957_8781651001401671680_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=irN6UQRa1JAAX_iRvrx&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d41d146b910b2ed70c107084e51b4475&oe=5E94A3AF
8
Mija 5 lat od tego czegoś :V
https://streamable.com/6g4ir
1
Neymar ależ to zrobił
4
ale wsadził Messi ooooooooo
1
Polecacie jakieś perfumy na codzień ? Lubię czymś pachnieć, nawet jak siedzę sam w piwnicy. macie coś godnego do 150 ? :D
21
Singapur :)
https://zapodaj.net/5711d24b364ee.jpg.html
0
ta kwarantanna mnie wykończy :D
0
@eckov ja tam gram w a klasie to biegać lubię xd
0
Kurła hala zamknięta,basen zamknięty, silownia zamknięta, nic trzeba iść pobiegać Xd
0
Czerpiemy z natury co najlepsze :) POZDRO
https://zapodaj.net/15f80f66a51f2.jpg.html
0
Podkarpacie trzymamy się :D
4
150mln to promocja na Neymara, Barca płać lub oddaj im Dembele,Coutinho i Grizmanna bo są za słabi na te progi Barcelony ;)
1
Panie Andrzeju, jeździć obserwować :D
0
kupował ktoś coś kiedyś z strony teamsports ?
0
@niepoprawniepoprawny nie wiem :D
21
https://zapodaj.net/8f21951a89373.png.html xD
3
@kamson24 ładnie śpiewają ;)
0
Zna się ktoś na Kompach i pomoże w upgrade?
0
Kiedy prezentacja Verrattiego?
8
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/89785135_675437362995159_7710369665381302272_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=110474&_nc_ohc=l997Q982bzYAX-FIAt7&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=b3394b09fc60c72f2254b76c89dde84d&oe=5E943400 xDD
0
Hopsa, chlast, pyk, sio,wio, icha
0
Ależ to by był sztos xD
https://zapodaj.net/50e5a7262d248.jpg.html
9
Ja gotowy, POZDRO z roboty :D
https://zapodaj.net/32d4850c00de9.jpg.html
2
Dzieci,jutro obiadu nie będzie bo nie ma czego obstawiać xD
4
chillera i utopia ;]
0
@Ogorinho1974 tylko nie biel ściany xD
8
co myślicie ? ::D
https://zapodaj.net/7ca0b3fadc674.png.html
1
@FeloRPS żebym umiał w to grać xd
1
Wszystko zawieszone, przynajmniej kasa nie będzie szła na bukmacherke xdd