xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Oj kręci głową, kręci. Mam nadzieję, że nie skręci sobie karku xD
4
NEEEEEEEEEEEYYYYYYYYYYMMMMMMMARRRRRRRRRR 1:0
10
Villa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to jest David Villa :D
1
@BarcaInfo i takie newesy to ja lubię :D jeszcze czekam Neymar wraca :D
1
U was wariaty ile PB 95 stoi? U mnie 4.05 xd
9
Wczoraj spadł mi telefon z dachu. Pomiomo, że miał włączony tryb samolotowy, to efekt upadku jak na zdjęciu. nie wiecie w czym tkwi błąd ?
https://zapodaj.net/21cc93ab1ffb2.png.html
3
https://zapodaj.net/278b38796fd6a.jpg.html i cyk xD
0
Chłopy dawać nuty best motivation, bo mam energii dużo i cza zaraz iść na piwnice trening zrobić :D
0
opowiem wam suchara :D co mówi koronawirus do kierowcy busa ? jesteś szybszy ode mnie hue hue
4
@Mario96w ale ja im
1
Jade z materiałami na budowę a tutaj cyk niebiescy, wiecie że sprawdzają temperaturę człowieka? Xd
0
Ja zbieram się do roboty :D a tutaj macie takiego bita
1
Synek, dwa złote to nie piniondz: obstawisz,wygrasz i nie będziesz musiał się matki prosić kappa :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IAmBackCules i śpi na waleta hehe
42
Wódka jest jak Polsat. Urywa film w najlepszym momencie :D :D
0
https://zapodaj.net/320f9dbbb282e.png.html czekam Martinezik :D
5
@TheBigShow rozbierz się i ciuchów pilnuj xD
3
Możemy powiedzieć jedno
NIE MOŻLIWE, NIE ISTNIEJE!"
5
Plotki, plotki, ploteczki. Zostanie w PSG, a jak już wyjedzie to do Brazylii.
1
Kto jeszcze nie widział niech ogląda do końca xDDDDDD
https://streamable.com/web7y
1
@Kubox jakie koszty 300zl i masz z głowy na lata :)
9
Myślicie, że jest jeszcze szansa na ponowne ujrzenie tego duetu w barwach Barcelony?
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/90421652_2746034338826412_8765549899153408000_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=UK-b46VAcrgAX-73Lu0&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&_nc_tp=7&oh=858cb580eaaa20233dcc22adbba2d748&oe=5E9D9265
1
@MichalZZZ wygrał turniej w szachach ;d
1
@dorkizos widziałem :D
0
@Hiacynk nie o to chodzi :D
0
Gra ktoś w top eleven? Bo szukam związku jakiegoś
0
Chłopy, jaką polecacie golarkę elektryczną, jakiej używacie? Całe życie goliłem się jednorazówkami i po kolejnym zacięciu powiedziałem dość i muszę kupić elektryczną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaką firmę polecacie?
7
a ja czekam na to :) kozak
https://zapodaj.net/b8366565f10ed.png.html
13
Nie ma co robić, a młody jest xD
https://zapodaj.net/7709af838f16c.jpg.html
0
I co będzie powrót Neymara czy nie?