xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oni trenują a ja nadal miesiąc bez piłki...
https://zapodaj.net/d18080de4aa15.jpg.html
1
@Jaca27 jaca jaca jaca praca praca praca jaca
0
@PanZagadka a cichaj tam młody xdd
0
I cyk byle do 18 xd
0
@MesQueUnClub_87 wysyłka z zagranicy to jeszcze nie wysłał ;)
0
Kupiłem przedmiot na allegro który nie chcę bo wysyłka 21dni,(płatne przy odbiorze) czy mogę to anulować ?
1
@Arkon nom szkoda bardzo :(
24
Dokładnie rok temu Ajax wyrzucił Juventus z Ligi Mistrzów i awansował do półfinału .:)
1
@ranger3120 tak, bo inaczej by to groziło niebezpieczeństwem xd
1
Pany zakopalem się autem firmowym u klienta co robić?? Dzwonić po kogoś czy siedzieć do rana? Xd
0
Można chodzić w takim kominku jak mają piłkarze? Już mnie wk... Te maseczki xd
1
@ronni37 od rana mam zapie... ;/ i życzę miłego dnia :D
34
Od dzisiaj jest nakaz zasłaniania ust i nosa... Dalsze otwory będą zatykane w miarę rozwoju sytuacji xd
0
Obudziłem się, bo miałem bardzo dziwny sen... Też tak mieliście
7
ale go zrobił hahah
https://streamable.com/n8ssfa
4
Wczoraj odpaliłem metka pl po przerwiexD i Pamiętam jak na PL zrobiłem pierwszy raz sklep i nie wiedziałem jak go zamknąć to za każdym razem resetowałem komputer ;d to były czasy
3
Chcesz stracić na wadze? Kup wagę za 100 i sprzedaj za Dwie dychy hehe
0
@4drian0 no ja xDDDDD
0
Pany przesiadając się z lapka na kompa jak kupie kompa za 2.5k to jest szansa wbicie globala czy nie bardzo? Aktualnie g2 xd
1
największe Lanie urządził sobie Leicester :D
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/93226529_2795196027270008_5445031985930043392_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=OxxtwDCgevMAX88pDly&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=3ce7fbed348e0fa64a10e9c7a87a1317&oe=5EBA62A5
0
@gorgota ja wiem :D ale szukam ekipy do grania :D @Striker nom ;D grasz może ?
0
@Mns21 szachy hehe :D
0
gra ktoś w metin2 na plu ? :]
8
Firmino idzie na randkę :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/92799354_3463081033719994_8266648791562584064_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=110474&_nc_ohc=x17O1SqM0dkAX_03A6u&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=79669623bee9d334a15c88a6207c7e5d&oe=5EB84306
1
6
ale dostała w czape xD
https://streamable.com/ubwltv
0
@BarcaInfo czekam na oficjalnie xd
0
tęsknię za piłką, wczoraj bym miał derbowy meczyk a tu jaja takie z tym COVID że nie wiem czy sezon dogramy :D
0
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/93244111_3058376060881190_2498409620276510720_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=kCFRSdRJDqAAX9uWIBP&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&_nc_tp=7&oh=c556e6292440ec92ed2e5677b8034cd2&oe=5EB9ACC3
Wam też urwało du... w te święta? xD
0
@ksobi https://zapodaj.net/bfdb9bf5cab33.jpg.html ja mam coś takiego włączonego nawet nie wiem skąd..