xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hiacynk róbta stół zagrom :D
11
Podlasie zawsze na propsie :D :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/89606138_2875308162590843_8640695096779472896_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=5Rx0Z-DN7AYAX9Q6TEL&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=b8cb0291af31b502ab0bf349afad6cb7&oe=5E9A79F8
2
są tutaj jacyś Cules co biegają ? https://zapodaj.net/5dacfe46c1901.png.html dobry czas ? :D
35
heheh ;D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/90090547_2875263705928622_8692481905469161472_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=QvkwyY_qIXkAX--v3IF&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=b3c2f2ef21a34af58bd6f4a008505953&oe=5E9C06CB
5
Błaszczykowski przelewa 400tys na walkę z koronawirusa, Gość kopie w Ekstraklasie i przelewa hajs, a Lewy bije koksy taki grajek a pije żubra w Monachium xd
0
@Avada Kedavra okręgówka
0
Wiecie co? U mnie liga runda wiosenna miała ruszać za 2 tygodnie ale związku z korna, wyniki zostają z poprzedniej rundy tak ustalił PZPN.. xD #koronaout
8
Kiedy chcesz wjechać w pole ale jest za mokro xD
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/90142174_2516514855266881_1071383534767177728_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=z3ZyypkGKRsAX_dyp78&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=a98d78e1b4ef06a7b1a09cd66138ce02&oe=5E9971FD
29
heheh xDDD
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/84964898_2624906187750327_7254451774445060096_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=XUkAdOiP8y0AX86bHJ9&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&_nc_tp=7&oh=b265608e60ecb11e1ff2d8969ebd22c2&oe=5E983B66
3
@kewin w Radiu Maryja :D
5
Juventus nie strzelił żadnej głowy bramką xD
0
@VenoM 2316 Culés
1
@VamosRakieta czekaj ci rzucę xD
2
Dobra filmik jest https://streamable.com/ujmmv :D Nominuje do czelendżu :D
@Striker @PanZagadka @MarioVeB! @VamosRakieta @Don-Corleone @BarcaInfo
macie 24h :D
0
Wczoraj ktoś fajny filmik zapodał jak robił kapki papierem toaletowym, wrzucam zaraz filmik z pola i będę nominował :D chce ktoś zobaczyć ?
1
@Kettger może być Baciar :D
2
Niby Barcelona doszła do porozumienia z Lautaro Martinez ma zarabiać 18mln rocznie, a więc czekam i Vamos Martin
1
ale śmiechłem :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/90270894_1480370412145086_6806669152862863360_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=RpAJwjcf_FoAX9wsvHU&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=6dc11593e256e0e45b47743a90472abd&oe=5E97E3F2
73
- Chce pan bilet na mecz Legii?
- A za ile?
- Darmo oddam!
- Drogo coś.
:D
69
Pamiętam to fest
https://zapodaj.net/412dd09a3d343.jpg.html
1
@Janiama coś twardy ten papier :D
0
@Nicko ja bym pograł po 19 :D
1
@Chwytliwy a ja może bym wolał swojego :D ło bym po wsiach brał pieniązki hehe
0
wie ktoś albo się orientuje jakie są koszty otworzenia siedziby internetowej ? bo tego neta zara wywale xDDD
0
@Nicko ja gold 3, załapie się ?
0
@cules100pro nie no co ty ;D
1
@Criss18Barca trzeba pracować
0
Co jest najlepsze na przeziębienie? ;/
1
W końcu coś im w główce przeskoczyło xd
0
@MarioVeB! Oooooo jadę jutro rozmienić :D bo wcześniej to było 4.20 jak pamiętam :D