0

@Hiacynk róbta stół zagrom :D

2

są tutaj jacyś Cules co biegają ? https://zapodaj.net/5dacfe46c1901.png.html dobry czas ? :D

5

Błaszczykowski przelewa 400tys na walkę z koronawirusa, Gość kopie w Ekstraklasie i przelewa hajs, a Lewy bije koksy taki grajek a pije żubra w Monachium xd

0

@Avada Kedavra okręgówka

0

Wiecie co? U mnie liga runda wiosenna miała ruszać za 2 tygodnie ale związku z korna, wyniki zostają z poprzedniej rundy tak ustalił PZPN.. xD #koronaout

3

@kewin w Radiu Maryja :D

5

Juventus nie strzelił żadnej głowy bramką xD

0

@VenoM 2316 Culés

1

@VamosRakieta czekaj ci rzucę xD

2

Dobra filmik jest https://streamable.com/ujmmv :D Nominuje do czelendżu :D

@Striker @PanZagadka @MarioVeB! @VamosRakieta @Don-Corleone @BarcaInfo
macie 24h :D

0

Wczoraj ktoś fajny filmik zapodał jak robił kapki papierem toaletowym, wrzucam zaraz filmik z pola i będę nominował :D chce ktoś zobaczyć ?

1

@Kettger może być Baciar :D

2

Niby Barcelona doszła do porozumienia z Lautaro Martinez ma zarabiać 18mln rocznie, a więc czekam i Vamos Martin

73

- Chce pan bilet na mecz Legii?

- A za ile?

- Darmo oddam!

- Drogo coś.

:D

69

1

@Janiama coś twardy ten papier :D

0

@Nicko ja bym pograł po 19 :D

1

@Chwytliwy a ja może bym wolał swojego :D ło bym po wsiach brał pieniązki hehe

0

wie ktoś albo się orientuje jakie są koszty otworzenia siedziby internetowej ? bo tego neta zara wywale xDDD

0

@Nicko ja gold 3, załapie się ?

0

@cules100pro nie no co ty ;D

1

@Criss18Barca trzeba pracować

0

Co jest najlepsze na przeziębienie? ;/

1

W końcu coś im w główce przeskoczyło xd

0

@MarioVeB! Oooooo jadę jutro rozmienić :D bo wcześniej to było 4.20 jak pamiętam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?