1

U mnie by było młody zejdzie z tego boiska, trener zmień tego chu.. xd a tutaj mendy piłka skacze, potyka się o własne nogi a Guardiola banan na twarzy ;)

0

@Barwindg haha w sumie rację masz xd

0

Ile ja bym dał żeby mieć taki motor jak ten Vincius junior ale bym oral gości w okręgówce xd

1

Znowu w życiu mi nie wyszło Uciec pragnę w wielki sen Na dno tamtej mej doliny Gdzie sprzed dni dogonić dzień W tamten czas lub jego cień

0

To już jest koniec ...

1

A niby de Jong to nasza perełka xd

1

Barca grać ...

1

Barcelona łamać to bo kupon czeka

0

Grizmann kopia Dembele xd

0

Barca grać ! Jazda

0

Jest piłeczka, jest Griezmann, pyk, pyk, pyk, ooo Messi, tiki taka i 1 w plecyxd

1

Idę na wódkę .... Barca klasyka

6

@FranzMaurer nie śpię bo trzymam kredens xd

0

@FcBarcaCules oj poszło ...

46

0

ale błąd Villareal ;/

4

Widzę pare Cules bawi się w bukmacherkę, może założymy jakąś grupę ? :D

4

VILLAREAL auuuuuu ładnie

7

@Chwytliwy fascynujące :D

0

@matirix20 tego to jeszcze nie grali :D

1

Dobra Villarreal
do boju :D

0

@lukaszbarca15 wpłacone dzisiaj 50, zagrane na chybił, polecam grać tylko live i śledzić kto co jak gra, o ten kupon to życiowy kurs zagrany na chybił :D

7

Barcelona moja kochana nie zrobisz mi tego ;)

https://imgur.com/a/8QgJgou 3majcie Cules kciuki ! ;) Miłego wieczorku życzę ;)

5

Ten wilder to chyba po wojaku xd

1

Przecież ten wilder to jakieś nieporozumienie xD

1

Fury wygra można iść spać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?