xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
U mnie by było młody zejdzie z tego boiska, trener zmień tego chu.. xd a tutaj mendy piłka skacze, potyka się o własne nogi a Guardiola banan na twarzy ;)
0
@Barwindg haha w sumie rację masz xd
0
Ile ja bym dał żeby mieć taki motor jak ten Vincius junior ale bym oral gości w okręgówce xd
41
Dla mnie luty ,dla Ciebie maj...
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/87309098_2738466022868244_5427001657386860544_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=sF2h797FaegAX8IO69f&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=cf979f235f6801deb240b31cd2cabf3c&oe=5EC1500A
1
Znowu w życiu mi nie wyszło Uciec pragnę w wielki sen Na dno tamtej mej doliny Gdzie sprzed dni dogonić dzień W tamten czas lub jego cień
0
To już jest koniec ...
1
A niby de Jong to nasza perełka xd
1
Barca grać ...
1
Barcelona łamać to bo kupon czeka
0
Grizmann kopia Dembele xd
0
Barca grać ! Jazda
0
Jest piłeczka, jest Griezmann, pyk, pyk, pyk, ooo Messi, tiki taka i 1 w plecyxd
1
Idę na wódkę .... Barca klasyka
10
Patrząc na to zdjęcie pocą mi się ręce, a co dopiero tam usiąść :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/82606931_2909436209094677_3195868715228856320_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=XD4eTNysrngAX86oA89&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=14f00197821cafa0ddf9a5de9db8ce42&oe=5EBB509F
6
@FranzMaurer nie śpię bo trzymam kredens xd
0
@FcBarcaCules oj poszło ...
46
Zakopane nocą ;)
https://zapodaj.net/49f7273614fb9.jpg.html
0
ale błąd Villareal ;/
4
Widzę pare Cules bawi się w bukmacherkę, może założymy jakąś grupę ? :D
6
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDEwMDU0NzAyNTMwMDpGFY6jNCPegk3jf8s%3D&kind=MAIN jedziem z tym :D
4
VILLAREAL auuuuuu ładnie
7
@Chwytliwy fascynujące :D
0
@matirix20 tego to jeszcze nie grali :D
1
Dobra Villarreal
do boju :D
0
@lukaszbarca15 wpłacone dzisiaj 50, zagrane na chybił, polecam grać tylko live i śledzić kto co jak gra, o ten kupon to życiowy kurs zagrany na chybił :D
2
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDEwMDU0NjczMDUwMDqg02euNoHAM9AmzSM%3D&kind=LIVE takie weekendy to ja lubie :D
7
Barcelona moja kochana nie zrobisz mi tego ;)
https://imgur.com/a/8QgJgou 3majcie Cules kciuki ! ;) Miłego wieczorku życzę ;)
5
Ten wilder to chyba po wojaku xd
1
Przecież ten wilder to jakieś nieporozumienie xD
1
Fury wygra można iść spać