xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wilder to taki Gołota, bez szału walka
0
Nocka ;/
https://zapodaj.net/a15fa1d16e771.jpg.html
0
@socha poka kupona :D
0
@BarcaInfo Dembele też miał nam pomóc xD
0
Messi król Przez 4 mecze nie strzelił bramki to musiał to nadrobić xD
0
@marcin000019 twój komentarz nic nie wniósł...
0
Redmi note 8 który wybrać ? chodzi o wersję ;)
4
Co Piątek ma w głowie wybierając kolejne kluby? Chłop za 2 lata skończy w Arce Gdynia i tyle będzie z jego pistoletów xD gość opatentował swoją cieszynke a od tamtego czasu może ja 5 razu użył ::D
10
Bach Bach Braithwaite to będzie kozakiem :)
0
@mekston Boeateng 8mln a Dembele 100mln :V
5
Martin zrobił więcej niż Dembele przez cały sezon xDDDDDDDD
2
Messi z wolnego bach bach
0
@tobiasson92 ekstraklapa
4
Ale ten Grizmann jest słaby piłka mu się odbija jak od sęka 120mln a 0 pożytku z niego.
5
Posiadanie jest, podania są, ale co z tego? :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/87270602_2753588601357000_2602404419328802816_n.png?_nc_cat=111&_nc_ohc=sQysVYTou-EAX-a2YYD&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=317e994256588f1483e5d2fe6f0cfd13&oe=5EBD80F5
1
grają jak z nut :D
0
ale te Koguty to słabiaki ;d
1
Jeszcze 3 godzinki i weekend :-P
5
to będzie el clasico :D
https://imgur.com/a/WfpeVh1
18
a tak nasze 100 baniek poszło xDD
https://thumbs.gfycat.com/ReadyDetailedHochstettersfrog-size_restricted.gif
3
Dzisiaj w robocie myślę a zagram sobie xD i cyk o krok na Malediwy byłem :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/81041825_746828545825363_6377971660842074112_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=hyWiNeyouwEAX--xLzj&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=9562d50fbb887e5b9abd4aa5367f8daf&oe=5EFB6702
0
Ja nie wiem ja można pisać po wyniku 1:0 że znajdujemy się w nie dobrej sytuacji xd 1;0 to nie wynik do c..
0
@MesQueUnClub_87 mam tak samo xDD
0
Posiada ktoś kartę z Play ? Poleci ktoś fajna ofertę ? ;-)
0
I jak chłopaki będzie ten Dembele grał u nas czy wyląduje na Łazienkowskiej ?
0
Dawać mi tu Martineza
3
Robercik to jest kot, nie ma co gadać :D przydałby nam się
0
ej chłopaki ja słyszałem że jeszcze z niego będzie Ronaldo xDDDDDDDDD
1
Ja bym wziął tego manę za Dembele i dopłacił troszeczkę ale nie dużo xd
1
@PanZagadka wstawaj zagadka, zesrałeś się xD