0

Wilder to taki Gołota, bez szału walka

0

0

@socha poka kupona :D

0

@BarcaInfo Dembele też miał nam pomóc xD

0

Messi król Przez 4 mecze nie strzelił bramki to musiał to nadrobić xD

0

@marcin000019 twój komentarz nic nie wniósł...

0

Redmi note 8 który wybrać ? chodzi o wersję ;)

4

Co Piątek ma w głowie wybierając kolejne kluby? Chłop za 2 lata skończy w Arce Gdynia i tyle będzie z jego pistoletów xD gość opatentował swoją cieszynke a od tamtego czasu może ja 5 razu użył ::D

10

Bach Bach Braithwaite to będzie kozakiem :)

0

@mekston Boeateng 8mln a Dembele 100mln :V

5

Martin zrobił więcej niż Dembele przez cały sezon xDDDDDDDD

2

Messi z wolnego bach bach

0

@tobiasson92 ekstraklapa

4

Ale ten Grizmann jest słaby piłka mu się odbija jak od sęka 120mln a 0 pożytku z niego.

1

grają jak z nut :D

0

ale te Koguty to słabiaki ;d

1

Jeszcze 3 godzinki i weekend :-P

5

to będzie el clasico :D

https://imgur.com/a/WfpeVh1

18

0

Ja nie wiem ja można pisać po wyniku 1:0 że znajdujemy się w nie dobrej sytuacji xd 1;0 to nie wynik do c..

0

@MesQueUnClub_87 mam tak samo xDD

0

Posiada ktoś kartę z Play ? Poleci ktoś fajna ofertę ? ;-)

0

I jak chłopaki będzie ten Dembele grał u nas czy wyląduje na Łazienkowskiej ?

0

Dawać mi tu Martineza

3

Robercik to jest kot, nie ma co gadać :D przydałby nam się

0

ej chłopaki ja słyszałem że jeszcze z niego będzie Ronaldo xDDDDDDDDD

1

Ja bym wziął tego manę za Dembele i dopłacił troszeczkę ale nie dużo xd

1

@PanZagadka wstawaj zagadka, zesrałeś się xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?