xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
a widzieliście takie podgrzewanie ? :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/48264361_358446901419242_7744150240294338560_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=X6ULDrrGtAwAQnGIapItSLeRPgIG_xi8M6CiH1phw8du4uZC6qphe6LBg&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=476c1da8909348d82e6237edc22f96a4&oe=5E9D2290
0
@liberoFCB Jeden z bardzo nielicznych ludzi ktory umie operować gotówka ;)
3
Sadio Mané zarabia 13 milionów euro na sezon, obecnie gra w najlepszym klubie na świecie. Nie zmienia to faktu, że muzyki słucha ze zwykłych słuchawek ze standardowym kablem iPhone'a. Do tego jego telefon ma pęknięty wyświetlacz.
Zamiast kupować sobie nowe gadżety, woli przeznaczać pieniądze na biednych z okolic których pochodzi, budować szpitale, boiska, kupować ubrania i jedzenie potrzebującym!
A tymczasem niektóre dzieci pytają rodziców o najnowszego iPhone'a...
https://zapodaj.net/4629e0d2da9e6.jpg.html
0
@Kubox z starym na plecach xD
78
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/81004317_1442364022606924_7998210629733187584_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=s5O8_RyOn1sAQmxdq69rBtXGJDqAxWYUDddFRaJFPVAY9NMRJtaYfX8qQ&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=313b96a7d538d4893f042605075000e9&oe=5EA46921
Piękne Czasy ;)
1
Gdzieś przeczytałem że Lautaro Martinez zaoferowany Real Madryt i Manchester City ;) oby nie !
0
Zna się ktoś na kompach i jest w stanie mi pomóc w upgradowanie kompa ? :D
0
@mrboom nie możliwe :)
0
@Transu96 jakie ?
0
@MaTi61415 e ja strzelać nie umiem xd mam G2 i mnie bija ale myszka ciulnia że dpi nie mogę ustawić na rival 100
0
Pany jakieś fajne giereczki na PC? Ktoś w GTA v gra ?
0
Do szopy hej pasterze
0
Southampton może da rade xD
0
@Witekk10 mam nadzieje że Southampton da radę :D
3
Mówię tobie ziomuś DO GÓRY ŁEB!
27
hehe ;d
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71116905_754653831639477_7057426407508410368_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=12XQEG9vv80AQlHpr8WSGOt4Ijt8bCQTjcEsGOH1QHekPxxVDYvU8jhmw&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=0766caa3e8686afc56ce61589314124f&oe=5E9E7C02
0
0
@Witekk10 oddałbym dembele i coś dopłacił :D
0
@Mechanik ktoś tutaj na multi koncie lecie :D
0
@nawy12 dziękuje :D
3
@Transu96 twój komentarz nic nie wnosi do tematu.
0
Są tutaj jakieś spece co znają się na mechanice samochodowej ? Auto przy prędkości 50 km /h lata po całej drodze i jet niestabilne,po prostu strach jechać przez te koleiny, pomóżcie znaleźć przyczynę bo nie chcę wymieniać :D
brak zbieżności ? po wymianie opon ?
1
La Stampa podaje, że Juventus być może sprowadzi w styczniu napastnika, aby Maurizio Sarri mógł częściej korzystać z trio HDR, jedną z opcji jest Olivier Giroud.
0
@jedrek7000 po ci na ścianę ? Żebyś ja bielił ? Xd
3
Valverde życzy szczęśliwego nowego roku xd
https://zapodaj.net/e7a7bee5624ea.jpg.html
1
@damianex10 no i git :) ładnie tam co niektórzy oskubali ;) typ 10k zarobił:D
2
co za łamak xDDDD
0
Piątek leć do Borussia Dortmund póki czas!
0
Koniec saudyjskiej przygody Carlitosa. Klub Al-Wahda rozwiązał z Hiszpanem kontrakt za porozumieniem stron. Długo tam nie pobył - całe 4 miesiące. Jak myślicie Lech ? Xd
0
Co tam się dzieje xd