xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Roobo numer buta xDD
7
Działa :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78142798_2427690617352866_1998181127273054208_n.png?_nc_cat=102&_nc_ohc=R_CzUrSMDLsAQktJLbh0SORgPcjthv6TBWdCeq94L2HN7LC6pioqTSUGQ&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=7b749370073741adea75061d98399617&oe=5E6F3CAA
48
Nawet się nie spociłem xDDD
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79089821_2222096254750237_2533981673293348864_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=_eVUq6_9k5AAQlcF-EQ5Ysng84o2X8-CfzwDaaXAcJaZK7mAl0-KcgJvQ&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=162db00e3dd90b8aec55ddc549fabb26&oe=5E7CAFDD
2
Robota remanent na sklepie najgorsze co może być xd pitolca zaraz dostanę :-P
0
Nie oglądam filmów typu horror a mi się śniło WTF...
0
Durex xd rozgrzej się w te święta :-P
48
Messi King ;-)
https://zapodaj.net/7ff6d15bea031.jpg.html
0
@Nicko albo. Wyląduje w legi
1
Ale z karnego się nie liczy pany
1
Ruszyła maszyna
22
podobno można tutaj skoczyć ze 150m i przekroczyć zieloną linię, ale trzeba wykorzystać pewien glitch xD
https://s4.gifyu.com/images/comment_cK3DptVgKGdM9AC9OviFEOczhpr3T5mK.gif
3
ale go zrobił hahaha
https://streamable.com/ghwsw
0
@Kamilos84 jak na ekstraklasę przystało xD
0
@Kamilos84 ahhahaha zje.... jaki cielak matko boska
1
Śląsk !!! GOL
2
Jany Ahonon na następnych zawodach cie pokonam xD
0
Co Śląsk dzisiaj ? :D
0
Panowie jak mogę się pozbyć tego znaku wodnego ? https://www.gettyimages.com/detail/news-photo/luis-suarez-during-the-match-between-fc-barcelona-and-news-photo/1174202472?adppopup=true
0
aj Norwich psuje kupon xD
1
Chyba będzie po świątecznej premii xDDD
https://streamable.com/onjzs
11
W nieodpowiednim momencie... xD
https://streamable.com/msuis
1
@MarioVeB! Ale bym se takiego live zagrał ;-)
1
Wisła jednak nie przełamanie xD święta idą,to i jest spadająca gwiazda
0
Lyon całe życie na farcie ...
2
Wisła przełamanie :D
0
Słuchawki HyperX Cloud White 120zł używane warto ? po zdjęciach widać że wszystko w porządku, wstawiłbym linka ale nie chce bana xD
0
@deyna2018 PLUS MAX ;)
0
nadałby się u nas ? https://zapodaj.net/7148790dc8b9f.png.html gdzie go widzicie ;]
1
@Kapitan hawk żadne. Nie ma sensu, bo i tak po miesiącu wszystko szlag trafi xD