xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/77358447_822329554865420_2625379947446796288_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=bg3bMY2Q_OsAQlg0FVjZPFaitFldy3VgQLH0hyDha2wrxztigS6QWFZ7A&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=a96bbc79460b40ed364e2b3afd75fd89&oe=5E7F0113 i cyk xD
1
ale łeb xD
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/78672185_449548989299682_1370092961106231296_n.png?_nc_cat=103&_nc_ohc=ooPT2i1irUQAQntmAWSLb3lsTIXhrbzgOjZrr59S1-LuSGyybqObSCezw&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=cfd01c3721a150d8f8b7e804b829bf76&oe=5E7E0EB4
15
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/77343526_2532795766994725_554002643190546432_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=JRXOOghJLLsAQnGlOSnHSZ79VON_xJmUiN6UF6Cs7ap-LsOgHG6efiRvQ&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=8d0d8c84d1feaa966b201b17bb21518f&oe=5E874B5B znamy xDD
0
@mrboom jaka sieć ?
0
gra ktos w cs 1.6 jeszcze ? xD
0
@Skaramuczi KQULIBALI
0
@itmustbejoke w skokach ?
1
@FcBarcaCules na Rambli
0
Siemanko potrzebuje słuchawki do 150 zl z wbudowanym mikrofonem. ;) cs go
1
#bukmacherka
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/78416286_153055452739126_7134389996659671040_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=69rTPdhCbPIAQn9-leDsqnQNGckfG09ZnYcngC69aSBQldlH_tkFwMDVw&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=f3cfd2fd4559f4a5f6310224c35340dc&oe=5E7E0D58
nie wiem kto to stawiał, ale trzymaj się mocno ,500 tysięcy za 2 zł ???????? w 86minucie stracili na 1:1
5
@BarcaInfo myślałem że grizmann xd
0
@Avada Kedavra za tyle wyrwie p20 ;-)
0
Huawei p20 pro czy redmi note 7 ?
0
I cyk zaraz do roboty ;-)
0
Subotic jakie piłki rzuca
8
@itmustbejoke i 3 do swojej
2
@NeroTFP wstawaj Nero, zesrałeś się xD
0
@gorgota co się stało xD
2
takiego farta to jeszcze nigdy nie miałem xD Mediummt2 prawdziwy metińcczyk
https://streamable.com/9m04l
1
@gorgota na jakim grasz ? :D
0
#obstawianie meczy swoje wygrałem i swoje przegrałem ale po dzisiejszym dniu konto zamknięte.
1. kończę z bukmacherką
2. już nie postawię nic
3. chyba będę tyrał całe wakacje żeby odrobić to co przegrałem xD
1
@Kamiloza91 szansa zawsze jest :D
0
@Tom0VeB Sadlok
1
Wisła 10 porażka xD Brożek,Sadlok,Błaszczykowski się nadaje do tarcia chrzanu
42
Już tyle minęło a ja wciąż nie mogę uwierzyć w to zdjęcie xD
https://zapodaj.net/95bacdd818dcc.png.html
0
united xdDDDDDDD
0
@BARCA_FOR_EVER mój 2 ulubiony napastnik bo Gryzoniu ;)
0
Wisła do boju 1
0
Ale mnie osłabia ta ekstraklasa xd stawiasz na faworyta i traci bramke przez karny tfu
1
Arsenal xdddd hehe