xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Avada Kedavra no panie w spodenkach latam
2
Komentarz usunięty
1
Jaki tu spokój, na na na
Nic się nie dzieje, na na na na
Nikt się nie bawi, na na na
2
Słyszeliście, że Mikołaj zawsze puka dwa razy? xD
0
Wielki mróz wielki mróz xd
0
Vardy walczy o złotego bucika :D
0
@PanZagadka jedno strzelił to co piszesz 3 razy xD
4
Mikołaj nie dotarł ?
https://streamable.com/6km1i
0
znacie fajny sklep internetowy gdzie można kupić fajne bluzy/koszulki ? :D
7
Do zdjęcia xD
https://streamable.com/50ftd
12
Gość cały spocony wchodzi pod prysznic chce się wykąpać, a tu nie ma wody, więc mówi:
Umyję się potem. xD
0
@Avada Kedavra żarówka bo światło xd
1
Gdzieś w równoległem świecie ;)
https://zapodaj.net/4f080c5943642.jpg.html
12
Ronaldo 3 miejsce xD to już nie są jaja, to skandal
2
Najważniejsze jest że Niemiec nie wygrał xD
0
@PanZagadka nie o taką dzbanie xD
0
To Mordric juz nie ma piłki ? xDDDDD
3
Plan działa jest prosty, byle do piątku xD
0
ale ludzie j.... chyba jak Dijk wygra a stawiali u buka po kursie 1.60 Mesiego xDDDDDD
3
Dobra wrociłem z orlenu, i je... smiechem ze Lewy 8 xD
3
zanim się zacznie to jadę na orlen xd
0
LEWY LEWY ! MESSI już swoje nazbierał
0
świniaka biją xDDDDDD
1
@PopekMonster a ty jesteś pewnie jednym z nich xD
7
@macio_944 puść go xDDDDDDD
1
jak Lewy zdobędzie złoto to pie.. xDDDD
1
De ligt taki łebek a taką laske ma xD
0
oo nawet lukaku jest xD
0
ludzie tam wołają Messi Messi a Messiego nie ma xD
7
@Hushovt tą i tą by przeleciał xd