2

@Avada Kedavra no panie w spodenkach latam

2

Komentarz usunięty

1


Jaki tu spokój, na na na
Nic się nie dzieje, na na na na
Nikt się nie bawi, na na na

2

Słyszeliście, że Mikołaj zawsze puka dwa razy? xD

0

Wielki mróz wielki mróz xd

0

Vardy walczy o złotego bucika :D

0

@PanZagadka jedno strzelił to co piszesz 3 razy xD

4

Mikołaj nie dotarł ?

https://streamable.com/6km1i

0

znacie fajny sklep internetowy gdzie można kupić fajne bluzy/koszulki ? :D

7

12

Gość cały spocony wchodzi pod prysznic chce się wykąpać, a tu nie ma wody, więc mówi:

Umyję się potem. xD

0

@Avada Kedavra żarówka bo światło xd

1

Gdzieś w równoległem świecie ;)

https://zapodaj.net/4f080c5943642.jpg.html

12

Ronaldo 3 miejsce xD to już nie są jaja, to skandal

2

Najważniejsze jest że Niemiec nie wygrał xD

0

@PanZagadka nie o taką dzbanie xD

0

To Mordric juz nie ma piłki ? xDDDDD

3

Plan działa jest prosty, byle do piątku xD


0

ale ludzie j.... chyba jak Dijk wygra a stawiali u buka po kursie 1.60 Mesiego xDDDDDD

3

Dobra wrociłem z orlenu, i je... smiechem ze Lewy 8 xD

3

zanim się zacznie to jadę na orlen xd

0

LEWY LEWY ! MESSI już swoje nazbierał

0

świniaka biją xDDDDDD

1

@PopekMonster a ty jesteś pewnie jednym z nich xD

7

@macio_944 puść go xDDDDDDD

1

jak Lewy zdobędzie złoto to pie.. xDDDD

1

De ligt taki łebek a taką laske ma xD

0

oo nawet lukaku jest xD

0

ludzie tam wołają Messi Messi a Messiego nie ma xD

7

@Hushovt tą i tą by przeleciał xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?