0

@IronSanHybrid nie no wczoraj xd

1

@KamQiX nie ma co grać byczku ;)

16

wspaniały to był finał, już o nim zapomniałem xd

16

Mieciu jakbym się przespał z twoją żoną, to byśmy byli szwagry czy swaty ?

- Wtedy to byśmy byli kwita.

:D

7

#Bukmacherka jak skończyć ?

W tym roku kończę 22 lata, obstawiam zakłady bukmacherskie jak na pewno większość Cules. Zaczęło się jak u każdego, pierwszy raz obstawienie meczy. Wtedy to była frajda, bez umiejętności, bez analizowania meczy ale dla zabawy i rozrywki i co najważniejsze za najmniejsze drobne z portfela udawało mi się ugrywać. I tak się to toczyło, raz na miesiąc, raz na tydzien aż spodobało mi się to tak bardzo że zacząłem odwiedzać to miejsce codziennie wracając z pracy. Z biegiem czasu przyszła myśl że można na tym fajnie dorobić i chyba wtedy się zaczęło. Pierwsze rozpiski, analizy i oczywiście stawki poszły do góry bo przeciez można więcej wygrać.
dziś zauważam ile czasu straciłem żyjąc w ciągłym stresie, jak szare jest moje życie, budząc się codziennie nie witam już z uśmiechem poranku a sprawdzam nocne mecze. Dzień za dniem jakoś biegnie lecz co to za życie ciągle nie mając kasy bo całą wypłatę na którą ciężko pracowałem potrafię wydać w tydzień.wpadłem chyba w to jak śliwka w kompot.

2 tarcze i zamykam konto.


2

@Kapitan hawk jeszcze godzinka i idziemy pić xD

1

ale ten Aubameyang to się słaby zrobił, maskara ;/

0

@Avada Kedavra stawiaj dom :-P a nie 100

0

Kolega nie zna się na piłce a oglądamy meczyk przy piwku xd i pyta się co to za rozgrywki ja mówię ligi mistrzów a on godo a Polska nie awansowała ? Xdd

0

@PanZagadka a Pan to sie ch... zna xDDDDDD

3

nadal uważacie że MArtinez dno ? gość przyjął i cyk z woleja

0

kurs na Juventus 3,55 wtf xD

0

Kurs 4.50 na Barce to żal było nie skorzystać ;)

0

BARCA !!!!!!!! 15 znaków do ...

1

Inter 1:0 ale słaby ten Grizmannn matko i córko

0

No martinez show me co potrafisz xD

0

@ksobi wiadome :D ale o taką kwotę to bym przyjął :D

0

@VamosRakieta a dziękuję i Pozdrawiam cieplutko.

2

a wy co dalej bukmacherka ? xDD

https://zapodaj.net/045a605f3337d.png.html

7

Jerzy Brzęczek, najlepszy trener wszech czasów. Co ten człowiek umie zrobić z materiałem xD Dać mu Nobla

0

Tego Milika to chyba popi...... xD

0

Niby Salah miał dostać złotą piłkę xDDDDDDDD

0

Chyba lepszej sytuacji Milik dostać nie mógł! xD

9

Dzień 2 renament ciąg dalszy, dajcie tarcze abym wytrzymał do sylwestra ^_^

0

Jakie dobre h7 polecacie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?