xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid nie no wczoraj xd
1
@KamQiX nie ma co grać byczku ;)
16
wspaniały to był finał, już o nim zapomniałem xd
16
Mieciu jakbym się przespał z twoją żoną, to byśmy byli szwagry czy swaty ?
- Wtedy to byśmy byli kwita.
:D
7
#Bukmacherka jak skończyć ?
W tym roku kończę 22 lata, obstawiam zakłady bukmacherskie jak na pewno większość Cules. Zaczęło się jak u każdego, pierwszy raz obstawienie meczy. Wtedy to była frajda, bez umiejętności, bez analizowania meczy ale dla zabawy i rozrywki i co najważniejsze za najmniejsze drobne z portfela udawało mi się ugrywać. I tak się to toczyło, raz na miesiąc, raz na tydzien aż spodobało mi się to tak bardzo że zacząłem odwiedzać to miejsce codziennie wracając z pracy. Z biegiem czasu przyszła myśl że można na tym fajnie dorobić i chyba wtedy się zaczęło. Pierwsze rozpiski, analizy i oczywiście stawki poszły do góry bo przeciez można więcej wygrać.
dziś zauważam ile czasu straciłem żyjąc w ciągłym stresie, jak szare jest moje życie, budząc się codziennie nie witam już z uśmiechem poranku a sprawdzam nocne mecze. Dzień za dniem jakoś biegnie lecz co to za życie ciągle nie mając kasy bo całą wypłatę na którą ciężko pracowałem potrafię wydać w tydzień.wpadłem chyba w to jak śliwka w kompot.
2 tarcze i zamykam konto.
2
@Kapitan hawk jeszcze godzinka i idziemy pić xD
1
ale ten Aubameyang to się słaby zrobił, maskara ;/
0
@Avada Kedavra stawiaj dom :-P a nie 100
27
dobry kawał :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/79939979_475936719997763_6564464586852925440_n.png?_nc_cat=111&_nc_ohc=yhOrJBLxpyUAQlneOZAcDi8sppQAGu0P8SrHcZCtEbP0kTdPedK8R3lFA&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=e2ad2e8ace897c74a805af7f532f95df&oe=5E65A095
46
Wróciłem :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/80391706_2571310463113657_7638177943809687552_n.png?_nc_cat=111&_nc_ohc=1_tneQDq7QkAQn146dp8IzLmHQhm4CsEPRp3nBb2N-dR3_oDc__ieW2cg&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=c07c199e67bd3e281c4ede29f2b46798&oe=5E7701F6
0
Kolega nie zna się na piłce a oglądamy meczyk przy piwku xd i pyta się co to za rozgrywki ja mówię ligi mistrzów a on godo a Polska nie awansowała ? Xdd
0
@PanZagadka a Pan to sie ch... zna xDDDDDD
3
nadal uważacie że MArtinez dno ? gość przyjął i cyk z woleja
0
kurs na Juventus 3,55 wtf xD
4
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDE5NzQ0NzYzNzAwMTq_gR4rJwsNzcg9WG8%3D&kind=LIVE stawiać póki kurs 2.65 ;)
0
Kurs 4.50 na Barce to żal było nie skorzystać ;)
0
BARCA !!!!!!!! 15 znaków do ...
1
Inter 1:0 ale słaby ten Grizmannn matko i córko
0
No martinez show me co potrafisz xD
0
@ksobi wiadome :D ale o taką kwotę to bym przyjął :D
0
Ku.. https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/79849075_1224917694371828_1723976349078519808_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=qCQeHiqUx_kAQmO-oNGh4iKz0dzi7aXeB8Of6mapQUq6d_joFiWCAiQtQ&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=5dd7eaab826500e2698dd429dd6e14ac&oe=5E784646 jak by tak zagrał za prawdziwe PLN xDD
0
@VamosRakieta a dziękuję i Pozdrawiam cieplutko.
2
a wy co dalej bukmacherka ? xDD
https://zapodaj.net/045a605f3337d.png.html
3
Prawdziwy MILIK jest tutaj :D :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/69270998_2417486101669534_4426279667602817024_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=xZY-8yE48ikAQkfaw-B4H_x_uKbn4ydMZB_E5Y1oJehzr7TxSKu89ZeUA&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=4767b63b4b5644ef54dad49987d5cafe&oe=5E873375
7
Jerzy Brzęczek, najlepszy trener wszech czasów. Co ten człowiek umie zrobić z materiałem xD Dać mu Nobla
0
Tego Milika to chyba popi...... xD
0
Niby Salah miał dostać złotą piłkę xDDDDDDDD
0
Chyba lepszej sytuacji Milik dostać nie mógł! xD
9
Dzień 2 renament ciąg dalszy, dajcie tarcze abym wytrzymał do sylwestra ^_^
0
Jakie dobre h7 polecacie ?