0

@Chwytliwy Paul Pogba xDDDDDDDDD

0

@MarioVeB! no słuchaj może tak być czasem, sorka ale szocik dobrze wszedł xD

0

@MesQueUnClub_87 z Piątkiem podbiją europe xD może nasz pijo dogoni lewego :D

1

Sam Zlatan Milanu nie podniesie :D nie cieszcie tak

1

@Chwytliwy tak odszedł za 25mln ;) w sumie i dobrze bo nic nie grał ;D

0

0

Piątek z Ibrą to będzie najlepszy duo ;)

2

@GirlfcbPL ja mam swój :D zapraszam na pw jeden ziomek z mną tutaj gra o nicku: @Isso89

0

@Lishen tak ? :D

0

@Danny Gaucho ee nie xD

0

@4drian0 nie chcę wyłapać wiesz co xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jak tam panowie waga w górę po świętach czy w dół ? :D ja np kilo w górę xD

0

@Denver żadne sfd/kfd/wk, tylko Universal Storm ! ;)

0

@jeyx77x woda czy perfuma posiadasz ?

1

@adambądkowski93 zależy jak silnik

2

@IronSanHybrid na śmieciarce jeżdżę xd

0

Jeszcze godzinka i do domu :-P

24

Kto rano wstaje ten idzie do roboty ;-) ehh

16

Januszowi po pół lej , bo jeszcze autem pojedzie :-P

0

znacie jakieś fajne komedie dobre ?:D

1

@SylwekFCB śledzik mocno wjechał xd

1

Fakt. Nie opinia.

Arsenal pod wodzą Mikela Artety nie przegrał jeszcze meczu! :-P

0

Poleci ktoś jakiś alkomat do 200zl ? ;)

8

@msmsms no milfy są kozak np taka https://zapodaj.net/43ecb1e2b4c2e.png.html ehhh

0

@MesQueUnClub_87 a ja pamiętam jak miałem 320kb/s neta radiowka od Somsiada to mi szybciej się strona wczytywała z telefonu z pakietu xd

11

1

Mordka się śmieje, gdy wódka się leje 15:15 seeley obecny ?

2

@SeeleyBooth 14;53 no to chlup seeley

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?