0

@Avada Kedavra to nie daleko mnie może piwerko ? :-P

0

@Avada Kedavra i z piwkiem :-P

7

0

@Odesseiron zimno jest :-P

2

Teraz to mi czapa pasuje ;)

37

Dlaczego choinka nie jest głodna?

Bo jodła. Xd

2

@Mazeri wystaw głowę za okno xD

4

@Katalonbar zawsze tak było ;-)

1

mam takie pytanie czym się różni Woda Toaletowa od dezodorantu w sprayu ? które bardziej jest trwalszy, bo szukam czegoś godnego ;) Kuzyn posiada paco rabanne invictus w dezodorancie i jest naprawdę kozak, a wydaje mi że dezodorant dłużej trzyma zapach niż ta Woda ;)

0

Północną pasterką rozpoczniemy rok liturgiczny , amen :-P

0

@Hushovt od każdego z cules :-P

1

0

@Hushovt no ba :) poczekajmy po 24 xD

6

Siedzę tutaj z wami i tak patrzę te komentarze że aż banan się robi ;) sklejka mini :D

https://zapodaj.net/d89ad0d898224.jpg.html

14

DObra rybka, nie czuć mułem wcale xD

0

@AllBundy pytasz dzika czy sra w lesie ?

4

No to zdrowia,zdrowia i jeszcze raz pieniendzy xd

17

To jak tam pjoter masz tam kogoś ? Xd

3

Skoro Kevin był sam w domu to kto go nakręcił?

11

Siedzę se u babci i palę w piecu. Jest klimat. Ile tarcz tyle kijków i drewienek włożę xD

https://zapodaj.net/0519d097fa000.jpg.html

3

@PanZagadka ale ty słodki jesteś

1

@KamQiX ten tęgo tam tego owego

5

@Hushovt teraz ja pewnie obraca na kredensie xd

57

Kto ma dziś wolną chatę ?
- Kevin hue hue

1

@VenoM no to cyk Venum do Venoma ;p

17

Wanda Nara: "Mauro po przegranym meczu w PSG nie chcę się ze mną kochać."



Niech się cieszy, że jej mąż nie gra dla Arsenalu xDD

0

@damianex10 ty no ja tak samo xDD

0

@Janas11224 teraz to dziewuchy będą majty ściągać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?