xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra to nie daleko mnie może piwerko ? :-P
0
@Avada Kedavra i z piwkiem :-P
7
https://zapodaj.net/1d08729a7a313.jpg.html hahah
0
@Odesseiron zimno jest :-P
2
Teraz to mi czapa pasuje ;)
37
Dlaczego choinka nie jest głodna?
Bo jodła. Xd
2
@Mazeri wystaw głowę za okno xD
4
@Katalonbar zawsze tak było ;-)
1
mam takie pytanie czym się różni Woda Toaletowa od dezodorantu w sprayu ? które bardziej jest trwalszy, bo szukam czegoś godnego ;) Kuzyn posiada paco rabanne invictus w dezodorancie i jest naprawdę kozak, a wydaje mi że dezodorant dłużej trzyma zapach niż ta Woda ;)
54
Nowy Sącz xD
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/81527099_2091299160972622_6196768532517093376_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=5GxHb2fq35IAQnDhPfDM433cl7zt_5kbmoUxv9RzCbY-GWMgpWtlwGz0Q&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=cbbaf7b112c7ce46335d4396c8865d19&oe=5EA77034
0
Północną pasterką rozpoczniemy rok liturgiczny , amen :-P
0
@Hushovt od każdego z cules :-P
1
https://zapodaj.net/97fa082c76750.png.html ktoś coś ? :D
40
a tutaj ja z starym jak kulig robiliśmy :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/81314082_2586664834783889_6660947097262489600_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=TvAL9Fs5ZjQAQm17jjhAzNr4hXrNzvJWSMcQtTzmeozBn6QfB6Sck7QQw&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=4783721c0005ae06e47351f9a2602be0&oe=5E77DF26
0
@Hushovt no ba :) poczekajmy po 24 xD
6
Siedzę tutaj z wami i tak patrzę te komentarze że aż banan się robi ;) sklejka mini :D
https://zapodaj.net/d89ad0d898224.jpg.html
14
DObra rybka, nie czuć mułem wcale xD
0
@AllBundy pytasz dzika czy sra w lesie ?
4
No to zdrowia,zdrowia i jeszcze raz pieniendzy xd
17
To jak tam pjoter masz tam kogoś ? Xd
3
Skoro Kevin był sam w domu to kto go nakręcił?
11
Siedzę se u babci i palę w piecu. Jest klimat. Ile tarcz tyle kijków i drewienek włożę xD
https://zapodaj.net/0519d097fa000.jpg.html
3
@PanZagadka ale ty słodki jesteś
1
@KamQiX ten tęgo tam tego owego
5
@Hushovt teraz ja pewnie obraca na kredensie xd
57
Kto ma dziś wolną chatę ?
- Kevin hue hue
1
@VenoM no to cyk Venum do Venoma ;p
17
Wanda Nara: "Mauro po przegranym meczu w PSG nie chcę się ze mną kochać."
Niech się cieszy, że jej mąż nie gra dla Arsenalu xDD
0
@damianex10 ty no ja tak samo xDD
0
@Janas11224 teraz to dziewuchy będą majty ściągać xD