xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 teraz to dziewuchy będą majty ściągać xD
2
@AllBundy Trzeba bylo full pakiet kupic a nie basic xD
0
@robsesh wolę żelastwa trochę poprzerzucać ;)
1
@ksobi Święta w świętami ale swoje trzeba zrobić i dopiero leżakowanie :D
3
Eminem - Survival i lecimy z tematem, pustki na siłowni ;]
https://zapodaj.net/1312d13da69c3.jpg.html
7
https://i.pinimg.com/736x/3f/63/58/3f6358053524c6459e93f70ab32fdeb8.jpg xD
7
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79971282_3579639015394692_6323801832497872896_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=0OvNqOzmeHQAQnlMUaIidyQbuP2cnXdxijXvXllKTR12qEUrIIYkBaNNA&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=ae7fd002b49371b0ac1ac752095e9552&oe=5E783899
90+ to co doliczy proboszcz xD
3
@IAmBackCules to jest coś ;p
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67128641_1090514867813789_6396269583027666944_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=xDEHlxR9sowAQkkx42LYPUHhxP3tk6_8gnp1ujNaPJnvzjcTSqunI8_Sw&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=997fb5e1f5cc4d09b9877a98b4372cfa&oe=5EA866DA
1
Czapka wpier.. xD
1
@kerouac a później pewnie tak
https://www.xdpedia.com/obrazki/pasterka_oczekiwania_i_rzeczywistosc_29104.jpg
1
@jakub9611 siedząc na kiblu zarabia 4tys zł :D
56
I cyk xD
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/81680243_174603053642573_5155274989422772224_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=IwM5-S4zpgcAQl5sNNFbqscQY_fz3ZRNWsZGwz8fAiFz61sIv0fO8-PbA&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=b70046d5100a2a4786a8103782f31ff7&oe=5EA44B16
3
Zima zaskoczyła drogowców.. Nie przyszła xD
38
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/80664430_3885181998173911_5251551637754871808_n.png?_nc_cat=105&_nc_ohc=mdoDpPYVZu0AQkiYuKLxE_BARejrmD0xkqH3yBzY5ANY1Z8OXsAwze4aA&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=21667bb1c694330eba5d3a706f383d64&oe=5EAD4F16
Wesołych :D
1
@dontripe licznik podkręcony :-P
0
@Xwowrak a jak ja się nie rozliczam ? :D
3
@Kapitan hawk Arktos
0
#Mbank
Dostałem e-maila i nie wiem o co chodzi xD
https://zapodaj.net/6bb3e4bf0df29.png.html mogę karę płacić czy coś ?
0
@Avada Kedavra byłem
0
@Avada Kedavra podstaw wiaderko :D
0
@Avada Kedavra o ty śmieszku mały :D
0
Panowie co mogę kupić szefowi na święta oprócz whisky ? :D
2
Ale się nie chce iść jutro do roboty xd gdyż jestem w stanie nietrzeźwości xd
0
Chelsea !!! Je.. totki
1
@Nano22 krótkie szare noce, długi wstyd ????
2
Następna walka Małysz - Kubica
0
Twarda bania i zaciśnięte pięści xd
1
@Odesseiron mikser był ubijany xd
0
@cules100pro Boruc.
2
@Kapitan hawk zapomniałeś o mnie xd kawalarz xd