xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 2 najlepszy napastnik za lewym , wchodzi kuponik
0
@cchesterr43 ja bym go powstrzymał nawet po pijaku ????
2
@Kamilos84 4. Krzynówek
0
@Kamilos84 RN 7
0
Zjadłem banika, ale Socjopata wrzucał kupon na LM, pochwalę się i ja oczywiście czerwo ale PSG nie gralo nic żal remisu a tym bardziej żal mi bo 990zł przeszło koło nosa :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NzMwNjMxNTUwMDpuNFnXS2Xb1bOXGJg%3D&kind=MAIN
0
@sergio5 a nie wiesz co dobre ? I ile takie będzie mi trzymało
0
@tadzik447 hahahahsh
0
@hefaj6 znaczy ja nie od spawania, ja zajmuję się dociepleniem pianą pur, 9h pianowania niby miałem maske ale coś nie tak, w oczach mgła i tęcza :-[
1
Naświetlone oczy najgorsze co może być...
1
Mourinho poleci :-D
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
Tottenham xddd śmieszny klub
0
@niepoprawniepoprawny buzie widzą
1
@Orlik00 stawiać domy albo pod mostem xD
0
Nie rozrzucajcie towaru XD
https://streamable.com/7puzz
0
@Socjopata zagram z wami ;)
4
Wiecie może czy w burdelach jest black friday ? xD
0
Typ na jutro kurs 2.25 Messi strzeli bramkę i jego zespół wygra ;)
0
@Ronaldinho10_ na co ? ;D
7
@CiroDiMarzio Słyszałem że umie pan dobrze zakisić ogóra :D
0
@Irmscher10 o dobrze wiedzieć że ktoś jest taki tutaj na forum :) napisałem PRIV
2
@Chwytliwy 6 grudnia
1
Są tu jacys mechanicy ? szukam autka do 20k , znalazłem fajną alfe 159 1.9 JTDm 120km 2008r 185k przejechane 16.500 stoi raktualnie :) warto ?
0
United co ? ty ..... auuuu
2
Nadal szumi mi w uszach głos Szpakowskiego xd
0
@Vxb93 nie no niższym trochu xD
0
Grosicki jaki magik hahahahaha weźcie go xd
3
@Socjopata i cyk podeszwa na drugiej stronie xDDDD
0
Witam, rusza turniej i mam dylemacik z butami na hale ;D które byście wybrali ?
https://zapodaj.net/461bec2cc50b0.jpg.html
0
@Brusu z Juniorami se może xDDDDD