0

@Homeopata8989 2 najlepszy napastnik za lewym , wchodzi kuponik

0

@cchesterr43 ja bym go powstrzymał nawet po pijaku ????

2

@Kamilos84 4. Krzynówek

0

@Kamilos84 RN 7

0

Zjadłem banika, ale Socjopata wrzucał kupon na LM, pochwalę się i ja oczywiście czerwo ale PSG nie gralo nic żal remisu a tym bardziej żal mi bo 990zł przeszło koło nosa :D

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NzMwNjMxNTUwMDpuNFnXS2Xb1bOXGJg%3D&kind=MAIN

0

@sergio5 a nie wiesz co dobre ? I ile takie będzie mi trzymało

0

@tadzik447 hahahahsh

0

@hefaj6 znaczy ja nie od spawania, ja zajmuję się dociepleniem pianą pur, 9h pianowania niby miałem maske ale coś nie tak, w oczach mgła i tęcza :-[

1

Naświetlone oczy najgorsze co może być...

1

Mourinho poleci :-D

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

Tottenham xddd śmieszny klub

0

@niepoprawniepoprawny buzie widzą

1

@Orlik00 stawiać domy albo pod mostem xD

0

Nie rozrzucajcie towaru XD

https://streamable.com/7puzz

0

@Socjopata zagram z wami ;)

4

Wiecie może czy w burdelach jest black friday ? xD

0

Typ na jutro kurs 2.25 Messi strzeli bramkę i jego zespół wygra ;)

0

@Ronaldinho10_ na co ? ;D

7

@CiroDiMarzio Słyszałem że umie pan dobrze zakisić ogóra :D

0

@Irmscher10 o dobrze wiedzieć że ktoś jest taki tutaj na forum :) napisałem PRIV

2

@Chwytliwy 6 grudnia

1

Są tu jacys mechanicy ? szukam autka do 20k , znalazłem fajną alfe 159 1.9 JTDm 120km 2008r 185k przejechane 16.500 stoi raktualnie :) warto ?

0

United co ? ty ..... auuuu

2

Nadal szumi mi w uszach głos Szpakowskiego xd

0

@Vxb93 nie no niższym trochu xD

0

Grosicki jaki magik hahahahaha weźcie go xd

3

@Socjopata i cyk podeszwa na drugiej stronie xDDDD

0

Witam, rusza turniej i mam dylemacik z butami na hale ;D które byście wybrali ?

https://zapodaj.net/461bec2cc50b0.jpg.html

0

@Brusu z Juniorami se może xDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?