0

@Encore ja dałem kurs 3.50 Benzema w 1 połowie, ale co z tego jak Aubameyang nie wsadził, dopiero w 64 min :D

0

Freiburg coś pięknego !

0

@culesjasiules Grizmann jest słaby, Suarez wypalony a Dembele to sie nadaje do tarcia chrzanu, Drybler za 5zl xD

0

jeszcze karny xDDDDDD

0

@Socjopata Ruszyła maszyna :V

0

Cholewiak !!!! ale za..

0

Sancho kocur na 2;1

0

Augsburg to wyciągnie :D

0

2

Aubameyang dawaj brame

2

gdyby suarez wsadził by było miodzio, ale i tak jest miodzio :D

https://zapodaj.net/6f784cae21b16.jpg.html

0

https://streamable.com/rgtdm piękna piłeczka, piękne wykończenie ADURIZ KING !

1

Lewy coś czuje że w tej swojej lidze wsadzi z 30+ bramek ;) na dodatek jak Coutinho dojdzie to mu pomoże ;D

0

@tbas niech wincyj kebabów je, jakby jadł danonki to by był zdrowszy

0

Suarez to ładna łamaga... nigdy wiecej na niego ...

0

Suarez no strzelaj :-D

0

Bayern xddd haha

0

Dembele odpali ale w Bayernie :-D

0

Suarez tylko został, proszę strzel pistolero :-D

0

Nie no Roberto xd

29

Podczas seksu dziewczyna mówi do swojego chłopaka:

-Trochę ciemno, może włączę światło.

-Nie przesadzaj, aż taka ładna nie jesteś. hue hue

1

ile ten Pan strzeli dzisiaj goli ?

https://zapodaj.net/1e5f32cab5b35.png.html

0

Wisła czy ŁKS ? :D

0

Kurła byle do 18 bo zdycham, kacor fest

0

@Arkadio90 same pewniaczki :-D

9

0

@Jonyx jadę właśnie ;/ mam kacora strasznego, piwka nie walne bo kieruje ale bombe mam straszną :D

36

Alexis Sanchez wypożyczony do AS Roma ;) ciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?