xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore ja dałem kurs 3.50 Benzema w 1 połowie, ale co z tego jak Aubameyang nie wsadził, dopiero w 64 min :D
0
Freiburg coś pięknego !
0
@culesjasiules Grizmann jest słaby, Suarez wypalony a Dembele to sie nadaje do tarcia chrzanu, Drybler za 5zl xD
0
jeszcze karny xDDDDDD
0
@Socjopata Ruszyła maszyna :V
0
Cholewiak !!!! ale za..
0
Sancho kocur na 2;1
0
Augsburg to wyciągnie :D
0
Weekendzik :D
https://streamable.com/r8thi
2
Aubameyang dawaj brame
2
gdyby suarez wsadził by było miodzio, ale i tak jest miodzio :D
https://zapodaj.net/6f784cae21b16.jpg.html
0
https://streamable.com/rgtdm piękna piłeczka, piękne wykończenie ADURIZ KING !
1
Lewy coś czuje że w tej swojej lidze wsadzi z 30+ bramek ;) na dodatek jak Coutinho dojdzie to mu pomoże ;D
0
@tbas niech wincyj kebabów je, jakby jadł danonki to by był zdrowszy
0
Suarez to ładna łamaga... nigdy wiecej na niego ...
0
Suarez no strzelaj :-D
0
Bayern xddd haha
0
Dembele odpali ale w Bayernie :-D
0
Suarez tylko został, proszę strzel pistolero :-D
0
Nie no Roberto xd
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NjI4NjMzNTMwMDpi3PM%2FeZlAZfTiAzc%3D&kind=MAIN obstawiamy :D
29
Podczas seksu dziewczyna mówi do swojego chłopaka:
-Trochę ciemno, może włączę światło.
-Nie przesadzaj, aż taka ładna nie jesteś. hue hue
1
ile ten Pan strzeli dzisiaj goli ?
https://zapodaj.net/1e5f32cab5b35.png.html
16
xD
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/68426181_1371519583015213_5205063444318912512_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQmTJ-mer9y35NYEIr9CBMwCpaz1PMPhOfm7-UZVgADg1CLOrcm9uT50UAifTIqJVoc&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=6c5283010dca2a2a4feca929f9f1ecf0&oe=5DE38459
0
Wisła czy ŁKS ? :D
0
Kurła byle do 18 bo zdycham, kacor fest
0
@Arkadio90 same pewniaczki :-D
9
https://zapodaj.net/3e2be402dcc9d.jpg.html mistrzostwo :-D :-D
0
@Jonyx jadę właśnie ;/ mam kacora strasznego, piwka nie walne bo kieruje ale bombe mam straszną :D
36
Alexis Sanchez wypożyczony do AS Roma ;) ciekawie