xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid tydzień bez telefonu, da się żyć ;)
0
@ProMILs No weź przyjmij, wejdź w to pole karne, przytrzymaj, pokiwaj :D
31
Ernesto Valverde: De Jong i Griezmann dadzą nam wiele. Ale mają coś do poprawienia.
ale nie wie co xD
67
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67765932_2859318577430139_852243187949895680_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQm5sLLsy_zREy937df0_6WdXg0R6lAKjrzf9iQH9nu0cC9qfsDN3RZZRCtzE8SP72s&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=a99357f3e30069ebc236c78e03740415&oe=5DD0D655 Pomoc na lata
1
zamawiał/zamawia ktoś perfumy z strony jak notino.pl ? bo niby fajne promki a nie wiem czy podróbki czy orignał :D
0
Górnik grać ! Ku.. 15 znaków
0
@pomi11 ehh , nie znacie się
0
@4drian0 no nie, ale są kozackie :-D
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Najlepsi zawodnicy w tym meczu:
De Jong
Puig
Jordi Alba
Semedo
0
@Drzakubs Riqui Płuczkieng
0
Aubameyang to jest kocur ! widzieliście co dowalił ?
8
https://streamable.com/om0da 100 baniek xDDD
1
smak zwycięstwa Drużyny w pucharze to jest to !!! idę napić, zdrówko ;)
1
@adamek1910 dzięki za wsparcie xD
2
Dzisiaj mam meczyk Pucharowy :D tak jak mówiłem aktualnie przebywam w nowym klubie bilans mój 3 mecze 4 bramki, z naszej strony ostra mobilizacja :D lekki stresik jest, ale dajcie tarcze zwycięstwa :D
0
@nvidd Redmi 4X ;)
0
@Socjopata już byś chciał pieniążka xD
6
@CuleLbn no bo Borussia umie a Barca nie, a wiesz kiedy dembele odpali ? W 2067 xd
0
Ale jajca by były, Mundo od venumo: zagraniczne media podają że Lewandowski chce powrotu do Borrusi O:-)
0
[Bukmacherka]
Kubica 1-10 kurs 100, stawiać domy :-D
0
@viscajasiek Michał go przywiezie na rowerze :D
8
Ile razy w miesiącu chlasz ?
Zależy od miesiąca, czasem 30, czasem 31. xDDD
4
Ciekawostka :D
Wiecie, że wpisząc w google hasło "askew" bez wciskania "enter" to po chwili przekręci wam się monitor :D ? spróbujcie sami :)
0
teraz to dostanę powera :D
https://zapodaj.net/abcf8e605cd08.png.html i jak wam się widzą ? ;) Nemeziz górą czy Mercuriale ?
0
SPORT: Coutinho może zostać wypożyczony do Arsenalu, włodarze obu klubów spotkają się w niedzielę. Tego samego dnia FC Barcelona gra towarzysko z Arsenalem. :-D
0
@Ratamahatta tego nie widziałem xDDDD
1
@masq mógłbym wodę po jej kąpieli pić :D
12
ciekawe jak to kosi xD
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67874996_2073161022787835_7763428029203742720_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_eui2=AeHMeP7DvMSzapkiyes5P9mOF2ZVtLGPvxQ1httSIDw5_BQAmq0Ibyl0uULLi20_YTFvurae9IV6B0UnJAuKC5tyWEbjSa02-CCaIxwa_SFtDA&_nc_oc=AQlJ2GOfT0-PC_ip_D9eKuOPvPUqXSGJAF9E_dJ67b5Lc0Nt2DQFk7wnskVAkbMI50o&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=98cf37ad920eb47881f362b504ce951b&oe=5DECAB10
0
@maks861 jac3d to już przeżytek xD @Commando i polecisz coś?