xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Tierney - kontrakt 5 lat, 25 mln £
Luiz - kontrakt 2 lata, 8 mln £
Arsenal się zbroi :-D✊
0
Oglądałem mecz i Suarez słaby na ... robi jakąś pajacerkę z tymi nożycami, o teraz to będą jego gole z farfocla :-)
0
@Qlewer niee ;)
59
autostrada A4, Piorun sztosiwo
https://zapodaj.net/ffeea6539486f.jpg.html
0
@Lamora daj pan spokój xD @PanZagadka
0
@Striker możemy, ale inaczej zrobiliśmy :D ale dzięki !
2
@Nolife1899
Wstąpiłem do klubu Anonimowych Alkoholików.
Piję już trzeci dzień, a nadal nie wiem z kim. :D
0
[CSGO]
Pany jak mogę zagrać ze znajomym MM, jeśli nie możemy siebie dodać do znajomych xD ?
0
Przed treningiem wypiłem mocną kawę jest 2:27 a ja nie śpię Wth, a tutaj na 6 do roboty :'(
0
@Colon wolę darmówkę
38
Szkoda że nie można takich powiadomień w telefonie zrobić typu BarcaInfo dodał post :-D bo jestem ciekaw czy ney wróci bo tak odświeżanie strony nudzi się :-D
0
@Kubox thunsgram coś tskigo
16
@Grubson06 to i tak tego nie przebije https://zapodaj.net/262d1a295404e.jpg.html :-D :-D
0
@PrinceDamon daj coś jeszcze ;D
0
@bixmix niech ci zgra na pednrive xD
31
Prawie każdy zasługuje na druga szanse. Wróć synu marnotrawny, spadam na trening ;)
0
@konraden słyszałem o tym :D
0
@sidzej Stoisz sama pośrodku świata xD
13
to będzie najlepsze Trio :)
https://zapodaj.net/de3372271989e.png.html
5
@Kapitan hawk dzień jak co dzień, https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67395601_2290021164444001_2352855661106167808_n.png?_nc_cat=102&_nc_eui2=AeHVhywd3LRToxTNGpO5fEwEE-bbSjVdRS0sSmFBkG2VbNDgOeJMOqtkwqWuDi-RRBWqfOHaWH-QtxhKdiqGuatEKccPQTyTq4bVvGT7ecE-Tw&_nc_oc=AQkSCvQyjauT3Kh7Rm7puXa-zo-4vG95Gfr9gwr1jYpmTb9DnU-XcuFZBm8jplWlnPA&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=45fa6eba396c530521ba5ce9228d9861&oe=5DA04144
0
@Qlewer no ja okolice Rzeszowa ;) powiem ci tak, miałem radiówkę 5mb płaciłem u nich 35zł, zlikwidowali radio dali światło aktualnie mam 50mb/45zł jak różnica ? net chodzi jak na radiówce xD jedyny efekt to pobierania i tyle :D dlatego pytam może się zgodzą na jakieś negocjacje ;)
0
Dostałem ofertę światłowodu 50Mbit za 39zł miesięcznie. Opłaca się? niby można negocjować indywidualnie ;) nie zależy mi na jakimś szybkim internecie "300+ mb" bo praca i treningi nie ma czasu na granie, pytanie do was :D skoro mogę negocjować to ile wziąć MB za dobrą cenę ? np 30zł :D
0
@n0MED to jest kawał :V
90
Młoda para postanowiła sprawić sobie dziecko. Próbują miesiąc, rok - i nic. Idą zatem do lekarza:
- Doktorze, jest taka i taka sprawa, drugi rok usiłujemy dorobić się dziecka, ale nie wychodzi. Co robić?
- Chłopaki, wy tak na serio? :D
0
@marcin000019 nie kupuj mazdy :D @PanZagadka co nie ? :D
0
@KamQiX podeślij link do zestawu, z góry dzięki :D
0
@JaSzymon korzystałem z shazam akurat bylo brak rezultatów ;)
0
@Hosh dziękówa byku :D
0
zna ktoś te nutke ?
9
Joao Cancelo oficjalnie w City, 27mln+Danilo do Juventusu :D