8

Tierney - kontrakt 5 lat, 25 mln £
Luiz - kontrakt 2 lata, 8 mln £
Arsenal się zbroi :-D✊

0

Oglądałem mecz i Suarez słaby na ... robi jakąś pajacerkę z tymi nożycami, o teraz to będą jego gole z farfocla :-)

0

@Qlewer niee ;)

59

autostrada A4, Piorun sztosiwo

https://zapodaj.net/ffeea6539486f.jpg.html

0

@Lamora daj pan spokój xD @PanZagadka

0

@Striker możemy, ale inaczej zrobiliśmy :D ale dzięki !

2

@Nolife1899

Wstąpiłem do klubu Anonimowych Alkoholików.


Piję już trzeci dzień, a nadal nie wiem z kim. :D

0

[CSGO]

Pany jak mogę zagrać ze znajomym MM, jeśli nie możemy siebie dodać do znajomych xD ?

0

Przed treningiem wypiłem mocną kawę jest 2:27 a ja nie śpię Wth, a tutaj na 6 do roboty :'(

0

@Colon wolę darmówkę

38

Szkoda że nie można takich powiadomień w telefonie zrobić typu BarcaInfo dodał post :-D bo jestem ciekaw czy ney wróci bo tak odświeżanie strony nudzi się :-D

0

@Kubox thunsgram coś tskigo

16

@Grubson06 to i tak tego nie przebije https://zapodaj.net/262d1a295404e.jpg.html :-D :-D

0

@PrinceDamon daj coś jeszcze ;D

0

@bixmix niech ci zgra na pednrive xD

31

Prawie każdy zasługuje na druga szanse. Wróć synu marnotrawny, spadam na trening ;)

0

@konraden słyszałem o tym :D

0

@sidzej Stoisz sama pośrodku świata xD

13

to będzie najlepsze Trio :)

https://zapodaj.net/de3372271989e.png.html

0

@Qlewer no ja okolice Rzeszowa ;) powiem ci tak, miałem radiówkę 5mb płaciłem u nich 35zł, zlikwidowali radio dali światło aktualnie mam 50mb/45zł jak różnica ? net chodzi jak na radiówce xD jedyny efekt to pobierania i tyle :D dlatego pytam może się zgodzą na jakieś negocjacje ;)

0

Dostałem ofertę światłowodu 50Mbit za 39zł miesięcznie. Opłaca się? niby można negocjować indywidualnie ;) nie zależy mi na jakimś szybkim internecie "300+ mb" bo praca i treningi nie ma czasu na granie, pytanie do was :D skoro mogę negocjować to ile wziąć MB za dobrą cenę ? np 30zł :D

0

@n0MED to jest kawał :V

90

Młoda para postanowiła sprawić sobie dziecko. Próbują miesiąc, rok - i nic. Idą zatem do lekarza:
- Doktorze, jest taka i taka sprawa, drugi rok usiłujemy dorobić się dziecka, ale nie wychodzi. Co robić?
- Chłopaki, wy tak na serio? :D

0

@marcin000019 nie kupuj mazdy :D @PanZagadka co nie ? :D

0

@KamQiX podeślij link do zestawu, z góry dzięki :D

0

@JaSzymon korzystałem z shazam akurat bylo brak rezultatów ;)

0

@Hosh dziękówa byku :D

0

zna ktoś te nutke ?

9

Joao Cancelo oficjalnie w City, 27mln+Danilo do Juventusu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?