0

@klopx pij wincyj xDDD

0

co wy gadacie że duchota, ja jak byłem za granicą to 40 na plusie i się robiło 9h na budowie co prawda dniówka fajna, ale po robocie jesteś taki zj.. że maskara :D

0

@dzikiWtrasie LO Mickiewicz z ła tam Rambli :-D

4

@takisobiektos i tak ma być

0

ta ekstraklasa ładna spi... ;) Wisła to spadek murowany

0

korona !!! JAZDA

0

nigdy nie piłem tej Yerba mate ale widzę że tutaj jest paru Cules co popijają, co daje ? bo wiem że chyba nawet Suarez przed meczem popija :D

6

2 liga i to lubie ;) chciałbym kiedyś tak z 200k :D #weekend !

https://zapodaj.net/1f997d371a455.png.html

1

@jedrek7000 no ba ;)

0

Ej la rambla i co dembele złota piłka czy nadal pro grajek ? :xDD

1

Nie wiem czy było, ale Diego Costa to jest gość który się nie pie.. ;) prawie jak u mnie w klubie xD gość mnie wyciął, kolega z drużyny podbiega wybija typowi zęba jedynkę :D ale pauza 3 mecze :D

https://streamable.com/sonup

1

Stal Mielec - Warta, gość 2 karne w meczu i 2 zepsute :D to jest napastnik xDD

9

gdy dolejesz bimbru do baku :D

https://streamable.com/5oacu

0

@VanBest Jajecznica na boczku w trójkąty xD

0

ej, hej, hej sokoły

Omijajcie góry, lasy, pola, doły.

i cyk ekspert pusczony #bukmacherka

0

OPEL Astra H GTC vs Golf V GTI ?

8

O kolejny Dembele w klubie:

https://streamable.com/5io1g

0

@gumaz ale jak nazwę zmienil ten ktoś ? ????

0

Panowie koledze ktoś się włamał na konto fb i pytanie brzmi jak może je odzyskać ?

0

Dobrze że nie stawiałem wypłaty na Barcę

5

Poratuje ktoś linkiem , siedzę w robocie i ciężko mi znaleźć na telefonie :-

0

Korzystając z tego, że monitoring na mojej klatce schodowej nie obejmuje skrzynki na listy, od wielu lat wszystkie otrzymane ulotki wrzucam losowo do skrzynek sąsiadów :)

0

Górnik Zabrze czy Wisła Płock ? :-D

1

hahahahahaha xD

1

Szpila łogień ! ;D

1

@sidzej ty mała mi i włóczykij xDDDDD

0

@Dejvv JAZDA PIAST !!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?