xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@klopx pij wincyj xDDD
0
co wy gadacie że duchota, ja jak byłem za granicą to 40 na plusie i się robiło 9h na budowie co prawda dniówka fajna, ale po robocie jesteś taki zj.. że maskara :D
0
@dzikiWtrasie LO Mickiewicz z ła tam Rambli :-D
0
#bukmacherka
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM5NjA3NjM3NDIwMDo3ojgxSRvUmlwj6XE%3D&kind=MAIN
a mógłbym lecieć na bahamy już :D
4
@takisobiektos i tak ma być
0
ta ekstraklasa ładna spi... ;) Wisła to spadek murowany
0
korona !!! JAZDA
0
nigdy nie piłem tej Yerba mate ale widzę że tutaj jest paru Cules co popijają, co daje ? bo wiem że chyba nawet Suarez przed meczem popija :D
6
2 liga i to lubie ;) chciałbym kiedyś tak z 200k :D #weekend !
https://zapodaj.net/1f997d371a455.png.html
1
@jedrek7000 no ba ;)
0
Ej la rambla i co dembele złota piłka czy nadal pro grajek ? :xDD
1
Nie wiem czy było, ale Diego Costa to jest gość który się nie pie.. ;) prawie jak u mnie w klubie xD gość mnie wyciął, kolega z drużyny podbiega wybija typowi zęba jedynkę :D ale pauza 3 mecze :D
https://streamable.com/sonup
1
Stal Mielec - Warta, gość 2 karne w meczu i 2 zepsute :D to jest napastnik xDD
9
gdy dolejesz bimbru do baku :D
https://streamable.com/5oacu
0
@VanBest Jajecznica na boczku w trójkąty xD
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67594720_2452490884790025_1113442109387440128_n.png?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmWJ64ybfd4RxM5OLnNZODnxRC71SNiIiHHYhZ3sFKQvGdiYHVMw64ZIxlRLb3BM68&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=842bdf32bc9b5078ed9c36a8ec8dec2b&oe=5DA4F163 ale brzuszek Suarezinho :D
0
ej, hej, hej sokoły
Omijajcie góry, lasy, pola, doły.
i cyk ekspert pusczony #bukmacherka
0
OPEL Astra H GTC vs Golf V GTI ?
8
O kolejny Dembele w klubie:
https://streamable.com/5io1g
0
@gumaz ale jak nazwę zmienil ten ktoś ? ????
0
Panowie koledze ktoś się włamał na konto fb i pytanie brzmi jak może je odzyskać ?
0
Dobrze że nie stawiałem wypłaty na Barcę
5
Poratuje ktoś linkiem , siedzę w robocie i ciężko mi znaleźć na telefonie :-
0
Korzystając z tego, że monitoring na mojej klatce schodowej nie obejmuje skrzynki na listy, od wielu lat wszystkie otrzymane ulotki wrzucam losowo do skrzynek sąsiadów :)
0
Górnik Zabrze czy Wisła Płock ? :-D
43
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67614027_1068643436672088_7038638064482123776_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_eui2=AeHV9-wr_HUEF1gOtFHdOKwTvh22cXwKFGzRNld6sFGzknO-rkHFc4R-GzF7DrYccyMbsuq9NBp_DccmTQhE1M05JWoH2e_bY8AIsupz0d2FiQ&_nc_oc=AQkz7kdb7mwx0ZqCH25rFLc5O1AtA0G2eXvuF1nIwfVP6c0jyo6pXPo6tNtLaymcDwc&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=da68e51ca61e375a8a581c86228bcda0&oe=5DB3E7F0 xD
1
hahahahahaha xD
1
Szpila łogień ! ;D
1
@sidzej ty mała mi i włóczykij xDDDDD
0
@Dejvv JAZDA PIAST !!!!!!!