0

@KacperVEB a za ile tak ?

0

Są tutaj jacyś motocykliści ? jaki motor 125 do 4k ?

0

@ViscaBarca123 no jak to jest dembele i coutinho za 200 baniek xdd

3

Mierny ten finał te kaszanę i te kaszanę grajo xd

0

Ładnie 400 zem już utopił :-D

0

3

Totteham ! 

0

0

Dembele + Coutinho oddać i Neymar wraca na rowerze ;) 

4

jak wam się podobają moje nowe koreczki ? 
https://zapodaj.net/6c5ef2fdc1398.png.html 

0

@JimMorrisonFCB Ten tenis to taki pewny że ohoho :D 

1

Legia to stara ? :D ale jajaca

0

Ekro Jun nokautuje Szostaka :D

https://streamable.com/f6b21

0

gram w A klasie, wykonywałem 9 karnych i wszystkie strzelone, trzeba mieć technikę a nie na pałę :)

0

nawet tego nie przypominaj xD

0

Poważny błąd w wykonaniu rzutu karnego popełnia Bruma (RB Lipsk). Kieruje piłkę daleko ponad poprzeczkę, wprost na trybuny. do .... jak mozna karnego nie trafić do c. pana, za to powinna być kara grzywna xd

0

Pany mieliście taki przypadek że gosć z allegro was okantował na kilka stówek ? jak można rozwiązać sprawę ?

0

METY 2kg

0

ło tam czepiasz się xD

1

Rozbiegasz xD

0

Są tutaj jacyś Cules co trenują siłownię ? ;)

0

Dobra czas na nowy telefon, mam do kupna za 550 nowy + gwarancja HUAWEI P10 LITE, czy lepiej Xiaomi 4X ?

0

Redmi 4x 5.0 patrzę ekran 120zł, nie wiem czy sam nie wymienić :D

1

Panowie, spadł mi w pracy telefon nie fortunie i się pająk zrobił mam go na gwarancji jak myślicie przyjmą czy nie bardzo ?

7

co Ajax zaj.. to Levante dało https://zapodaj.net/7b4f50635317c.png.html

18

0

No oglądałem mecz ładnie cisnęli, fuks jak ch.. ale cieszy kafel

0

0

gdzie Var był i wraca gość xD ale jajca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?