xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MIlikkkkkkk, a jednak spalony
0
pany jak pokonać lęk dentysty ? czeka mnie wyprawka :(
4
w Hokeja grają ?
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NTA2NTY5MjQwMDpRuYZ18jech7VcpMw%3D&kind=MAIN jak chłopaki zostawić czy brać 20 dyszki ? :D
0
jak zwykle Barca nie może wsadzić ...
0
Dawaj Barca jeszcze jednego
0
Dałem na Barce 4;0 oby wsadził ktoś jeszcze, mam do wygrania piłkę adidas jakąś za 200zł :D
0
De Ligt !!!!
0
Kocur co wsadził ja jebe ma te nogę !
0
Zaraz pogba hattrick, jedna rashford i young :D
1
ja chciałem dobry mecz a tutaj jakiś mecz treningowy dali :D
0
2;0 hahahah
0
Ten profesjonalizm Messiego już nudzi -.-
1
MESSSSSSSI
0
Kurła a miołem że Karny będzie w FCB-United ja sie tak nei bawie... wyłączam
1
a wy co nadal bez transmisji ? xD
23
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/57160375_2287756547980463_7857092177778704384_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=5987f0c534cc3b1ab563d3b36da29fd3&oe=5D36BF6E hehe
7
Czaicie ?
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/57068465_394300897823499_2429958922593894400_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=e2c5df90805451cf80bc9d60d18b118c&oe=5D48F9BA
0
Tego to nie wiedzą najstarsi górale :-D
0
Słyszeliście o tym że rakieta na celowniku Interu a Inter oferuje Martinez + 35mln ?
1
PP
0
jo straży nie widzę żeby cos działali, ciemnioki xd
0
to niby straże już są a to się jeszcze pali ? ...
1
Debiut średnio udany :D bez bramki trochę stresik bo nowi ludzie, ale myślę że trener da więcej minut i coś szarpnę ;D ale wygrana 4;0
36
Dobrze że A klasa rusza,dzisiaj mój pierwszy mecz ligowy w nowym klubie :D nowy cel,nowe wyzwanie dobrze by było zacząć od brameczki :D 3majcie kciuki byki :D
1
Komentarz usunięty
0
mordo to ja wiem
2
fajna łapa ? ;P
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56679448_1190492294465395_1898327621586911232_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=ff0bc32c3b21010bf9519a020f73a53f&oe=5D3702A6
3
Hehehe
https://zapodaj.net/6b5c161e56f1f.jpg.html :-D
0
gdzie można dorwać jakąś galerię z meczu ?