0

MIlikkkkkkk, a jednak spalony

0

pany jak pokonać lęk dentysty ? czeka mnie wyprawka :(

4

w Hokeja grają ?

0

jak zwykle Barca nie może wsadzić ...

0

Dawaj Barca jeszcze jednego

0

Dałem na Barce 4;0 oby wsadził ktoś jeszcze, mam do wygrania piłkę adidas jakąś za 200zł :D

0

De Ligt !!!!

0

Kocur co wsadził ja jebe ma te nogę !

0

Zaraz pogba hattrick, jedna rashford i young :D

1

ja chciałem dobry mecz a tutaj jakiś mecz treningowy dali :D

0

2;0 hahahah

0

Ten profesjonalizm Messiego już nudzi -.-

1

MESSSSSSSI

0

Kurła a miołem że Karny będzie w FCB-United ja sie tak nei bawie... wyłączam

1

a wy co nadal bez transmisji ? xD

0

Tego to nie wiedzą najstarsi górale :-D

0

Słyszeliście o tym że rakieta na celowniku Interu a Inter oferuje Martinez + 35mln ?

1

PP

0

jo straży nie widzę żeby cos działali, ciemnioki xd

0

to niby straże już są a to się jeszcze pali ? ...

1

Debiut średnio udany :D bez bramki trochę stresik bo nowi ludzie, ale myślę że trener da więcej minut i coś szarpnę ;D ale wygrana 4;0

36

Dobrze że A klasa rusza,dzisiaj mój pierwszy mecz ligowy w nowym klubie :D nowy cel,nowe wyzwanie dobrze by było zacząć od brameczki :D 3majcie kciuki byki :D

1

Komentarz usunięty

0

mordo to ja wiem

3

0

gdzie można dorwać jakąś galerię z meczu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?