0

P: Jakie zwierze chowa się w pancerzu, muszli itp ?

O: Nosorożec

hahhaha, leże :D

0

płatki owsiane -.-

2

https://streamable.com/lkwky młody rozwalił system totalnie hahah :P

0

ale z was kozaki ;) dziękuję :D

1

Jedyny plus że już fajne kobitki są :P

84

Jutro pierwszy dzień mojej nowej pracy na magazynie. Dajcie parę tarczy na odwagę :D

0

Siemka :D mam pytanie pracuje/pracował ktoś na Magazynier-Sprzedawca ? :) mam parę pytań

0

Krychowiak ten dziad nadal w podstawowym ...

1

Lepszy od Messiego

0

nie pitol bo grał w środku w jakimś meczu, tak czy siak i tak dno z Krychowiaka w 10 grali wczoraj

0

Jedynie co Brzęczek mógłby zrobić dla dobra drużyny to wy... Krychowiaka gość nic nie gra a o wiele więcej by wniósł Frankowski

0

Są tutaj jacyś informatycy co znają się na kompach ? Potrzebuje drobnej pomocy, jak coś pw zapraszam w celu opisania problemu.

0

a co który ci się nie widzą ? :D jak nie to pogram sobie strzelców bo kozak jestem :D

0

no takiego wariat żem sobię skleił, tutaj chciałem sprawdzić ale nie zagrany :D

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDI5NDc2NDM0MzUwMDqFqd9DCzQCAjbaD30%3D&kind=MAIN

0

Nie weszło bo Suarez nie strzelił w 1 połowie :'(

0

Suarez oddawaj moje 1.7k ...

1

Suarez dawaj bramę bo ja tu mam kupona :-)

0

https://zapodaj.net/e7076ab36deaa.png.html zostawić czy brać mam 1.7k do wybrania proponują 50zl z 3zl xD

0

korki nike phantom / Mercurial czy Predatorki ?

1

Wam też yt nie działa filtrowanie filmów o czasie opublikowania ?

1

Gdybyś mógł udać się na jedną podróż za darmo, gdzie by to było?

0

Kurła wiedziałem że te Bilbao trafi ... Dobrze że nie stawiam tysiącami bo już bym był o pod mostem -,-

0

Kto wie jak gra Atletico ?

0

Witam, mimo że jestem z Rzeszowa nie mam jak dzisiaj być na meczu z Widzewem, wie ktoś może gdzie mogę oglądnąć Resovia Rzeszów - Widzew Łódź ?

48

Luis Suárez sprawił że jego żona siedziała z tyłu, tylko dlatego, że jest z Messi :D

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53918336_2598337496861583_8509814107396898816_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=153f0c64a48fdc5927af721996b41f98&oe=5D1923EA

Messi na tylnim siedzeniu to jednak brak szacunku dla króla xD

0

Lopes zszedł i płakał bo nie mógł patrzeć jak gra Lyon xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?