xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
P: Jakie zwierze chowa się w pancerzu, muszli itp ?
O: Nosorożec
hahhaha, leże :D
0
płatki owsiane -.-
2
https://streamable.com/lkwky młody rozwalił system totalnie hahah :P
0
ale z was kozaki ;) dziękuję :D
1
Jedyny plus że już fajne kobitki są :P
84
Jutro pierwszy dzień mojej nowej pracy na magazynie. Dajcie parę tarczy na odwagę :D
0
Siemka :D mam pytanie pracuje/pracował ktoś na Magazynier-Sprzedawca ? :) mam parę pytań
0
Krychowiak ten dziad nadal w podstawowym ...
1
Lepszy od Messiego
0
nie pitol bo grał w środku w jakimś meczu, tak czy siak i tak dno z Krychowiaka w 10 grali wczoraj
0
Jedynie co Brzęczek mógłby zrobić dla dobra drużyny to wy... Krychowiaka gość nic nie gra a o wiele więcej by wniósł Frankowski
26
Baba Jaga :P
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54436360_1107941902719355_3447515560680620032_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=ad5ab8dfe008e4a0ca57b9a4cb62d8f9&oe=5D0CAABF
0
Są tutaj jacyś informatycy co znają się na kompach ? Potrzebuje drobnej pomocy, jak coś pw zapraszam w celu opisania problemu.
0
a co który ci się nie widzą ? :D jak nie to pogram sobie strzelców bo kozak jestem :D
0
Kupon na ME: jakieś sugestie byki ? :P
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDI5NDc3Nzc0OTIwMDpgT7Ihyas%2BpUq5cNQ%3D&kind=MAIN
0
no takiego wariat żem sobię skleił, tutaj chciałem sprawdzić ale nie zagrany :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDI5NDc2NDM0MzUwMDqFqd9DCzQCAjbaD30%3D&kind=MAIN
5
Suarez ;/
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI5NDc2NDQyOTgwMDpFXELE2Z3447JygTQ%3D&kind=MAIN
0
Nie weszło bo Suarez nie strzelił w 1 połowie :'(
0
Suarez oddawaj moje 1.7k ...
1
Suarez dawaj bramę bo ja tu mam kupona :-)
0
https://zapodaj.net/e7076ab36deaa.png.html zostawić czy brać mam 1.7k do wybrania proponują 50zl z 3zl xD
0
korki nike phantom / Mercurial czy Predatorki ?
1
Wam też yt nie działa filtrowanie filmów o czasie opublikowania ?
1
Gdybyś mógł udać się na jedną podróż za darmo, gdzie by to było?
0
Kurła wiedziałem że te Bilbao trafi ... Dobrze że nie stawiam tysiącami bo już bym był o pod mostem -,-
0
Kto wie jak gra Atletico ?
0
Witam, mimo że jestem z Rzeszowa nie mam jak dzisiaj być na meczu z Widzewem, wie ktoś może gdzie mogę oglądnąć Resovia Rzeszów - Widzew Łódź ?
48
Luis Suárez sprawił że jego żona siedziała z tyłu, tylko dlatego, że jest z Messi :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53918336_2598337496861583_8509814107396898816_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=153f0c64a48fdc5927af721996b41f98&oe=5D1923EA
Messi na tylnim siedzeniu to jednak brak szacunku dla króla xD
11
Czekam na powtórkę :P
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53423714_2597650303596969_4720459750280527872_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=e08874370ec6d5e4741bfec2a713c934&oe=5D2872BC
0
Lopes zszedł i płakał bo nie mógł patrzeć jak gra Lyon xd