xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Michał ty chyba Coutinho pomyliłeś przywieźć na tym rowerze.
0
No gość jest kozak szybki
1
Ku... te podania to jak w B klasie, bilard totalny z strony Barcy
0
Kurtła już by to puścił :D
0
Semendo,Suarez ale kaszana
0
Czo ten Suarez odwala...
0
Wiecie dlaczego nie ma Messiego ?
- Bo Ronaldo nie ma xD hue hue
1
Pamiętajcie pierwszy mecz u siebie, drugi na treningowym :D
0
Saurez ale zmarnował kontrę xD
0
podrzuci ktoś linka ?
2
Gdybyś miał wymienić 3 rzeczy, na które nie poświęciłbyś 10 sekund swojego życia, co to by było?
0
Pistolero goni borowików, zakład cały czas w grze :D
0
Już zaczyna się Manita, można wyłączyć
0
jak to zrobiłeś ?
1
na tym reedit jak znaleźć linki do meczów tam nic nie ma ;( chcę City - Arsenal
31
Żarcik :D
mój kolega miał dziś świetny dzień
1. obudził się
2.przygotował się do szkoły
3.zobaczył ładną dziewczynę
4.pocałował ładną dziewczynę
tyle że zrobił to w kolejności 3,4,1,2 XD
0
Prince dawaj Trener :D
6
El Clasico: Pierwszy mecz u siebie, drugi na treningowym :D
0
Żona suareza naprawdę ma czym oddychać :D
21
Dziennikarz SPORTu do Neymara: Wrócisz do Barçy?
Neymar: Nie wkur.... mnie :D
0
Mam nadzieję że Denis pomoże Arsenalowi pchnąć się wyżej bo całe życie na top4 nie można być :D pomoc okej,atak okej tylko ta obrona klawa jaka cholera... ;)
3
Piątek EL Pistolero, dał zarobić :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/50951935_1782069598566098_2240731262056660992_n.png?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d9ba591a1e1d3bba03490a3df5454ee7&oe=5CEDD7FC
0
ale babol poszedł ahhaha
0
Kurła a u mnie Betis puścili xD
46
https://zapodaj.net/44bcbf5ef5b16.jpg.html mistrzostwo :-D
9
Milik spartolił standardowo, Piątek zszedł xD można wyłączyć :D
7
Jestem przekonany, że Krzysztof Piątek da wiele radości kibicom Milanu, ale my mamy w składzie Arkadiusza Milika ~ Ancelotti :D
0
może ktoś podrzucić linka Milan? bo widzę cenzura xD
6
https://zapodaj.net/3536b58debbe1.png.html a ja nadal czekam aż się rozkręci :D
4
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50820929_1989316067842389_6758794196091404288_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=8277d31ad5fd7f5dc16a6ae5d9d6ed70&oe=5CC0B314 :)