1

Michał ty chyba Coutinho pomyliłeś przywieźć na tym rowerze.

0

No gość jest kozak szybki

1

Ku... te podania to jak w B klasie, bilard totalny z strony Barcy

0

Kurtła już by to puścił :D

0

Semendo,Suarez ale kaszana

0

Czo ten Suarez odwala...

0

Wiecie dlaczego nie ma Messiego ?
- Bo Ronaldo nie ma xD hue hue

1

Pamiętajcie pierwszy mecz u siebie, drugi na treningowym :D

0

Saurez ale zmarnował kontrę xD

0

podrzuci ktoś linka ?

2

Gdybyś miał wymienić 3 rzeczy, na które nie poświęciłbyś 10 sekund swojego życia, co to by było?

0

Pistolero goni borowików, zakład cały czas w grze :D

0

Już zaczyna się Manita, można wyłączyć

0

jak to zrobiłeś ?

1

na tym reedit jak znaleźć linki do meczów tam nic nie ma ;( chcę City - Arsenal

31

Żarcik :D

mój kolega miał dziś świetny dzień
1. obudził się
2.przygotował się do szkoły
3.zobaczył ładną dziewczynę
4.pocałował ładną dziewczynę
tyle że zrobił to w kolejności 3,4,1,2 XD

0

Prince dawaj Trener :D

6

El Clasico: Pierwszy mecz u siebie, drugi na treningowym :D

0

Żona suareza naprawdę ma czym oddychać :D

21

Dziennikarz SPORTu do Neymara: Wrócisz do Barçy?
Neymar: Nie wkur.... mnie :D

0

Mam nadzieję że Denis pomoże Arsenalowi pchnąć się wyżej bo całe życie na top4 nie można być :D pomoc okej,atak okej tylko ta obrona klawa jaka cholera... ;)

0

ale babol poszedł ahhaha

0

Kurła a u mnie Betis puścili xD

46

9

Milik spartolił standardowo, Piątek zszedł xD można wyłączyć :D

7

Jestem przekonany, że Krzysztof Piątek da wiele radości kibicom Milanu, ale my mamy w składzie Arkadiusza Milika ~ Ancelotti :D

0

może ktoś podrzucić linka Milan? bo widzę cenzura xD

6

https://zapodaj.net/3536b58debbe1.png.html a ja nadal czekam aż się rozkręci :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?