xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayern się pierd... a Liverpool strzela :(
1
Alkohol twoim wrogiem więc go lej w mordę, a on cię o glebę xD
11
heheh, dobre nie raz się tak robiło :D
https://zapodaj.net/2dc288e08d69e.png.html
30
a ja nadal czekam aż Polski Pistolero przegoni https://zapodaj.net/3536b58debbe1.png.html
2
Uwaga! Dziś wieczorem i w nocy silny wiatr. Unikaj otwartych przestrzeni.Zabezpiecz rzeczy,które może porwać wiatr.Zostań w domu jeśli możesz. Pozdrawiam Venum pogoda.
3
Assensio go zjada ;)
2
bo Coutinho to przepłacony grajek, ale jak się łeba nie miało to cza było szybko załatać dziurę :( Ney wróć
1
Jak najbardziej na tak ;)
0
a ło za Malcoma,Coutinho :) Walczak jak mało kto :)
0
Niby na meczu będzie Alexis Sanchez czyżby powrót na stare śmieci ? chcielibyście go ?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ilu się nabrało ? Xd
7
Neymar usunął z swojego profilowego zdjęcie w koszulce PSG, czyżby come back ? :-)
8
Socjopata, mam pytanie mianowicie czy fortuna przyjmie mi wyjęty z kibla kupon?Bo Był na nim awans united wiec trochę słabo :'(
0
Nie Romą mu zaj... A miał 600k do wygrania
0
A ten gość co postawił 30k ktoś tutaj wstawiał fote fejk czy to serio ? Bo wiem że można zrobić ekupon :-)
0
Ciekawe kogo za tuchela wsadza ? Nawałnice ?
0
Wczoraj Ajax, dzisiaj MU. Kur""*, w Środę Popielcową takie cuda :-D
2
Neymar: potrzebuje wyzwań xd i cyk odpada z km :-D
2
I cyk praca w Biedronce :-D
0
Ten mbappe gorszy od dembele gość co robi xD biegnie biegnie i piłkę traci
0
Ja tam nie pamiętam jak tam się liczyło bramki ale już wiem że jak united strzeli jest 4:5 dla united :-D
0
Dogrywka będzie w przypadku 1-2 ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Valverde out.
0
Rewanż nasz -,-
0
ta i kupimy dalej za 150mln grajków co będą grzać ławę... tu trzeba trenera z jajami który umie z głową rotować w ważnych meczach, miałbyć tryplet a zostaniemy tylko z MIstrzem ligi xD
0
w tam tygodniu pisałem że nie mogłem nic zjeść itp fajnych pomocnych odpowiedzi dostałem ,Byłem u lekarza stwierdził silne zapalenie migdałów pytanie teraz -.- biorąc antybiotyk mogę iść na trening czy jeszcze odpuścić mimo że się lepiej czuje ? a zostało jeszcze 3dni niby dawkowania ^^
27
Tom i Jerry w wykonaniu Ajax - Real
https://streamable.com/3j2e4 xD
0
a potem wiadomo jak się stało ;) wrócił silniejszy i cyk do PSG za 200baniek