0

Bayern się pierd... a Liverpool strzela :(

1

Alkohol twoim wrogiem więc go lej w mordę, a on cię o glebę xD

11

heheh, dobre nie raz się tak robiło :D

https://zapodaj.net/2dc288e08d69e.png.html

30

a ja nadal czekam aż Polski Pistolero przegoni https://zapodaj.net/3536b58debbe1.png.html

2

Uwaga! Dziś wieczorem i w nocy silny wiatr. Unikaj otwartych przestrzeni.Zabezpiecz rzeczy,które może porwać wiatr.Zostań w domu jeśli możesz. Pozdrawiam Venum pogoda.

3

Assensio go zjada ;)

2

bo Coutinho to przepłacony grajek, ale jak się łeba nie miało to cza było szybko załatać dziurę :( Ney wróć

1

Jak najbardziej na tak ;)

0

a ło za Malcoma,Coutinho :) Walczak jak mało kto :)

0

Niby na meczu będzie Alexis Sanchez czyżby powrót na stare śmieci ? chcielibyście go ?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ilu się nabrało ? Xd

7

Neymar usunął z swojego profilowego zdjęcie w koszulce PSG, czyżby come back ? :-)

8

Socjopata, mam pytanie mianowicie czy fortuna przyjmie mi wyjęty z kibla kupon?Bo Był na nim awans united wiec trochę słabo :'(

0

Nie Romą mu zaj... A miał 600k do wygrania

0

A ten gość co postawił 30k ktoś tutaj wstawiał fote fejk czy to serio ? Bo wiem że można zrobić ekupon :-)

0

Ciekawe kogo za tuchela wsadza ? Nawałnice ?

0

Wczoraj Ajax, dzisiaj MU. Kur""*, w Środę Popielcową takie cuda :-D

2

Neymar: potrzebuje wyzwań xd i cyk odpada z km :-D

2

I cyk praca w Biedronce :-D

0

Ten mbappe gorszy od dembele gość co robi xD biegnie biegnie i piłkę traci

0

Ja tam nie pamiętam jak tam się liczyło bramki ale już wiem że jak united strzeli jest 4:5 dla united :-D

0

Dogrywka będzie w przypadku 1-2 ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Valverde out.

0

Rewanż nasz -,-

0

ta i kupimy dalej za 150mln grajków co będą grzać ławę... tu trzeba trenera z jajami który umie z głową rotować w ważnych meczach, miałbyć tryplet a zostaniemy tylko z MIstrzem ligi xD

0

w tam tygodniu pisałem że nie mogłem nic zjeść itp fajnych pomocnych odpowiedzi dostałem ,Byłem u lekarza stwierdził silne zapalenie migdałów pytanie teraz -.- biorąc antybiotyk mogę iść na trening czy jeszcze odpuścić mimo że się lepiej czuje ? a zostało jeszcze 3dni niby dawkowania ^^

27

Tom i Jerry w wykonaniu Ajax - Real

https://streamable.com/3j2e4 xD

0

a potem wiadomo jak się stało ;) wrócił silniejszy i cyk do PSG za 200baniek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?